Skocz do zawartości

Bieżące wpadki w radiu


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj będziemy wpisywać bieżące wpadki w polskich stacjach radiowych. Dzisiaj o godz. 8 nie było sygnału czasu w I Programie Polskiego Radia, gdzie także ostatnio w ''Aktualnościach'' radiowej ''Jedynki'' prezenter przejęzyczył sie i powiedział tak:

 

Wicepremier Elżbieta Bieńkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ''Aktualnościach'' radiowej ''Jedynki'' po 12 prezenterka gdy zapowiadała relację reportera z Jasienicy, to niespodziewanie pojawił się materiał chińskiego korespondenta Polskiego Radia Tomasza Sajewicza o utrudnieniach samolotowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się ktoś zastanawiał jak brzmi "hulaj" w skrócie, to brzmi tak: http://www.youtube.com/watch?v=h3iaz5cQrw0 :lol2:http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/hu ... -posluchaj

Nie słuchałem akurat, ale ogólnie audycje W Tonacji Trójki w zestawie Wojciech Mann + Anna Gacek generują sporo wesołych wypowiedzi na antenie, choć może nie aż tak "wesołych" jak ta powyżej ;)

 

Natomiast co do ogólnych wpadek, to spora kolekcja, ale takich zabawnych, nienegatywnych z PR3 jest tu: http://www.trojkofan.trojka.info/wpadki.html Nowe dodawane są na bieżąco, zwykle co kilka tygodni coś wpadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nie wiem czy to dobry wątek, ale Radio ZET się popsuło, bo Tesco będzie zamknięte.
"W tym tygodniu w Tesco: [przycięli kawałek] nasze sklepy będą zamknięte"
"Dlaczego Polki pokochały [nazwa jakiegoś leku albo suplementu diety]? [Przycięli kawałek] czamy niskie ceny! Dlaczego Polki pokochały [nazwa jakiegoś leku albo suplementu diety, czyli tamta reklama]"

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

(Nie wiem, jak to zaliczyć, wrzucam tutaj)

Dzisiaj mniej więcej do 6:00 w Radiu Jard (takiej podlaskiej, nie najlepszej zarówno muzycznie, jak i jakościowo stacji) trwała jakaś "awaria" - przez około pół godziny (a może nawet i dłużej? - nie wiem) w kółko leciały: dżingiel Radia Jard z wymienionymi falami odbioru w Białymstoku i Bielsku Podlaskim, anons "Radio Jard nocą", reklamy kiszki ziemniaczanej :lol2: albo innych zajazdów i hoteli powiązanych z Jardem z "Żono moja" w tle :lol2: i piosenka o tymże radiu (trochę przypominająca niektóre kompozycje La Strady z lat 90.) z jakże chwytliwymi słowami w refrenie:

"Dla Ciebie gra Radio Jard

Osiemdziesiąt dziewięć i dwa

Przebojem wchodzi na szczyt

By rozrywkę dać Ci..." (przepraszam, że daję słowa - nie mogłem się powstrzymać  :lol2:)

 

Czasem słucham radia w nocy (zazwyczaj innych stacji niż ta przytoczona wyżej), ale tak długiej pętli jeszcze nie słyszałem  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z gatunku wpadek ;) W Trójce w audycji „Godzina prawdy” u Michała Olszańskiego jako jeden z utworów ilustrujących wyemitowano Paktofonikę - „Jestem Bogiem”. Sęk w tym, że pomylono wersję radiową z pełną i pojawiła się ta nieocenzurowana, a "mięska" na początku w niej nie brakuje ;) Poszło wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj była kolejna wpadka - tym razem w RMF FM, kiedy to zapowiadając Fakty, Maciej Dowbor stwierdził że na zegarze jest godzina siódma, podczas kiedy była to godzina dziewiąta. Na szczęście prowadzący z nim audycję "Wolno wstać" naprawił ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dziś w serwisie sportowym Radia Zet powiedziano, że Justyna Kowalczyk była na podium Pucharu Świata w Muonio, tylko, że to tak naprawdę nie były zawody PŚ bo ten rusza za 2 tygodnie, w Muonio były zawody Pucharu FIS.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Paweł Wlazły prowadzący dzisiaj  Prywatkę Starszego Nastolatka w Radiu ZW włączył przypadkiem chwilowo podkład z " Piosenki dnia" wraz maszyna losującą utwory. Związki z małą liczbą pozdrowień prowadzący celu zachęty słuchaczy do wysyłania SMS podał numer i zły prefiks powiedział "Nie bójcie się wysyłać 73601 "RZW "zamiast "Prywatka".

Znowu tak samo powiedział że mu się mylą prefiksy z "Koncertem Życzeń Czy pamiętasz?".

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...