Jump to content
Frontowiec

Jakie seriale obecnie oglądacie?

Recommended Posts

Ten sezon bardzo napięty, nam nadzieje, że szybko będą jakieś przerwy i wszystkie seriale nie będą się nakładać w jednym tygodniu.

Castle

Limitless

Heroes Reborn

How to get away with murder

Fear the Walking Dead (a później oryginalne TWD)

A z polskich Komisarz Alex i Prokurator.

Columbo (TV Puls), The Walking Dead (PULS 2, TVP 1 , FOX), Miodowe Lata (TV 6, Polsat 2), Napisała: Morderstwo (TV Puls).

Edited by fan tv

Vinyl (HBO)

American Crime Story (FOX)

Vikings (History)

Better Call Saul (Netflix)

Orange is the New Black (Netflix)

Obecnie w 2016 roku mój przyjaciel Edmund ogląda:

Pierwszą miłość (tylko pierwsze 2 minuty)

Na Wspólnej (nałogowo od 2041. odcinka)

Sporo seriali TVP tj. Janosik, Czterdziestolatek, Stawka większa niż życie, Czterej pancerni i pies, Zmiennicy i wiele innych.

Ja natomiast oglądam wszystkie jak się tylko da.

Obecnie oglądam:

Vinyl

Ash vs. Evil Dead

Z archiwum X

The Walking Dead

Dr. House

Kości

Edited by Solderowy123

Obecnie z seriali oglądam ''Mad Dogs'' AXN/Seriale+ oraz czekam na najnowszy 11. Sezon serialu ''Zabójcze Umysły''
Co do Mad Dogs.. z odcinka na odcinek bardzo nieprzewidywalny, nawet co do samego kota. Po pierwszym odcinku myslałem, że będzię w jakiś sposób mroczny, a tu niespodzianka.. momentami wątki komediowe. Przynajmniej ja tak sądze, ale warto obejrzeć.

Obecnie oglądam

Gracze (Ballers)

American Horror Story

Sześć stóp pod ziemią oraz Zagubionych. Lubię czasami "powrócić" do tych dwóch seriali.

Z seriali polskich oglądam:

- Ranczo(TVP1)

- O mnie się nie martw(TVP2)

- Na noże(TVN)

- Druga szansa(TVN)

Z zagranicznych to brytyjski Sherlock z 2010 roku.

Edited by ad_am

Ja stanąłem ostatnio na Orange is the New Black, season 3. Nie mogę się zabrać, aby dokończyć Okupowanych, kontynuować i nadrobić House of Cards, ShamelessHomeland czy Broadchurch. Jak i też zacząć np. Mr. Robot, Jessicę Jones czy parę innych Netflix'owych produkcji :/ The Walking Dead skończyłem na początku 2. odcinka. Może zmęczę do końca sezon. Fear the Walking Dead zacząłem i nie skończyłem.

Edited by Emil.1603

Mr. Robot to musisz zacząć koniecznie. Imho, najlepsza obecnie emitowana produkcja serialowa. Oglądam na bieżąco w Canal+. Plusy: narracja (Elliot prowadzący długie konwersacje sam ze sobą), montaż (praktycznie nie ma przypadkowych ujęć), psychologia (choroba Elliota), zabawa z nawiązaniami popkulturowymi (prawie każdy odcinek jest robiony w innym stylu); i przede wszystkim realizm - zajęcie Elliota, czyli hacking został wiarygodnie pokazany. Nie mamy tego uczucia, że to jakieś magiczne sztuczki. Jak przy wielu innych produkcjach. Generalnie serial to jedna wielka krytyka współczestności. Tak właśnie należy tłumaczyć tytuł - coraz bardziej stajemy się wyprani z emocji.

Na jakie seriale czekacie w najbliższym czasie? Ja na nowy sezon Ash vs. Evil Dead, Westworld, Flash, Pakt oraz na TWD S07E01 (po tym odcinku kończę "przygodę" z tym serialem, komiks jest niestety lepszy).

M jak Miłość, Klan, Na wspólnej, Pierwsza miłość i nic więcej.

The Walking Dead 2 ( Puls 2), The Walking Dead 7 (FOX), Columbo 6 (TVS), Pierwsza Miłość (Polsat), Simpsonowie 24-26 (FOX/FOX Comedy),Belle Epoque (TVN), Lata 70.(Planete+), Ucho Prezesa (You Tube).