Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

na niektórych - np. tvp hd cały czas zacina się obraz i nie da sie oglądać. dopiszę jeszcze że mam zwykły 3g bez pvr. poza tym inne programy też wykazują takie objawy, ale nie wszystkie. mam problem np. z polsat news, mtv polska. myślałem, ze to wina tego rozgałęźnika, bo teraz tv i interent idzie z jednego gniazdka, ale to raczej nie to. czy ktoś ma podobny problem w łodzi?

No właśnie, pisałem o tym wcześniej.

Ale te zamrożenia, czy trzaski zauważyłem po zmianie softu.

Na TVP HD jeszcze się z tym nie spotkałem, ale dziś tak miałem na Eurosporcie 2 HD, normalnie porażka, mecz oglądam, akcja pod bramką, komentator krzyczy podekscytowany a tu bum stopklatka, my God, ale się zirytowałem. Ale to samo jest na np. Kuchni TV, czy Comedy Central. I nie ma reguły z tą przypadłością, przynajmniej tak zauważyłem. Raz jest oki, wszystko gra jak trzeba, a za drugim razem pojawiają się zakłócenia. Coś mi się widzi, że to problem dekoderów 3G, a w zasadzie ich softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do abonentow z Myslowic:

od piatku mam nowy dekoder 3G (bez PVR) ale nie sa wogole dostepne uslugi 3G (internet); nie dzialaja ani widgety (pogoda, lotto, itp.) ani WEBonTV ani IPLA...

Czy ktos z Myslowic moze napisac czy mu to dziala?!?

ps. dodam, ze instalator nie przerabial gniazdka, tylko wymienil kabel antenowy na "wkretke" do dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie (łódź) dziś nawet w porzadku odbiór kanałów hd i sd. może aktualizacja softu 3g do wersji 2.5 pomogła. ale nie działa portal, web on tv i inne czyli cały internet na 3g. a wracając do analogu to rzeczywiście jest chore że trzeba to płacić. przy instalacji monter nawet nie podpiął zwykłego kabla dekoder-tv, odbieram tylko tv cyfrową przez hdmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, Toya w końcu przyniosła kalendarz na przyszły rok :D Już myślałem, że się obraziła i w tym roku nie będzie kalendarzy ;)

 

Niestety przy okazji pozmieniali też kanały. To chyba takie "prezent" na święta :/

Do pakietu podstawowego doszły Polsat i (niestety) TVN (szkoda, że nie TV4).

Wyleciał kanał planszowy, a na jego miejscu jest TV Polonia.

Niestety wyleciał też Polsat 2, a zamiast niego jest jakiś dziwny TVN24. Ten kanał cały czas się przebija w pakiecie podstawowym (chyba już jest ze trzeci raz, ostatnio był na S14, albo 15, ale wtedy prawie nic nie było widać). Pewnie nikt tego nie ogląda i jakoś próbują "nałapać" trochę widzów.

 

Bardzo mi się to nie podoba. Fajnie, że jest Polsat, ale przecież Polsat można bez żadnego problemu złapać na pokojowej antenie, a Polsatu 2 nie. Dzięki temu miałem oba, a teraz jest 2x zwykły Polsat (nie mówiąc o tym, że Polsat 2 jest po prostu lepszy od zwykłego) :/

(pisząc o pakiecie podstawowym oczywiście mam na myśli ten za 6zł, który tu nazywa się "socjalnym", bo z niewiadomych powodów Toya pakietem "podstawowym" nazywa pełny pakiet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, raczej nowy soft nic nie pomógł. jak się zacinało, tak zacina się dalej. wczoraj na nfilm hd chciałem obejrzec star treka, ale nie dało rady, bo często występowały zacięcia i sopklatki. co to za przyjemność z oglądania? i za co ja w końcu płacę?? za to, ze mam bezuzyteczna skrzynkę pod tv? do bani ten ich nowy dekoder... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niestety przy okazji pozmieniali też kanały. To chyba takie "prezent" na święta :/

 

Bardzo mi się to nie podoba. Fajnie, że jest Polsat, ale przecież Polsat można bez żadnego problemu złapać na pokojowej antenie, a Polsatu 2 nie. Dzięki temu miałem oba, a teraz jest 2x zwykły Polsat

 

Teraz jeszcze polast oprócz S-8 jest na kanale C-7. No to mamy już trzy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa dla nowych abonentów. Można po zakupie abo (nowy klient) w TOYA ogladać full pakiet dlużej niż 30 dni, mam na myśli 60 dni darmowego oglądania wspomnianego full pakietu. Nie bedę tu dawał instrukcji bo zabawa się skończy szybciej niż się zaczęła 8) Ale taka możliwość jest :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...