Skocz do zawartości
  • 0

Zgrabny dekoder do CP z funkcją PVR do 200zł?


bartekxyz
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

Posiadam abo w CP, wybrałem opcję z modułem CAM jednak w międzyczasie kupiłem konsolę Xbox One i chciałbym telewizję przepuszczać przez "hdmi in" konsoli i do tego potrzebny mi jest dekoder. Dodatkowo moja bravia nie ma live pause i nagrywa cokolwiek dopiero kiedy się jej "każe" co nie jest zbyt wygodne. W aps powiedziano mi, że mogę moduł CAM wymienić tylko na dekoder bez PVR(HD 3000 lub 5000). Sam dysk polsatowski kosztuje ok. 200-300zł dlatego już bardziej mi się opłaci kupić cały dekoder. Mam zatem do Was pytanie, co polecicie w przedziale 200-300 zł, żeby było bezawaryjne, miało gniazdo CI+, niewielkich gabarytów i z funkcją PVR na usb(pendrive 32gb do live pause) oraz najważniejsze, żeby dobrze współpracowało z modułem CP? NIe zależy mi na funkcjach smart bo takie mam i w TV i w konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szkoda, że nie wybrałeś opcji szukaj bądź po prostu przeszukałeś tego tematu(czyli regulamin masz gdzieś):

- viewtopic.php?f=4&t=32566

- viewtopic.php?f=4&t=33452

A to tylko przykłady. Nic nowego w ofercie nie doszło, cały czas oscyluje się w temacie tańszych dekoderów w Polsce pomiędzy dwoma firmami: Ferguson oraz Opticum/Globo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...