Jump to content

Recommended Posts

przeciez to nie polska wersja Music Box, tylko ukrainska weszla na nasz rynek. Wiec zaden czwarty rynek dla Music Box

Tak się zawsze zaczyna w przypadku zagranicznych kanałów - najpierw jest wersja zagraniczna a dopiero potem polska. Pamiętacie chyba jak było z Vivą - najpierw była wersja zagraniczna a dopiero potem nasza rodzima. Wyczuwam więc że Music Box dla zapoznania się z marką wprowadza opcje ukraińską która to następnie zostanie zamieniona na polską w naszym kraju.

Link to post
Share on other sites

Music Box nie planuje uruchomienia lokalnej wersji swojego kanału na Polski rynek, przynajmniej na razie.

Wprowadzenie ukraińskiej wersji Music Box jest swoistym wybadaniem na jaki zasięg ten kanał może liczyć, i od tego będzie zależało czy pojawi się lokalna wersja w miejsce tej ukraińskiej.

Ostatnio rynek stacji muzycznych w Polsce ożył, stad zagraniczni inwestorzy są ostrożni.

Link to post
Share on other sites

tylko pytanie dlaczego wersja ukrainska a nie np rosyjska albo slowacka? dziwne podejscie nadawcy. Jak sie nie myle, to wersja rosyjska to chyba "oryginalna" wersja, a ukrainska i slowacka to lokalne odlamy rosyjskiej. Poza tym rosyjska jest dostepna FTA z Hot Birda i dostepna dla abonentow nc+ i CP. Wiec jaki jest ewentualny sens wprowadzenia wersji ukrainskiej dla nc+ i CP. Juz lepszym wyjsciem byloby wprowadzenie do sieci kablowych arabskiej telewizji muzycznej... 4

 

http://www.e4me.tv/#/home

Link to post
Share on other sites

zrozum że ostatnio politycznie rosyjskojęzyczne kanały nie są zbyt lubiane za to popieramy Ukrainę, stąd może właśnie taka a nie inna decyzja.

Pamiętaj liczy się biznes który ma przynosić dochody.

Link to post
Share on other sites

jednak stosunek do Rosji w Polsce jest inny, stąd łatwiej będzie ukraińskiej wersji, stad ona nie tylko w Polsce będzie ale także oferowana w całej Europie.

Biznes patrzy na to co się dzieje w polityce.

Zawsze Biznes i Polityka w jakimś stopniu szły koło siebie.

Link to post
Share on other sites

Kanały Music Box są dostępne w różnych wersjach, jednak prawdopodobnie każdy z nich ma innego właściciela. Po prostu właściciel ukraińskiej wersji nie chce ograniczać swojego kanału do jednego rynku.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Patrząc na Music Box Ukraine muszę przyznać że nasze 4FUN.TV czy ESKA TV niczym się nie równają do niego. Ten kanał ma znacznie bardziej obfitującą w nowości playlistę niż wspomnieni przeze mnie polscy odpowiednicy. No i oczywiście ukraińskie teledyski - miodzio :)

Link to post
Share on other sites

Ale kanał nie jest i nie będzie po polsku, więc dział dla tego tematu można by poprawić ;)

Od czegoś trzeba zacząć - przecież takie MTV czy VIVA też z początku nie były po polsku. Może z czasem stacja się rozkręci i uruchomi polską wersje. Swoją drogą chętnie zobaczyłbym taki kanał muzyczny który prezentuje wykonawców muzycznych z Polski w kraju jak i zagranicą a na dodatek przedstawia utwory z innych muzycznych rynków krajowych na których jest dostępny.
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że w przypadku kanału muzycznego jest to niepotrzebne. Poza tym ten kanał już praktycznie został zapomniany przez większość widzów, oraz operatorów w Polsce. W końcu  obecnie w Polsce nawet darmowe kanały muzyczne mają duży problem z zbudowaniem odpowiedniego zasięgu, a płatne jeszcze większy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Rzadko zdarza mi sie ogladac polskie stacje muzyczne ale teledysk C-bool po raz pierwszy zauwarzylem na rosyjskiej stacji muzycznej chyba Bridge tv lub TNT Music takze nie dziwie sie, ze pokazuja rowniez w ukrainskiej TV.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...