Jump to content
ircios

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

Recommended Posts

Nie wydają już dekoderów ADB do multiroomu, chyba że pójdziesz do APS po multiroom premium, ale do standardu dają sagemy DSI83/87 albo DSIW74 (wifibox).

Posiadam Premiumbox + wifiiBox do multiroom , czy jest szansa waszym zdaniem aby karte z wifiiBoxa przełożyć do Fergusona a z premium do wifiiBoxa ?? Będzie działało takie połączenie?

Nic innego jak tylko sprawdzić. ;) Jeśli chodzi o Ferdka to w 100%

Ile ulubionych kanałów można ustawić na liście na tym dekoderze ?

W Sagemcomie mogłem 5 (bez sensu), da radę chociaż 20-30 ?

Nie wiem czy go odbierać

Witam, czy wifibox będzie odbierał kanały bez podłączonego kabla antenowego, łącząc się tylko po wifi z mediaboxem podłączonym do routera?

Czy mając multiroom na starych zasadach to gdy zamienię np. Sagema na Wifiboxa to nadal multiroom będzie działał na starych zasadach?

To trzeba wziąć i przetestować. WiFi box jest stosunkowo nowym urządzeniem i pewnie jakiś universal go obsłuży, ale pewnie nie w 100% .

Tu nie do końca chodzi o pilot uniwersalny tylko o opcję w samsungach, która pozwala na używanie pilota od tv do przełączania kanałów, EPG itp. Dekoder możesz nawet schować za szafą, podłączasz do tv diodę, diodę kierujesz w stronę dekodera a pilot tv kierujesz normalnie w stronę telewizora. I wtedy jednym pilotem ustalasz sobie np. głośność w telewizorze a kanały zmieniasz w dekoderze.

Czy zadziała? Powinno zadziałać, bo chyba wszystkie wydawane przez nc+ piloty są teraz takie same.

Guest Anonymous

WiFiBox+ Premium WiFiBox+ jest obsługiwany przez identycznego pilota jak Sagemcom 83/87 więc nie ma tu żadnej nowości :D

To trzeba wziąć i przetestować. WiFi box jest stosunkowo nowym urządzeniem i pewnie jakiś universal go obsłuży, ale pewnie nie w 100% .

Witam, dzis kolejna proba wcisniecia mi wifiboxa, problem w tym ze mam spliter na 4x tv i nie widzi mi sie brac ten dekoder, aczkolwiek Pan miły powiedział ze w lipcu przymusowo mi wylacza kanaly SD i nie bede mial wyjscia, czy mowil prawde czy wodolejca?

Kanały SD znikną tylko nadawane w mpeg2. Przejdą na mpeg4, do których to potrzebny będzie dekoder HD

Witam,

Posiadam Pace PVR HD 500 gb ze 100% rabatem na wynajem

Czy jest możliwość wymianu dekodera na WifiBox Premium+ z zachowaniem obecnego rabatu ?

To zrezygnuj, i podpisz nowa....a do wyboru masz wifipremium lub wifibox, skorzystaj wtedy z przejściowej. :D

Guest Anonymous

Ale w przejęciowej najem Premium WiFiBoxa kosztuje 10 zł / mies a jemu chyba chodziło a zachowanie pełnego rabatu ne dekoder :D

P.S. Dyskutujecie nie w tym temacie co trzeba, to jest wątek o innym dekoderze :!:

Witam dlaczego na moim wifiBoxie+ otrzymanym do starego Multiroomu na drugą samą kartę Cameleon nie wyświetlają mi się loga kanałów podczas przełączania?

Po pewnym czasie tzn. ile się te loga kanałów na wifiBoxa+ mniej więcej ściągają i czemu tak dziwnie i nie jest to od razu w oprogramowaniu hehe? :P

Pewnie chcą mieć możliwość zmiany grafik bez konieczności zmiany oprogramowania całego dekodera :).

U mnie ładowały się mniej więcej przez tydzień. Teraz brakuje tylko niektórych, chyba m.in. TVP HD.

Pozdrawiam

Adrian