Jump to content

Recommended Posts

23.02.2019 r. (Sobota)

16:00-20:00

Otwarte okno Canal+ dla wszystkich abonentów (Info potwierdzone przez Biuro Obsługi Klienta)

Ramówka wygląda następująco:

16:05 Zawierucha w Hollywood - film dokumentalny, Polska 2019

17:00 Lotto Ekstraklasa - studio

17:55 Lotto Ekstraklasa - mecz Lech Poznań - Legia Warszawa

Aktualizacja:

Pojawiło się oficjalne info

https://toya.net.pl/strona/canalplus_mecz_lech_2019_odkodowany

Edited by dj sat

Witam. Mam pytanie czy komuś udało się połączyć dekoder toya 3g z telewizorem LG a dokładnie chodzi mi o sterowanie pilotem Magic  ? 

Witam

Czy ktoś może napisać jaka jest najnowsza wersja oprogramowania w dekoderze 3G (ten najmniejszy)? 

Widzę że Toya postawiła na współpracę ze Stingray Digital, i pojawił się nowy kanał Stingray Retro. Ma ktoś aktualny wykaz częstotliwości wraz z zawartością ?

6 maja następne kanały zostaną zamienione na wersje HD:

TVR

Polsat Music

Power TV

Stars TV

Eska TV

Eska TV Extra

CNN

Tym samym chyba już wszystkie kanały które mają wersje HD będą w takiej wersji dostępne w TOYA.

W BOA dostałem informację że obie Eski będą przełączone do HD.

Witam wszystkich użytkowników 😀

Moja mama ma telewizora 14" Cali analogowe, dekoder SD pakiet bogaty. Gdy włączyła Polsat 2 na dekoderze SD pojawi się komunikat u góry pasek "Przypominamy, że 6 maja nastąpi wyłączenie kanału w wersji SD. Zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta celem bezpłatnej wymiany odbiornika na wersję HD. " .

Czy to znaczy, że wszystkie kanały zostaną wyłączone np. TVP1, Polsat, TVN itd.

Jeszcze mam pytanie: Czy dekoder HD będzie działać na telewizorze 14 cale Bo ma złącze Euroscart i anteny analogowe na telewizorze.

Czy dekoder HD wspiera HDMI CEC? Jeśli nie to czy jakikolwiek dekoder w TOYA wspiera tę technologię?

W dniu 3.05.2019 o 15:35, kaczorek napisał:

Czy dekoder HD będzie działać na telewizorze 14 cale Bo ma złącze Euroscart i anteny analogowe na telewizorze.

Każdy najnowszy odbiornik HD od TOYA - tu na przykładzie ARC-1010YR, podobnie jest w ARC-1011YR i ARC-1013YR - posiada wyjście analogowe wideo. Jest ono w postaci złącza jack (jest umieszczone między złączami antenowymi a USB i Ethernet). Odpowiedni kabel (zakończony wtykami cinch) powinien być dołączony do dekodera. Natomiast o przejściówkę na złącze Euroscart - musisz się zapytać w biurze obsługi abonenta lub u instalatora albo możesz ją kupić w dowolnym sklepie z elektroniką.

1 godzinę temu, kinomaniak napisał:

Czy dekoder HD wspiera HDMI CEC? Jeśli nie to czy jakikolwiek dekoder w TOYA wspiera tę technologię?

Żaden ich odbiornik nie obsługuje tej technologii.

• Thanks 1

Posted (edited)
W dniu 4.05.2019 o 22:15, Adrianwo napisał:

Każdy najnowszy odbiornik HD od TOYA - tu na przykładzie ARC-1010YR, podobnie jest w ARC-1011YR i ARC-1013YR - posiada wyjście analogowe wideo. Jest ono w postaci złącza jack (jest umieszczone między złączami antenowymi a USB i Ethernet). Odpowiedni kabel (zakończony wtykami cinch) powinien być dołączony do dekodera. Natomiast o przejściówkę na złącze Euroscart - musisz się zapytać w biurze obsługi abonenta lub u instalatora albo możesz ją kupić w dowolnym sklepie z elektroniką.

Wymieniła dekoder SD na HD model (C20CXM wersja oprogramowania 8.17) podłączone Eurozłącze (Scart) i działa znakomicie. :)

Edited by kaczorek

W dniu 28.04.2019 o 08:17, Yakuzzi napisał:

6 maja następne kanały zostaną zamienione na wersje HD:

TVR

Polsat Music

Power TV

Stars TV

Eska TV

Eska TV Extra

CNN

Tym samym chyba już wszystkie kanały które mają wersje HD będą w takiej wersji dostępne w TOYA.

Da Vinci nie jest

Posted (edited)

Według wykazu na stronie Da Vinci jest nadawany w jakości HD.

W TOYA kanałami, które nadają w SD, a mają swój odpowiednik w HD są: TV Republika, Duck TV oraz większość obcojęzycznych.

Edited by Morthen

Niekodowane okno Canal+ Sport

20.05.2019 - 19:45-22:15 - Gala Lotto Ekstraklasy

Chcę podpisać umowę z toya i mam pytanie który dekoder wybrać ten za 1 zł czy za 8 zł miesiecznie rozchodzi mi tylko na jakości zeby obraz był ładny który dekoder wybrać