Jump to content
ircios

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

Recommended Posts

Czy ktoś też miał dzisiaj aktualizację dekodera? Trwała ok. 20 minut.

Ja właśnie miałem aktualizację i coś s[beep]ziulili........dekoder niełączy się z siecią po wifi (wpisując hasło do sieci pokazuje że nieprawidłowe)  nie pomaga restart ani przywrócenie ustawień fabrycznych brawo NC+.Także dekoder stoi bezużyteczny i jest tylko plansza że niemoże połączyć się z dekoderem głównym.

U mnie, póki co, działa jak zawsze.

Podłączyłem jedynie dla testu dysk twardy z aktywnym time-shiftingiem. I, póki co, od 8. rano jeszcze się nie zapełnił w 100%.

moze ktos wie co wniosla dzisiejsza aktualizacia?

Też jestem ciekaw.

Czy bez podłączenia do internetu pobierze aktualizacje?

Powinno pobrać. Soft pobrany przez internet ma po prostu inne oznaczenie.

Ciekawe, czy poprawili współpracę z HDD - nie chce mi się eksperymentować z formatowaniem a potem powrotem do Windowsa. Może ktoś mnie wyręczy i napisze, że wreszcie HDD dobrze współpracuje tzn. nagrywa a nie zapełnia dysk w 100% bez żadnego mojego nagrania.

Może ktoś mnie wyręczy i napisze, że wreszcie HDD dobrze współpracuje tzn. nagrywa a nie zapełnia dysk w 100% bez żadnego mojego nagrania.

Nie współpracuje dobrze.

moze ktos wie co wniosla dzisiejsza aktualizacia?

Kompletnie nic a powiedziałbym że po niej ten szmelc wiesza się jeszcze bardziej.

Czy ktoś też miał dzisiaj aktualizację dekodera? Trwała ok. 20 minut.

Miał :-)

Czy bez podłączenia do internetu pobierze aktualizacje?

Aktualizacje pobiera z satelity nie potrzebujesz neta do tego.

Ciekawe, czy poprawili współpracę z HDD - nie chce mi się eksperymentować z formatowaniem a potem powrotem do Windowsa. Może ktoś mnie wyręczy i napisze, że wreszcie HDD dobrze współpracuje tzn. nagrywa a nie zapełnia dysk w 100% bez żadnego mojego nagrania.

Daruj sobie kolego ten dysk. Wypróbowałem już chyba wszystkie możliwości pendrivy 8,16,32 i 64gb dysk 500gb WD i na koniec dysk Seagate 2TB z własnym zasilaniem za 300zł i na wszystkich te same objawy. Zwiechy, nie nagrywa, nie widzi dysku, dysk zapełniony itp. Jestem na satelicie i kablówkach ponad 10 lat i to jest najgorszy dekoder z jakim miałem do czynienia. I jeszcze wisienka na torcie dysk Seagate bo użytkowaniu na tym dekoderze trafił do serwisu bo uległ uszkodzeniu. Został wymieniony na nowy i wczoraj wrócił do mnie. W weekend podłączę tak z ciekawości i zobaczymy jakie będą kolejne kwiatki :-)

Edited by kondziak

Kompletnie nic a powiedziałbym że po niej ten szmelc wiesza się jeszcze bardziej.

Miał :-)

Aktualizacje pobiera z satelity nie potrzebujesz neta do tego.

Daruj sobie kolego ten dysk. Wypróbowałem już chyba wszystkie możliwości pendrivy 8,16,32 i 64gb dysk 500gb WD i na koniec dysk Seagate 2TB z własnym zasilaniem za 300zł i na wszystkich te same objawy. Zwiechy, nie nagrywa, nie widzi dysku, dysk zapełniony itp. Jestem na satelicie i kablówkach ponad 10 lat i to jest najgorszy dekoder z jakim miałem do czynienia. I jeszcze wisienka na torcie dysk Seagate bo użytkowaniu na tym dekoderze trafił do serwisu bo uległ uszkodzeniu. Został wymieniony na nowy i wczoraj wrócił do mnie. W weekend podłączę tak z ciekawości i zobaczymy jakie będą kolejne kwiatki :-)

Dzięki za podpowiedź, przypuszczałem że tak będzie, dołączam do Twojej opinii że to najgorszy dekoder.

Jeśli uważacie że on jest zły to chyba nie mieliście przyjemności korzystać z dekodera DSI83. Moim zdaniem to jest najgorszy dekoder jaki miałem okazję używać. Wi-fi box nie jest taki zły.

Mam DSI73 od 2,5 roku. Zero zwiechy. Nie korzystam z nagrywania, ani nie jest podłączony do sieci.

Mam DSI73

Chyba raczej DSI83. :wink:

Moja 83-ka zalicza co najmniej jedną zawiechę dziennie. A bywają dni że kilka! :sad:

Tez nie nagrywam i nie jest podłączony do sieci. Ma tylko listę kanałów ulubionych.

Edited by K63