Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Sport był już od dłuższego czasu zarówno w analogu oraz cyfrówce , natomiast TVP sport to zupełnie świeża historia . Do kompletu brakuje jeszcze tylko nsport i mamy idealny, prawie , że wymarzony zestaw dla każdego kibica a to wszystko co ważne w jednej skrzyneczce , u jednego operatora , za umiarkowane pieniądze :P

 

Btw. Czy to nie szaleństwo , że zamiast mieć powiedzmy te 2 główne kanały sportowe w kraju skupiające większość praw , co chwila powstają nowe a prawa są coraz mocniej rozdrobnione, przez co mając nawet 2 kanały , 2 różnych platform nadal nie mamy gwarancji , że obejrzy się ważniejsze imprezy czy co ciekawsze wydarzenie sportowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie sie pojawia pod koniec roku jak to zwykle bywa na swieta :)

tyle tylko czy pojawia sie w cyfrowce czy analogu

 

ps. zamiast wprowadzic wszedzie cyfrowke i zarabiac wiecej kasy to oni zwlekaja i trwa to miesiacami . u mnie w miescie (przemysl) z samych moich znajomych bylo by ze 20 ktorzy od juz brali by toje cyfrowa

 

przypominam ze w Przemyslu jest tylko jedna kablowka wiec mozna powiedziec ze monopolista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem w biurze TOYI i męczyłem trochę panią odnośnie tego problemu z podwajaniem lini w tv cyfrowej. według jakiegoś tam technika podobno są już testowane nowe dekodery (HD). starych nie będą już raczej aktualizować. ale oczywiscie żadnych terminow itp. podobno pan ma do mnie zaraz zadzwonic jak tylko beda udostepnione te nowe sprzęty, ale jakos nie nastawiam sie pozytywnie :(

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , no to już są jakieś bardziej "konkretniejsze" wieści niż to co mieliśmy do dziś , bo przynajmniej wiemy , że sprawa HD w Toyi powoli ale zawsze posuwa się do przodu .Pozostaje zatem liczyć , że testy przebiegną sprawnie a po nowym roku świeżutkie dekodery zagoszczą w ofercie (byle nie były tylko tak koszmarne jak nowe pvr cyfry ) .Widać platformy cyfrowe cisną .

Ciekawe tylko ile za to wszystko przyjdzie nam zapłacić bo na pewno opłata za nowy dekoder będzie wyższa a możliwe , że i za jakieś kanały HD pobierać będą coś extra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze wiecie kiedy cyfrowa toya pojawi sie w Przemyslu ???

Dzwonie do BOK ale tam za kazdym razem mowia cos innego ze do konca roku a potem ze w styczniu lutym

 

Witaj,

 

W najnowszym To&Owo jest mała informacja:

"Kanał TVP Sport pojawił się w sieci kablowej Toya na terenie Łodzi i Mysłowic -jest to ósmy kanał sportowy i setny ogółem w ofercie sieci. Włączony został do pakietu cyfrowego na pozycji 77 i odbierać go mogą wszyscy abonenci tej opcji. Na przełomie roku TVP Sport włączony zostanie również w pozostałych lokalizacjach Toi: w Kutnie i Przemyślu, dzięki czemu liczba potencjalnych odbiorców wzrośnie do 150 tysięcy gospodarstw domowych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...