Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 grudnia

Nat Geo People HD

Top Kids SD

 

Od grudnia

Wellbeing Network HD

 

Od 1 lutego 2016

Top Kids HD

Nuta.TV HD

Planete+ HD

Teletoon+ HD

Ale kino+ HD

TV4 HD

Polsat 2HD

 

+ z analogu lecą

Viva

MTV

CBS Reality

CBS Europa

Edytowane przez myster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam czy internet w toyi jest zły czy dobry pytam bo mam neta z netii i kończy mi się umowa

Korzystam z najwyższej prędkości i jest bez zastrzeżeń, chociaż podobno ten pakiet jest traktowany priorytetowo. Przy przedłużaniu pewnie zmienię na 50mbitów.

Rodzina ma 18mbitów i nie słyszałem narzekań. Zamówiłem im tylko router (nie z toyi) z dostawą do domu, sami podłączyli i nie musiałem nawet nic robić przy konfiguracji, a miesięczna opłata wyszła ok. 30 zł więc to chyba dobra oferta jak na stabilny net po kablu bez haraczu w postaci abo tel. Dla osób nieposiadających tv w toyi jest opłata 6,5zł ale to i tak o wiele mniej niż opłata za utrzymanie łącza, a prędkości wyższe niż orange/netii.

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy może ktoś sprawdzić jakie kanały analogowe są udostępniane dla użytkowników cyfrowego pakietu Naziemny+, po podłączeniu przewodu antenowego bezpośrednio do TV?

Czy udostępniany jest równocześnie sygnał DVB-T?

Wykaz kanałów w pakiecie Naziemny+ i analogu masz tutaj -> https://toya.net.pl/strona/lista-kanalow-toya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Orientuje się ktoś z Was,jak to jest przy zmianie pakietu internetowego ?

Jestem aktualnie poza umową,skończyła się rok temu,nie podpisałem nowej.

Chciałem zmienić pakiet o jeden niżej,taniej.

 

Jak to wygląda w Toya ? 

Tak po prostu podpisuje nową umowę i zjeżdżam pakiet w dół,czy robią jakieś problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uwaga! Lipa jak zawsze!

Od 1 czerwca zmiany:

Pakiet Oszczędny: Polsat Cafe HD, TVS HD oraz 3 programy, które zostają przesunięte z Pakietu Bogatego: Kino Polska Muzyka, 4Fun Hits i 4Fun Fit&Dance. 

Pakiet Wygodny: 13 Ulica HD, MiniMini+ HD.

Pakiet Bogaty: Active Family HD, Polsat Play HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD.

Pakiet Filmbox: Filmbox Arthouse HD

Wyłączają z oferty dwa kanały: Edusat oraz Ginx.

Elevenów oczywiście brak. Toya podobno czeka, aż będą go miały absolutnie wszystkie kablówki, sprawdzają cierpliwość abonentów tzn. ilu odejdzie ;)

 

A odpowiadając na pytanie z posta wyżej:

Do dekodera 3G wchodzi jeden kabel, dostarczający zarówno sygnał RTV jak i internet. Kabel ten ciągną prosto z gniazdka. Gniazdko może być przy tej okazji wymienione.

Edytowane przez visitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie coś drgnęło na rynku łódzkim jeśli chodzi o dostawców netu i tv. Kiedyś TOya podzieliła sobie miasto z Multimedia, windując ceny. Teraz lata tłuste się skończyły. Mieszkam na górnej i dwóch nowych operatorów kładzie światłowody. Nie wiem jak jest w innych częściach miasta, ale w blokach spółdzielni mieszkaniowej chojny prace trwają w najlepsze:) już mam jedną skrzyneczkę Orange, a za chwilę pojawi się skrzynka kolejnego operatora (nazwę zapomniałem). Wreszcie będzie po ludzku, konkurencja..Toya pewnie obniży ceny na chojnach, to jej normalne działanie, na retkini też mają taniej..bo jest RETSAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Są spóźnieni wobec innych ale wdrażają usługę Supernova http://www.orange.pl/kid,4003790790,id,4003903613,title,ftth,article.html

To pewnie miał na myśli kolega z dzielnicy chojny.Problem w tym,że wchodzą tam gdzie rynek jest już opanowany przez kablówki a nie gdzie jest rzeczywista potrzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arturro:
Nie jestem miłośnikiem seriali więc nie wiem jakie to są najnowsze seriale, a tym bardziej nie orientuję się w sezonach.

Sama aplikacja Player na dekoderach 3G działa, nawet z reklamami... :P
Jest jednak "wykastrowana" o dodatkowe strefy dostępne w internetowej wersji Playera (np. Strefa Sport, kanały Eleven, F1 itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje, Player wprowadził jakies zabezpieczenia i w TV nowosci mi nie działają , dlatego pytam. Prosze jezeli to mozliwe o spr. czy serial Singielka odc.115 działa prawidłowo. W TV Panasonic nowosci działaja w przyspieszonym tempie , jak bys to sprawdził to bym wiedział czy dekoder 3G radzi sobie z zabezpieczeniami DRM.

ps.IPLEX działa ?

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arturro:
Na dziś, tj. sobotę 16.04, działa odc. 117, natomiast odc. 118 będzie dostępny za 2 dni.

Iplex natomiast nie działa od wielu dni.

 

@prezestom:

Trzeba będzie zajrzeć w umowę, czy jest tam mowa o ww. kanałach. O ile na kwietniowej fakturze Toya zaznacza, że kończy nadawanie Edusatu z przyczyn zależnych wyłącznie od nadawcy, o tyle Ginx operator wyłącza z własnej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy w związku z usunięciem dwóch kanałów można rozwiązać umowę ?? nie dostałem jeszcze faktury a zalezy mi na wcześniejszym pożegnaniu Toya :)

 

Na samym dole pierwszej strony jest o tym informacja:

 

"Umowy z powyższego powodu zawartej umowy przed upływem jej obowiązywania w zakresie pakietu Mini, Podstawowego, Oszczędnego, Wygodnego

i Bogatego usługi TOYAtv, Operatorowi nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze, a także uprawnienie do zadania zwrotu ulgi pomniejszonej o proporcjonalna
jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania. W pozostałych przypadkach Operatorowi przysługuje roszczenie odszkodowawcze,
a także uprawnienie do zadania zwrotu ulgi pomniejszonej o proporcjonalna jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania."

Bardzo Ci dziekuje, Player wprowadził jakies zabezpieczenia i w TV nowosci mi nie działają , dlatego pytam. Prosze jezeli to mozliwe o spr. czy serial Singielka odc.115 działa prawidłowo. W TV Panasonic nowosci działaja w przyspieszonym tempie , jak bys to sprawdził to bym wiedział czy dekoder 3G radzi sobie z zabezpieczeniami DRM.

ps.IPLEX działa ?

 

Iplex zaprzestał działalności już blisko rok temu, więc prędzej czy później i u nas musiał zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...