Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie widzę żadnego problemu - chcesz oglądać - zapłać - nie chcesz oglądać - nie płać. To są prawa rynku!!! A stęki i jęki, że dobro narodowe: no sorry taki mamy klimat....... i wolny rynek. Niestety, ale to idzie całkowicie w kierunku pełnej komercjalizacji. Każdy by chciał oglądać za free lub za połowę ceny - to jak z abo za Telewizję Polską - prawie nikt nie płaci, a każdy narzeka - taka polska mentalność.

A tak poza tym mam wrażenie, że narzekają tylko abo innych stacji. BARDZO DZIWNE......

Dlatego ta ustawa co za ponad rok wejdzie będzie krokiem w dobrą stronę, więcej w otwartej tv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się całkowicie nie zgodzę z tym komentarzem - A co pokazuje ogółowi nc- coś. No co? Ano NIC - też trzeba kasiorę wybulić i to nie małą. Około 70 zeta najmniej.

A co do szopek - to jest polska specjalność na każdym gruncie............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy się oburzają o byle co, bo uważają, że im się wszystko należy. ;)

To powiedź mi za co jest ten comiesięczny abonament, który w moim przypadku wynosi 90 zł? Chcę obejrzeć boks, muszę wybulić 40 zł, chcę obejrzeć MMA, muszę wybulić 40 zł, chcę obejrzeć MŚ, to mało brakowałoby, a musiałbym wybulić 100 zł.

 

Po drugie Czy NC+ pokazuje mecze reprezentacji Polski?

A ci co w kółko jeżdżą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthias powiem tak warto czytać inne wątki by nie powielać informacji.Ale że bardzo zgadzam się z Twoja wypowiedzą mało tego z tych powodów zrezygnowałem z CP.Bo jaki jest sens płacić dużo a mieć ze sportu tak mało(przynajmniej to co mnie interesuje) a za wszystko ciekawe(jak dla mnie dopłacać) to odpiszę.Chodzi Ci zapewne o DMŚ na żużlu.Więc C+ ma prawa tylko do na pay tv są to prawa do płatnego kanału , który jest zapisany do umowie. Działa to na takiej zasadzie, że tych rozgrywek nie może pokazywać inny kanał niż ten co jest zapisany w umowie a organizacja zajmująca się zawodami nie daje możliwości puszczania tego wydarzenia w kanale otwartym, TVP ostatnio było zainteresowana kupieniem całego pakietu, ale mogli tylko pakiet retransmisji, a tego nie chcieli, bo uznali, że się nie opłaca.Wiec tu raczej pretensje nie do NC+ a do właściciela praw że sprzedaje takie pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ponad 92 złotych wydanych na wszystkie mecze na kanałach Polsat Volleyball (1-4) to masakryczna cena... tym bardziej, że dostęp dostaną wszyscy abonenci CP + Plusa. Działać powinni teraz m.in. minister sportu, by coś z tym fantem zrobić... dobrze, że jeden mecz nie będzie kosztował 40 zł w PPV bo wtedy to byłoby tragiczne. Miejmy nadzieję, że przez następne dni dojdzie do olśnienia pomysłodawców tego projektu Polsat Volleyball i , że coś się zmieni bo taka forma jest naprawdę straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedź mi za co jest ten comiesięczny abonament, który w moim przypadku wynosi 90 zł? Chcę obejrzeć boks, muszę wybulić 40 zł, chcę obejrzeć MMA, muszę wybulić 40 zł, chcę obejrzeć MŚ, to mało brakowałoby, a musiałbym wybulić 100 zł.

Za utrzymanie wszystkich tych, którzy mają najniższe pakiety. ;) CP kanały sportowe sprzedaje po prostu za tanio, własnym abonentom w najniższym pakiecie, czy kablówkom. I dlatego ma ciągłe kłopoty ze zmieszczeniem się w budżecie i szuka dodatkowych opłat. Prawa sportowe nie są tanie i nie da się utrzymać tego za parę zł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedź mi za co jest ten comiesięczny abonament, który w moim przypadku wynosi 90 zł?

 

Uwazna lektura umowy powinna dac odpowiedz na tego typu glu... ekhm, watpliwosci.

 

chcę obejrzeć MŚ, to mało brakowałoby, a musiałbym wybulić 100 zł

 

Co znaczy "malo brakowaloby"? Bo wchodzac na ten poziom absurdu, to malo brakowalo i wczoraj przejechalby mnie samochod. Ja na chodniku, a on smignal ulica moze ze dwa metry ode mnie, zasuwal z 50 km/h, skubany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedź mi za co jest ten comiesięczny abonament, który w moim przypadku wynosi 90 zł? Chcę obejrzeć boks, muszę wybulić 40 zł, chcę obejrzeć MMA, muszę wybulić 40 zł, chcę obejrzeć MŚ, to mało brakowałoby, a musiałbym wybulić 100 zł.

Za utrzymanie wszystkich tych, którzy mają najniższe pakiety. ;) CP kanały sportowe sprzedaje po prostu za tanio, własnym abonentom w najniższym pakiecie, czy kablówkom. I dlatego ma ciągłe kłopoty ze zmieszczeniem się w budżecie i szuka dodatkowych opłat. Prawa sportowe nie są tanie i nie da się utrzymać tego za parę zł. :P

 

No właśnie o tym nie raz pisałem - wpadli we własną pułapkę. Powinni zrobić zupełnie nową pakietyzację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej, że dostęp dostaną wszyscy abonenci CP + Plusa. Działać powinni teraz m.in. minister sportu, by coś z tym fantem zrobić...

To niech ten minister przy okazji podziała by abonenci CP mieli za darmo dostęp do paczki C+ tak jak wielu abonentów nc+. Skoro są żądania darmowego PV dla wszystkich to dlaczego nie darmowy 6xC+? :D Albo chociaż niech podziała by w ogóle mogli wykupić ten pakiet. CP oferuje możliwość wykupienia 4 kanałów PV abonentom nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej, że dostęp dostaną wszyscy abonenci CP + Plusa. Działać powinni teraz m.in. minister sportu, by coś z tym fantem zrobić...

To niech ten minister przy okazji podziała by abonenci CP mieli za darmo dostęp do paczki C+ tak jak wielu abonentów nc+. Skoro są żądania darmowego PV dla wszystkich to dlaczego nie darmowy 6xC+? :D Albo chociaż niech podziała by w ogóle mogli wykupić ten pakiet. CP oferuje możliwość wykupienia 4 kanałów PV abonentom nc+.

 

Słuchaj tylko, że paczka C+ jest na wyłączność w nc+, a Polsat Volleyball 1 HD, 1-4 nie będzie na wyłączność w CP bo oni chcą zaproponować tą paczkę wszystkim podmiotom, tak samo jest z Polsat Sport w CP, w nc+ nigdy nie będą bo są na wyłączność w CP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthias powiem tak warto czytać inne wątki by nie powielać informacji.

Tylko odpowiedziałem na pytanie, nic więcej. ;)

 

To powiedź mi za co jest ten comiesięczny abonament, który w moim przypadku wynosi 90 zł? Chcę obejrzeć boks, muszę wybulić 40 zł, chcę obejrzeć MMA, muszę wybulić 40 zł, chcę obejrzeć MŚ, to mało brakowałoby, a musiałbym wybulić 100 zł.

Za utrzymanie wszystkich tych, którzy mają najniższe pakiety. ;) CP kanały sportowe sprzedaje po prostu za tanio, własnym abonentom w najniższym pakiecie, czy kablówkom. I dlatego ma ciągłe kłopoty ze zmieszczeniem się w budżecie i szuka dodatkowych opłat. Prawa sportowe nie są tanie i nie da się utrzymać tego za parę zł. :P

A ja myślałem, że to wszystko jest po to, aby CP mógł sobie wyciągnąć w górą ARPU, czyli wygenerować jeszcze większe zyski. ;)

 

chcę obejrzeć MŚ, to mało brakowałoby, a musiałbym wybulić 100 zł

 

Co znaczy "malo brakowaloby"? Bo wchodzac na ten poziom absurdu, to malo brakowalo i wczoraj przejechalby mnie samochod. Ja na chodniku, a on smignal ulica moze ze dwa metry ode mnie, zasuwal z 50 km/h, skubany!

Absurdalne to jest twoje porównanie. Kierowca jechał drogą, ale nie groził, że cię przejedzie. Natomiast Kmita na konferencjach i w licznych wywiadach nieraz krzyczał, że za MŚ być może będą brali dodatkowe opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem kablówki i fanem siatkówki. Zamierzam wykupić dostęp do tych kanałów, jak tylko pojawi się taka możliwość w Multimedii. Nie odrzuciła by mnie cena w wysokości nawet 150zł. Bilety na pojedyńcze spotkania na miejscu kosztowały mnie znacznie więcej. :P Te narzekania na CP są w dużej mierze nieuzasadnione. To nie telewizja publiczna, nie musi martwić się o wszystkich.

Jedna z mądrzejszych wypowiedzi :brawo::brawo:

a co do biletów to jeden w koncie hali kosztuje więcej niż cały pakiet TV

 

Zauważyłem że na CP najwięcej narzekają ci którzy maja nc+ i prawdopodobnie w ogóle nie interesują się siatkówką :)

 

Ależ nie :!: właśnie myślę że się interesują tylko nie chwalili sie że oglądają ją na Polsacie :!: przecież oni to awangarda, nie mają śmieciowego CP tylko prestiżowy nc+ :!: a tu im ten pier :censored: Polsat taki numer wyciął :shock: bezczelność :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowanie mundialu gwoździem do trumny dla siatkówki reprezentacyjnej w Polsacie? Czy Polsat straci prawa m.in. do LŚ?

 

Sport.pl przytacza kulisy MŚ, z któych dowiadujemy się o nienajlepszych relacjach na linii Polsat - PZPS

Z ust tych, którzy nie chcą mówić pod nazwiskiem - a w sprawie sporów o mundial anonimowość zastrzega sobie większość rozmówców - padają znacznie mocniejsze słowa. Jeden z najbardziej wpływowych siatkarskich działaczy powiedział mi: - Całe szczęście, że w tym roku kończy się nam umowa z Polsatem na transmisje meczów reprezentacji. Jeśli będzie dobry wynik sportowy na mundialu, a Zygmunt Solorz nie zmieni decyzji o kodowaniu, to możliwe, że w nowym rozdaniu reprezentacji nie będzie już w Polsacie.

 

- Tak, kończy nam się umowa na mecze reprezentacji, kończy się też ta na Ligę Światową. Jeśli związek nie będzie już chciał z nami być, to trudno. Nie w takich sytuacjach sobie radziliśmy - słyszę od jednego z menedżerów Polsatu. Takie słowa dotychczas nie padały między partnerami, którzy przez ostatnie lata wydawali się nie do rozdzielenia. Nie licząc turniejów olimpijskich, które transmitowała TVP, Polsat pokazywał wszystko, co najważniejsze w siatkówce.

 

http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368, ... ie.html#MT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...