Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Od stycznia 2010 wzrasta prędkości pakietów Internetowych. Bez zmiany wysokości opłat.

Najszybszy pakiet osiągnie przepustowość aż 25 Mb/s. Powiększymy też pojemność skrzynek pocztowych do 1 GB.

Nowe, szybsze Pakiety Internetu.

Pakiet TOYAnet Lekki przyspieszy z 256 do 512 kbps

Pakiet TOYAnet Start z 750 kbps do 2Mbps

Pakiet TOYAnet z 2 do 5Mbps

Pakiety TOYAnet_4, _6 i _8 połączymy w jeden nowy pakiet TOYAnet_10 o przepustowości 10 Mbps

(przy zachowaniu ceny pakietu TOYAnet_4).

 

Dodatkowo wprowadzony zostanie nowy Pakiet TOYAnet_25 (25Mbps).

 

Szczegółowy cennik już wktótce na stronie.

 

Niższa stawka połączeń na komórki polskich operatorów.

Z 35 groszy zmniejszy się do 24 groszy netto za minutę.

Do wszystkich polskich operatorów komórkowych oprócz Play i Polsat (stawka 35 gr/min netto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko toya cyfrowa drożeje, Więcej tez zapłacimy za analog, Za pakiety premium też np. sport plus kosztował 12,90 teraz będzie 15. I ta śmieszna promocja jak masz tv+net+tel to obniżymy ci rachunek za tv cyfrową o 7 zł !!!! ogarnia mnie pusty śmiech.

Niech ktoś się tam w końcu zainteresuje NOWYM, DZIAŁAJĄCYM, OPROGRAMOWANIEM DO DEKODERA HD !!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko toya cyfrowa drożeje, Więcej tez zapłacimy za analog, Za pakiety premium też np. sport plus kosztował 12,90 teraz będzie 15. I ta śmieszna promocja jak masz tv+net+tel to obniżymy ci rachunek za tv cyfrową o 7 zł !!!! ogarnia mnie pusty śmiech.

Niech ktoś się tam w końcu zainteresuje NOWYM, DZIAŁAJĄCYM, OPROGRAMOWANIEM DO DEKODERA HD !!!!.

z kąd masz info ze analog drozeje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko toya cyfrowa drożeje, Więcej tez zapłacimy za analog, Za pakiety premium też np. sport plus kosztował 12,90 teraz będzie 15. I ta śmieszna promocja jak masz tv+net+tel to obniżymy ci rachunek za tv cyfrową o 7 zł !!!! ogarnia mnie pusty śmiech.

Niech ktoś się tam w końcu zainteresuje NOWYM, DZIAŁAJĄCYM, OPROGRAMOWANIEM DO DEKODERA HD !!!!.

Toya analogowa nie drożeje przynajmniej w Mysłowicach tak jest, tylko dorożeją pakiety cyfrowe, z kolei jeśli chodzi o tą promocję tv+net+tel to jeśli się ma wszystkie te usługi to Toya cyfrowa jest za 0 zł (zamiast 18 zł) a pozostałe pakiety Toya cyfrowa (Plus, Mega Plus) są pomnejszone o koszt pakietu Toya cyfrowa czyli o 18 zł i tak np. za Toya Cyfrowa Plus zapłacimy 15 zł zamiast 33 zł.

A może ma ktoś telefon z Toyi, jestem ciekaw jaka jest jakość, bo 21 zł za abonament to nie jest drogo w porównaniu z TP 60 gdzie sam abonament koszuje 50 zł i tylko 60 min za darmo a w Toyitel mamy 100 min???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Toya ma ostatnio coraz lepsze przebicia :smile:

 

Dzisiaj na pokojowej antenie (5 cm druta z podstawką) łapię wszystkie kanały z pełnego pakietu oprócz 4 (Movies 24, TV4, Discovery Travel i Disney XD). Prawie wszystkie odbierają w kolorze. Za to zupełnie nie mogę odbierać naziemnego TV4, a zamiast Pulsu jest nawet Sportklub z paskami. Puls na szczęście łapie się na kanale 28, ale TV4 trochę szkoda. Nie powinni nadawać na tych samych kanałach co stacje naziemne, ale akurat te 2 się pokrywają.

 

Są nawet takie perełki, jak Superstacja, czy Polsat News. Kurcze, jak ja dawno nie widziałem Superstacji... Zupełnie zmienili oprawę graficzną, ale na szczęście nie zmniejszyli obrazu do 16/9.

 

Co więcej, na co dzień, jak podłączam antenę do gniazdka, to oprócz kanałów z pakietu łapię również Polsat 2, Polsat Cafe i bardzo często również programy z kanałów C67-C57. Dodam, że mam u nich wykupiony tylko pakiet podstawowy, ten za 6 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] z kolei jeśli chodzi o tą promocję tv+net+tel to jeśli się ma wszystkie te usługi to Toya cyfrowa jest za 0 zł (zamiast 18 zł) a pozostałe pakiety Toya cyfrowa (Plus, Mega Plus) są pomnejszone o koszt pakietu Toya cyfrowa czyli o 18 zł i tak np. za Toya Cyfrowa Plus zapłacimy 15 zł zamiast 33 zł.

[...]

 

 

No nie był bym pewny tych kwot które podałeś, gdyż ABONAMENT za Toya cyfrowa to 7 zł, a nie 15. Kwota 15 zł to w sumie "DOSTĘP DO USŁUG TOYAcyfrowa TV " zgodnie z cennikiem 8 zł, oraz "OPŁATY ABONAMENTOWE ZA PAKIETY PROGRAMOWE USŁUGI TOYAcyfrowa TV" - toya cyfrowa - zgodnie z cennikiem 7 zł. Na stronie toyi wyrazie jest napisane "abonament za pakiet TOYAcyfrowa wynosił będzie 0 zł." Dlatego też zgodnie z ich nomenklaturą zamiast 7 zł abonamentu, będziemy (Ci co maja 3 usługi) płacili ) 0 zł. No chyba, że specjaliści z toya znowu sami nie wiedzą ile biąrą od nas kasy i dokładnie za co, ewentualnie mają "problemy z giętkością języka" i teraz wg. nich abonament to suma za dostęp oraz abonament.

 

 

Ps. pisze o kwotach 15 zł a nie 18 gdyż u mnie w łodzi łączen opłaty za toya cyfrowa to właśnie 15 zł.

Ps2. Widzę, że w Mysłowicach toya nie ma konkurencji, i Was więcej kroją za tv :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację i faktycznie za abonament będzie 0zł a za dostep do usług trzeba będzie płacić 8 zł także nie będzie to darmowe jak reklamują.

W Mysłowicach konkurencji na Tv nie ma wcale jedynie na internet teraz pojawiła się dośc ciekawa oferta firmy chyba "Netico" się nazywa, jest troche taniej niż w Toyi, i pewnie dlatego naszczęście teraz w Toyi mamy 5Mbps prędkość za 69 zł także nie jest to aż tak źle w porównaniu do innych bo wcześniej 2Mbps za taką cenę to tragedia była....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja TV kablowej Toya w Mysłowicach:

1.Telefon(100 minut darmowych w abonamencie)-21.96zł-przez pół roku 50% tej kwoty

2.Internet-2Mbps-49zł

3.Tv analogowa-49zł

4.Tv cyfrowa-1zł-przez cały czas trwania umowy(Pakiety Premium za darmo przez 1 miesiąc)-umowa na rok,dekoder SD

5.kanały HD nie dostępne-żeby je odbierać trzeba mieć dekoder HD a to już kosztuje dodatkowe 15zł miesięcznie

Podsumowując:dotychczas płaciłem 98zł za dwie usługi-internet i tv analogową,od stycznia o 1zł więcej+abonament za telefon+ to co wygadam powyżej 100 darmowych minut.Nie jest to może promocja''powalająca na kolana'' ale Toya to na terenie Mysłowic monopolista wiec za dużego wyboru nie mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...