Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Przykra informacja. Dzisiaj dostałem odpowiedź na moje zapytanie odnośnie ewentualnego włączenia kanałów Eleven Sports do oferty programowe. Niestety Toya nie planuje w ogóle włączać kanałów Eleven do swojej oferty. Dla mnie kompletnie niezrozumiała decyzja. Chciałem do nich przejść z NC+, bo jest dużo taniej, ale nie mogę pozostać bez w/w kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiłeś mnie mocno swoim postem. W TOYI taniej ? Ja kilka lat temu uciekłem stamtąd własnie ze względu na ceny do cyfry(dziś nc+). Ale co jakis czas sprawdzam oferte z ciekawości i w ramach szukania alterantyw. Toya nie miała nigdy dobrych ofert dla stałcyh, właściwe nie miała żadnych w przedłużeniu co mnie strasznie irytowało. Tylko dla nowych albo jak chcesz wiekszy pakiet. Podobno teraz zmienili ceny, wiec postanowiłem sprawdzić, tym bardziej po twoim poście. Bo może warto znów sie zainteresować. Jednak cały czas moim zdaniem w porównaniu z nc+ bardzo blado to wygląda.
W TOYA : Bogaty + C+ Select to 54.90 + 49 = 103,9 zł plus opłaty za deki (w moim przypadku było by to 16 zł)
To samo w nc+ mam za 69 zł( Extra 6C+) i nie płace za dwa deki PVR.
O tym, że w TOYA za Animal Planet HD czy też Europsport 2 HD nawet w pakiecie Bogatym musiałbym dopłacić nie wspomnę. 
Możesz podpowidzieć gdzie to taniej ? Może są jakieś oferty ukryte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83aee48bd2d1b.png

 

Tak to wygląda w dwupaku. Dokładamy C+ Select za 49 zł co daje nam łączną kwotę w wysokości 153,90 zł. 

 

Obecnie w NC+ od dwóch lat za Comfort+ (tak to się nazywało dwa lata temu gdy zawierałem umowę) + 8C+ +Extra +Eleven płacę 102,85. Do tego dochodzi internet z TOYI za który płacę bez dwupaka 69 zł. Razem wychodzi 171,85zł.

 

W moim wypadku wyszłoby więc prawie 20zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczną? Zapomnij o paczce C+ plus wiele innych ograniczeń....

 

Abonenci, posiadający w swoim pakiecie wyżej wymienione programy, mogą po zalogowaniu oglądać je na komputerach, tabletach i smartfonach, korzystając z Internetu oferowanego przez TOYA, w obrębie własnego mieszkania.  https://satkurier.pl/news/125500/7-kanalow-tematycznych-polsatu-w-toya-go.html

 

To jest raczej śmich na sali w porównaniu z nc+GO.

 

Co do cen, to na dzień dzisiejszy dla przedłużających umowę: Extra+ plus 8C+ 79zł. Eleveny ze średnią 11zł, czyli 90zł na gotowo.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przedłużających, ale chyba z 10 raz, bo chyba nie powiesz mi, że jak będę przedłużał umowę za około 3 miesiące (tak wypada koniec umowy) to z Comfort+ plus Extra za który płacę obecnie 99zł dostanę naglę pakiet wyżej za 79zł? ;) Fajnie by było, ale w bajki nie wierzę  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą transmitować, tylko ceny nie znamy.

 

- Na czas EURO 2016 będzie istniała możliwość wykupienia kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, w wersjach SD i HD, niestety nie znane są ceny za wspomniane pakiety, ponieważ wciąż trwają negocjacje z właścicielami kanałów - tłumaczy nam Tomasz Błażej z Toya.

 

Czytaj więcej: http://www.gol24.pl/euro-2016/a/kanaly-polsatu-sport-na-euro-2016-w-nc-znamy-stanowisko-operatora,9999586/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z dekoderem TOYA.

Po kilku godzinach pracy zaczyna się pikseloza, rwanie dźwięku i w efekcie zawieszenie na amen. Nawet na klawisz wyłączenia nie reaguje. Trzeba odłączyć przewód zasilania i ponownie podłączyć. I tak każdego prawie dnia.  Ma ktoś podobnie, czy tylko mój jest taki felerny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nowości kanałowe:

- 13.tv HD, Zoom TV, Nowa TV (już są),

- Eleven Extra HD (jeszcze w listopadzie),

- TVP Info HD, UA|TV, MusicBox UA (od 1 grudnia),

- Metro, WP (od 2 grudnia).

W niższych pakietach będą AMC HD i Motowizja HD (od 1 grudnia).

Wylatują:

- Euronews (już usunięty),

- CBS Drama, Orange Sport (do 31 grudnia).

W analogowej dojdą nowe 4 kanały naziemne, usuną TVP Polonia, AXN, FilmBox, Polsat JimJam i Polsat Sport News.

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...