Skocz do zawartości

Konwerter single


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś mi ten konwerter skomentuje?

 

 

Konwerter satelitarny LNB Smart Titanium

 

czy dobrze rozumiem że kabelek antenowy tutaj jest schowany w obudowie co dodatkowo zabezpiecza go przed warunkami atmosferycznymi śnieg deszcz? w sumie i tak nie wiem jaaka jest w tym róznica

 

tyle lat tego nie było a teraz sie pokazało

 

 

w czym taki konwerter by się różnił od inverto black które jest za wydajnym konwerterm dla głowic w tunerach made by korea powodując szatkowanie bądź zaniki sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na początku skomentuję,a właściwie skomplementuję sklep,bo często zamawiam u nich różne

ciekawe gadżety,o szerokim asortymencie,choć cena niektórych mogłaby być niższa.

Bardzo dbają o jakość i trwałość sprzedawanych wyrobów.Siedziba w Niemczech.

Co do konwertera,to niestety nie podano poziomu sygnału wyjściowego.Współczynnik szumów 0,1 dB jest wirtualny jak u wszystkich.

Pamiętajmy też,że do ceny wyrobu dochodzi koszt kuriera,towar nie leży w Polsce,lecz każdorazowo dostarczany jest z Niemiec.

Osłona gumowa na kabel i gniazdo konwertera jest typowa,nie ma się czym chwalić,teraz to standard i przypomina to stosowane np.

w niektórych reklamach telewizorów informacje,że telewizor wyposażony jest w pilota,oraz gniazdo Scart,lub HDMI...

Niegdyś owijało się kabel wejściowy taśmą samowulkanizującą,obecne rozwiązanie jest wygodniejsze.

Konwerter kupiłbym z samej ciekawości choćby po to,żeby sprawdzić,jak to jest z tą stabilnością rezonatorów i poziomem sygnału wyjściowego.

Wygląda na przyzwoity,zresztą w Conradzie trudno byłoby znaleźć badziewny towar.

Opinii o inverto black nie podaję,ponieważ byłaby subiektywna-uważam je za "górną półkę",lecz na rynku jest więcej porównywalnych

jakościowo konwerterów produkowanych również przez inne firmy. Trzeba by przetestować kilka różnych LNB różnych firm w tych samych

ekstremalnych warunkach po co najmniej kilka losowo wybranych sztuk,lecz nie znalazłoby się zbyt wielu chętnych,jedynie ci z naprawdę najwyższych półek.

Czasami takie testy przeprowadza f-ma Hollex,wyławiając z dobrych wyrobów najlepsze.

Pozdrawiam.

P.S.

Jeśli chodzi o to uno z pleksiglasu (parasol nad konwerterem),to wyobrażam sobie je oklejone śniegiem lub lodem,a nawet jednym i drugim,zabrudzone od spodu tak,że deszcz tego nie spłucze.Nie licząc warstwy substancji pozostawionej przez ptactwo od góry.

Gdyby to przynosiło jakiekolwiek korzyści to byłby ten gadżet od dawna w powszechnym użyciu,osobliwie w sprzęcie profesjonalnym.

Poza paru wystawami i targami branżowymi nie widziałem tego użytego w prawdziwej,działającej instalacji,chociaż w nowo poznanych miejscach (a podróżuję dość często,nie tylko po Polsce) lubię pogapić się również na dachy.Ten gadżet jest wyjątkowo nie trafiony.

To,co tutaj napisałem jest oczywiście tylko moim prywatnym,subiektywnym zdaniem,więc mogę się mylić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...