Skocz do zawartości

Jakie seriale obecnie oglądacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Tokyo Vice" seria 2 - skończony.

 

Ja generalnie bardzo zwracam uwagę czy na początku sezonu 2 jest jakieś przypomnienie tego co się wydarzyło w poprzedniej serii. Tu jest ciekawy zabieg bo poniekąd udaje się przypomnieć.

Bardzo duży plus i polecajka leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2024 o 21:45, diabeu napisał(a):

Algorytm Miłości na Canal+Online. Satyra na te różne programy typu Live Island itp. Bohaterowie mocno przerysowani, kilka ciekawych pomysłów, sporo kiczu.

Właśnie dziś skończyłem to oglądać. Czegoś takiego mi brakowało w telewizji, przy czym warto ten serial obejrzeć do końca, nawet mimo pewnego kiczu (ale to jest wpisane w scenariusz), a mówiąc "do końca" mam na myśli dosłownie do końca ostatniego, dziesiątego odcinka, gdyż ta produkcja ma swoje drugie dno, które właśnie w końcówce się ujawnia. Wychodzi z tego satyra, która jednak przekazuje pewną gorzką prawdę o obecnej widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin
21 godzin temu, domin107 napisał(a):

"Tokyo Vice" seria 2 - skończony.

Niestety wytrzymałem do połowy drugiego odcinka tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kirk napisał(a):

Właśnie dziś skończyłem to oglądać. Czegoś takiego mi brakowało w telewizji, przy czym warto ten serial obejrzeć do końca, nawet mimo pewnego kiczu (ale to jest wpisane w scenariusz), a mówiąc "do końca" mam na myśli dosłownie do końca ostatniego, dziesiątego odcinka, gdyż ta produkcja ma swoje drugie dno, które właśnie w końcówce się ujawnia. Wychodzi z tego satyra, która jednak przekazuje pewną gorzką prawdę o obecnej widowni.

Od początku serial był promowany jako satyra bikini reality. Niestety wiele osób odrzucało serial myśląc, że jest na poważnie i nie "na ich poziomie" tylko standardowego reality TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stażyści" - sezon 2 - na CANAL+Online.

Ciekawy francuski serial medyczny o wchodzących w zawód lekarza. 

Sezon pierwszy minimalnie bardziej mi się podobał.

Cieszę się, że powstanie trzeci sezon. 

7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia
37 minut temu, ronnie84 napisał(a):

,, The Chosen " na Netflix. Aż trudno uwierzyć, że taki serial, choć tylko jeden sezon, zagościł w takim serwisie. 

I to w jakości lepszej niż na TVP VOD, gdzie są oba sezony. Bardzo dobry, podnoszący na duchu, obecnie niewiele jest takich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...