Skocz do zawartości

Pakiet Sport


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to nieźle, ostatnio stracili prawa do ligi szkockiej, pucharu niemiec, a teraz do mu tv i arsenal tv. A Polsat Futbol działa w najlepsze puszczając powtórki powtórek powtarzanych obok których przewinie się od czasu do czasu liga ukraińska, rosyjska, holenderska i LE. Oni chyba szykują się na Ekstraklasę, bo inaczej tego racjonalnie się nie da wytłumaczyć. Uruchomili kanał piłkarski i mają tylko prawa do 3 słabych lig europejskich i LE...bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze mnie trzyma wnerw po tym jak CP wprowadził opłaty za dodatkowe serwisy Polsatu Futbol. Kwota może nie jest wysoka, ale [beep]two i zachłanność decydentów CP nie zna granic. Pozwolę sobie stwierdzić, że Ci decydenci są mistrzami w robieniu abonentów w bambuko.

Po zakupie LE Polsat uruchomił specjalny, tematyczny kanał Polsat Futbol i dodatkowe serwisy, które stały się dostępne od pakietu Sport. Zapewne liczne grono klientów CP z tego powodu skusiło się na pakiet Sport, aby móc oglądać Ligę Europejską. Pierwszym sezonem mogliśmy się cieszyć, ale od obecnego sezonu specjalne serwisy są dodatkowo płatne i już pakiet Sport nie jest nam potrzebny, aby oglądać mecze LE. Bo mecze które są transmitowane Polsacie Futbol są także transmitowane na TV 4, a specjalne serwisy Polsatu Futbol dostępne są już od pakietu Mini tak samo jak zresztą TV 4. Czyli obecnie aby oglądać LE wystarczy wydać miesięcznie około 20 zł, a zaraz po uruchomieniu Polsatu Futbol i serwisów należało podpisać umowę na 13 czy 29 miesięcy przy abonamencie na kwotę około 60 zł. Niby powinniśmy się cieszyć, że dostęp do LE mamy tańszy, ale co niektórzy zostają z niepotrzebnymi umowami na 13 czy 29 miesięcy z abonamentem na 60 zł. Czyli trzeba dalej płacić za pakiet sport, w którym niczego więcej nie ma niż na TV 4 oraz za serwisy Polsatu Futbol. A umowy oczywiście rozwiązać nie można. Tak właśnie wygląda majstersztyk.

Argument, że Dominik już wcześniej coś marudził o przyszłej płatności za dodatkowe serwisy nie przekonuje mnie.

 

PS: Na szczęście Pakietu Sport nie brałem z powodu LE, ale tym posunięciem CP strasznie mnie wkurzył. Jeszcze parę dni i mi przejdzie. :wink: Myślałem, że będzie to wcześniej.

Zapomniałem wspomnieć, że w UPC serwisy nie będą dodatkowo płatne. A i LE w ramach VOD też chyba jest dostępna dla użytkowników, więc jeśli ktoś ma odbiór TV 4 w analogu to koszt LE wyjdzie kilka złotych miesięcznie.

Podsumowując: Skandal! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

[beep] z polsatu zmiast meczu na Polsacie Footbol pokazuja czterech medrkow siedzacych w studio.To po to tworzyli nowy kanal poswwiecony pilce ??????????????????????To przecierz jakas paranoja ???? POmalu zamienia ten kanal do podobnego co u konkurencji czyli N (nic) sportu tylko gadu,gaduu i gadu. To jest kpina z abonentow.To ze mecze sa pokazywane na dodatkowych kanalach TYLKO ZA 1 ZL to naprawde jest chore. na razie za taka kwote ale Polsat liczy ilu naiwniakow na to da sie zalapac , apozniej to cena bedzietroche inna .Olacich niech sobiegadaja,gadajai gadaja bo przecierz abonentow i tak przybywa, ale wkrotce to sie zieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam pytanie dotyczące płatności. Są one dokonywane poprzez przelew internetowy (37,90 za Familijny) . Czy po zapłaceniu oddzielnie na poczcie kwoty, za sam pakiet Sport, kanały te zostaną mi odblokowane ? Wiem że powinno się dokonywać łącznej wpłaty (w tym przypadku 51,80) ale chcę to zrobić na własną rękę nie informując o tym nikogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można, ale lepiej udaj się do banku np. PKO BP. Będzie dużo szybciej niż przez Pocztę. A jeśli wcześniej nie złożyłeś deklaracji na pakiet Sport to musisz zadzwonić do CP i zadeklarować ten pakiet. Jeśli nie zadeklarujesz to pakiet Sport nie ruszy. Nie wiąże się to z żadnym obowiązkiem, ale trzeba najpierw się zadeklarować. A pakiet Sport jeśli nie masz na niego umowy to koszt 16,90 zł na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 7 lat później...

Czy pakiet sport w obecnym kształcie ma jeszcze sens istnienia? Usuwane są Polsat Sport i Polsat Sport Extra  wersje SD. TVP Sport HD jest udostępniony promocyjne dla wszystkich pakietów. Nie wiele już zostaje z tego pakietu tego czego nie było by już w innych pakietach.

Edytowane przez Mr. Orbita
Istnieje temat o tym pakiecie - łączę z wątkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...