Jump to content
Frontowiec

Jakie seriale obecnie oglądacie?

Recommended Posts

Aktualnie nie mam co oglądać.Może ktoś poleci coś fajnego ?

Serial musi wciągać od pierwszego odcinka,musi być akcja połączona z jakąś intrygą czy spiskiem.Do tego ozdobą powinny być piękne kobiety ( pod tym względem np taki Breaking Bad kompletnie zawodzi )

Czekam na nowe sezony Blindspot, Lucifer, Chicago Fire.Na bieżąco oglądam tylko Orphan Black ale to za mało do czasu aż wystartują ligi piłlarskie.

Aktualnie nie mam co oglądać.Może ktoś poleci coś fajnego ?

Serial musi wciągać od pierwszego odcinka,musi być akcja połączona z jakąś intrygą czy spiskiem.Do tego ozdobą powinny być piękne kobiety ( pod tym względem np taki Breaking Bad kompletnie zawodzi )

Czekam na nowe sezony Blindspot, Lucifer, Chicago Fire.Na bieżąco oglądam tylko Orphan Black ale to za mało do czasu aż wystartują ligi piłlarskie.

A widziałeś "Masters of sex"? Serial rewelacyjny, a i kobiety niczego sobie. :)

"Masters of sex" miał świetny pierwszy sezon, ale potem zrobiła się z tego telenowela i ciężko było obejrzeć serial do końca. Ja przynajmniej nie dałem rady i nie polecam.

Z tegorocznych nowości najbardziej podobały mi się czeskie "Pustkowie", "Opowieść podręcznej" i "Sneaky Pete", a z kontynuacji "Pozostawieni", "Better Call Saul", "Broadchurch", "Master of None" i "Orange is the New Black". Bardzo dobrze oceniam też "Fargo i "The Americans".

Guest lukimann

Wikingowie.

Sezon 5.

The Walking Dead i Belfer już tylko z przyzwyczajenia ;-)

Edited by lukimann

Obejrzane "Godless". Serial Netflix, polecam fanom klimatów dzikiego zachodu.

"Brooklyn 9-9" w trakcie.

"The Walking Dead", chociaż ten sezon jest bardzo słaby. Jakby robiony bez świeżości, bez pomysłu, na siłę. 

South Park, jestem na 10 sezonie, zaluje ze wczesniej nie obejrzalem.

Czekam na kolejny sezon genialnego Czlowieka z Wysokiego Zamku, zostalo tylko kilkanascie dni :)

Ostatnio: "Ray Donovan", "Stacja Berlin", "The Walking Dead", "Belfer", "Wataha", "Godless", "Wikngowie."

Też czekam na "The Man in the High Castle".

Obecnie ''Belfer'', ''Babylon Berlin'' i zaczynam przygodę z ''Better call Saul''. Natomiast ''Wataha'' już zakończona, ale można się spodziewać trzeciego sezonu. :)

Guest kingofsouth

Razem z żoną oglądamy "The Punisher" -serial Netflix ,"Belfer"- Serial Canal+, "The Walking Dead"-serial AXN, "Wikingowie"- serial History

Córka ogląda "Łowca Troli" - serial Netflix.

Edited by kingofsouth

Ja obecnie oglądam serial "Narcos", właśnie kończę sezon 2.

Wcześniej obejrzałem 2 sezony "Stranger Things" i czekam na sezon 3.

Narcos.jpg

Od weekendu oglądam ''Gomorra'' na HBO GO. Muszę przyznać, że serial nieźle mnie wciągnął. Chociaż idzie odczuć klimat reżyserów. Sollima od Comencini... z przewagą tego pierwszego. :)

Od dłuższego czasu nie oglądałem w ogóle seriali, teraz nadarzyła się okazja w Canal+ obejrzeć pierwszy odcinek „Kruk”.

Obecnie oczekuje za kolejnymi odcinkami.

Oglądam "Wojnę Światów". Po dwóch odcinkach jestem wkręcony na maxa. Zobaczymy jak będzie później. Jutro premiera trzeciego.

Edited by śmiechu warte