Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za info. Wiem ze powinien pojawic sie na poczatku roku . Ale z wlasnego doswiadczenia (internet z toyi) ciagnelo sie ponad rok . jak pojawilo sie info ze jest toya cyfrowa w lodzi to zadzwonilem BOK i powiedzieli ze beddzie w maju 2007 i tak ciagnie sie do teraz . A nie wiadomo kiedy sie to skonczy :). Nie rozumiem dzialania tej firmy zamiast wprowadzic odrazu i miec z tego profity to ciagnie sie to jeszcze dluzej a ludzie z mojego otoczenia maja juz dosc czekania i biora polsat albo cyfre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będą liczyć w Przemyślu za pakiet cyfrowy?

Z tego co wiem to za zwykły "analog" w Łodzi płacą mniej niż w Przemyślu. Korzystają cwaniaczki, że są monopolistą :evil:.

 

Aha,

Wyłączyli TMT - nie oglądałem go wprawdzie więc mi nie żal - ale po co w takim razie widnieje dalej na stronie www jako kanał dostępny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Przemyslu moza wszystko nawet podniesc abonament i tak nie ma innej alternatywy wiec z niczym im sie nie spieszy . Robia co chca mowia co chca

 

Zobaczymy co przyniesie koniec roku . Przewaznie w raz z nowym kalendarzem hihi daja programy . A moze juz za pare miesiecy pomysla o cyfrowce . pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie wyszukiwarki internetowej nie boli wiesz?;)

 

http://toya.net.pl/ adres strony internetowej Toya

 

edycja:

 

Polski operator kablowy Toya dołącza do swojej oferty siedem nowych kanałów: Comedy Central, Movies24, JimJam, Disney Channel, Extreme Sports Channel, Spice oraz XXL. Sieć ta dostępna jest Łodzi, Przemyślu i Mysłowicach. Sieć dostępna jest w Łodzi, Przemyślu i Mysłowicach, ma już 150 tys. abonentów.

Większość kanałów będzie dostępna tylko dla abonentów cyfrowej oferty operatora, a część z nich, np. Disney Channel, także dla klientów płacących za pakiety analogowe.

 

Erotyczne Spice oraz XXL będą opcją dodatkowo płatną.

 

żródlo: Satkurier.pl

 

 

Tym sposobem abonenci Toya będą mięć dostęp aż do 107 kanałów tv!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem dzis z BOK w Przemyslu i wraz z nowymi rachunkami dojda nowe programy do pakietu analogowego takie jak : Comedy Central, Movies24, , Disney Channel, Extreme Sports Channel i SuperStacja a skanczy sie transmisja DW Romantica tv5 itp. DW Romantica tv5 itp, pojawia sie wraz z pakietem cyfrowym na poczatku roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport bedzie w ofercie cyfrowej, a o wzroscie ceny nie pytalem. Cyfrowka w Przemyslu powinna pojawic sie na przelomie stycznia i lutego.

 

 

Wkrotce w ofercie TOYA

 

Comedy Central, Movies24, JimJam, Disney Channel, Extreme Sports Channel, Spice , XXL ,TVN CNBS oraz FRANCE 24

 

INFO toya.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przecież FRANCE 24 już od jakiegoś czasu jest dostępny w ofercie.

 

Tak jak podejrzewałem, włączyli angielską wersję. Teraz jest dwie.

 

A tymczasem wczoraj przemyska TOYA włączyła nowe kanały do oferty analogowej. Usunęli Polonię1, DW, Romantice, TV5. I jak zawsze podwyżka :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeniosą mniej atrakcyjne kanały do analogu jej cena zmniejszy się, wtedy cyfrówka będzie w zasięgu ich portfeli :> przypominam że cyfrówkę tak i tak wam wcisną prędzej czy później, bo cała Europa przechodzi na DVB.

I przypominam że instalacji cyfrówka, nie oznacza że wyłączą wam analoga, ona będzie i tak w kablu nawet jak nie macie odbiornika od Toyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, tuner cyfrowy pozwala podłączyć tylko jeden tv, wprawdzie teoretycznie da się podpiąć jeszcze jeden odbiornik telewizyjny, ale bez możliwości oglądania dowolnie wybranego kanału(w drugim tv będzie dostępny tylko jeden i ten sam kanał który jest aktualnie oglądany na tv w pokoju gdzie mamy dekoder, zupełnie jak przypadku platform cyfrowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...