Skocz do zawartości
Frontowiec

Bieżące wpadki w radiu

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj będziemy wpisywać bieżące wpadki w polskich stacjach radiowych. Dzisiaj o godz. 8 nie było sygnału czasu w I Programie Polskiego Radia, gdzie także ostatnio w ''Aktualnościach'' radiowej ''Jedynki'' prezenter przejęzyczył sie i powiedział tak:

Wicepremier Elżbieta Bieńkowski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj w ''Aktualnościach'' radiowej ''Jedynki'' po 12 prezenterka gdy zapowiadała relację reportera z Jasienicy, to niespodziewanie pojawił się materiał chińskiego korespondenta Polskiego Radia Tomasza Sajewicza o utrudnieniach samolotowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby się ktoś zastanawiał jak brzmi "hulaj" w skrócie, to brzmi tak: http://www.youtube.com/watch?v=h3iaz5cQrw0 :lol2:http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hu ... -posluchaj

Nie słuchałem akurat, ale ogólnie audycje W Tonacji Trójki w zestawie Wojciech Mann + Anna Gacek generują sporo wesołych wypowiedzi na antenie, choć może nie aż tak "wesołych" jak ta powyżej ;)

Natomiast co do ogólnych wpadek, to spora kolekcja, ale takich zabawnych, nienegatywnych z PR3 jest tu: http://www.trojkofan.trojka.info/wpadki.html Nowe dodawane są na bieżąco, zwykle co kilka tygodni coś wpadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
prezenter przejęzyczył sie i powiedział tak:

Wicepremier Elżbieta Bieńkowski.

Widzę tu dwa przejęzyczenia:

1. Nazwisko

2. Funkcja - powinno być wicepremiera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj we ''Wiadomościach'' Radia Złote Przeboje prezenterka przejęzyczyła się i powiedziała ks. Romański zamiast ks. Lemański.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj podczas audycji ''Muzyka nocą'' panu Kazimierzowi Kowalskiemu pomylił się numer telefonu do radiowej ''Jedynki''. Zamiast (22) 645 22 66 powiedział (22) 645 22 00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio ciekawą wpadkę miał pan Kazimierz Kowalski w ostatniej audycji ''Muzyka nocą'' w radiowej ''Jedynce''. Powitał się z radiosłuchaczami mówiąc, że dzisiaj jest 6 grudnia zamiast 6 października.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W radiu pik z 3 tygodnie temu reklamowali mecz pucharu polski który był 2 dni wcześniej :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj gdy puszczono piosenkę Seweryna Krajewskiego ''Czekasz na tę jedną chwilę'' w Pierwszym Programie Polskiego Radia, to w trakcie piosenki pojawiły się szepty ze studia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą Kuba Strzyczkowski w radiowej ''Trójce'' przywitał się ze słuchaczami mówiąc, że jest godzina 17.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry wątek, ale Radio ZET się popsuło, bo Tesco będzie zamknięte.
"W tym tygodniu w Tesco: [przycięli kawałek] nasze sklepy będą zamknięte"
"Dlaczego Polki pokochały [nazwa jakiegoś leku albo suplementu diety]? [Przycięli kawałek] czamy niskie ceny! Dlaczego Polki pokochały [nazwa jakiegoś leku albo suplementu diety, czyli tamta reklama]"

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(Nie wiem, jak to zaliczyć, wrzucam tutaj)

Dzisiaj mniej więcej do 6:00 w Radiu Jard (takiej podlaskiej, nie najlepszej zarówno muzycznie, jak i jakościowo stacji) trwała jakaś "awaria" - przez około pół godziny (a może nawet i dłużej? - nie wiem) w kółko leciały: dżingiel Radia Jard z wymienionymi falami odbioru w Białymstoku i Bielsku Podlaskim, anons "Radio Jard nocą", reklamy kiszki ziemniaczanej :lol2: albo innych zajazdów i hoteli powiązanych z Jardem z "Żono moja" w tle :lol2: i piosenka o tymże radiu (trochę przypominająca niektóre kompozycje La Strady z lat 90.) z jakże chwytliwymi słowami w refrenie:

"Dla Ciebie gra Radio Jard

Osiemdziesiąt dziewięć i dwa

Przebojem wchodzi na szczyt

By rozrywkę dać Ci..." (przepraszam, że daję słowa - nie mogłem się powstrzymać  :lol2:)

Czasem słucham radia w nocy (zazwyczaj innych stacji niż ta przytoczona wyżej), ale tak długiej pętli jeszcze nie słyszałem  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z gatunku wpadek ;) W Trójce w audycji „Godzina prawdy” u Michała Olszańskiego jako jeden z utworów ilustrujących wyemitowano Paktofonikę - „Jestem Bogiem”. Sęk w tym, że pomylono wersję radiową z pełną i pojawiła się ta nieocenzurowana, a "mięska" na początku w niej nie brakuje ;) Poszło wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prowadzący listę przebojów Radia ZET powiedział, że człowiek odpowiedzialny za nową wersję hitu "What is love" nazywa się Lost Frequencies.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I gdzie tu wpadka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to przepraszam, nie wiedziałem, że on się tak nazywa (Wikipedia pomogła, ale dopiero dziś).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do piosenki Paktofoniki, jest już skarga do KRRiT na Trójkę za emisję wulgarnej piosenki w czasie chronionym (czytam z angielskiego jako watershed).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj była kolejna wpadka - tym razem w RMF FM, kiedy to zapowiadając Fakty, Maciej Dowbor stwierdził że na zegarze jest godzina siódma, podczas kiedy była to godzina dziewiąta. Na szczęście prowadzący z nim audycję "Wolno wstać" naprawił ten błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na antenie Polskiego Radia 24 kilka minut temu miała miejsce wpadka. W czasie "Informacji dnia w skrócie" doszło do wielu przejęzyczeń. Jednym z nich dotyczy skandalu seksualnego.

Edytowane przez Pepek94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj rano na antenie Vox fm w czasie pierwszej zmiany podczas grania utworów można było podsłuchać co mówią prowadzący.

Edytowane przez TELEWIDZ123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś w serwisie sportowym Radia Zet powiedziano, że Justyna Kowalczyk była na podium Pucharu Świata w Muonio, tylko, że to tak naprawdę nie były zawody PŚ bo ten rusza za 2 tygodnie, w Muonio były zawody Pucharu FIS.

Edytowane przez fan tv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi