Skocz do zawartości

Pakiet Sport


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie pakietu POLSAT SPORT PREMIUM.

Czy pierwsza aktywacja w/w pakietu odbywa się zazwyczaj tego samego dnia?

Pytam ponieważ okresy rozliczeniowe mam 16 każdego miesiąca, a od 17 września zaczyna się faza grupowa LM.

I drugie pytanie czy jeżeli aktywuję ten pakiet 17 września i zgłoszę chęć jego dezaktywacji np 18 października to tak naprawdę mogę go oglądać prawie 2 miesiące  (od 17 września do 15 listopada za darmo?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli uruchamiasz pakiet po raz pierwszy, to będzie dostępny tego samego dnia. W innym przypadku - od nowego cyklu. Wyłączenie usługi następuje wraz z końcem obecnego okresu rozliczeniowego, w związku z czym, możliwy będzie tak długi, bezpłatny dostęp do kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dobry wieczór.

Moje pytanie dotyczy kanałów Polsat Sport Premium.

Czy po wykupieniu pakietu przez ICOK (dostępny dla mojego dekodera głównego na koncie) kanały będą także widoczne na dwóch dekoderach MR?

Pytam dlatego, że np. VOD dostępny jest tylko na dekoderze głównym. A Eleven na wszystkich.

Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, sl@veq napisał:

Pytam dlatego, że np. VOD dostępny jest tylko na dekoderze głównym. A Eleven na wszystkich.

Działają Ci wszystkie VOD czy tylko 205-208? Po zawarciu umowy jako nowy abonent piszą, że przez miesiąc jest pełny pakiet w promocji - to znaczy ze wszystkimi VOD czy tylko 205-208?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściśle, działały tylko na tych czterech kanałach. W okresie promocyjnym za 0 zł. O ile pamiętam to jest to "Katalog" czy jakoś tak. Po okresie promocyjnym, jeśli nie zrezygnuję z pakietu to 10 zł (w moim przypadku). I przypomnę, tylko na głównym dekoderze. Jestem "starym" abonentem, więc nie wiem co teraz kryje się pod promocją pełnego pakietu dostępności. Ale wydaje mi się, że tylko te cztery kanały. Bo pozostałe filmy w VOD są płatne pojedynczo przez tzw. portmonetkę. Wszystkie pakiety które możesz odblokować dla Siebie dostępne są w ICOK. To bardzo ułatwia sprawę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Polsat stracił prawa do ligi Europy na rzecz VIA PLAY. tylko przez Internet bez komentarza koszt 35-40zl. Bundesliga już wygrali wcześniej. Ligę mistrzów raczej Polsat utrzymal

 

https://www.sport.pl/pilka/7,65042,26852897,oficjalnie-nowa-platforma-streamingowa-z-prawami-do-ligi-europy.amp

Edytowane przez sandra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...