Skocz do zawartości

Pakiet Sport


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie ma takiej mozliwosci, pieniadze musza byc zaksiegowane. Jak zaplacisz to mozesz wyslac skan dowodu wplaty lub plik w pdfie jak oczywiscie placiles przez internet, to wtedy dzwonisz i ci wlacza pakiet bez problemu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz mieć dodatkowy pakiet to pieniądze muszą być na koncie bo bez tego nic mi brakowało 0,03 zł to konsultant powiedział że nic on nie może zrobić bo system nie może tego przetworzyć sam konsultant przyznał że to jest śmieszna trochę sytuacja ale on nic nie mógł zrobić i nie mówcie że możną zrobić wpłatę i wysłać to do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wprowadzacie w błąd. Sam dzisiaj dzwoniłem i kasy jeszcze nie wpłącałem. Koleś się mnie pytał czy chce od dzisiaj to powiedziałem że tak. Automatycznie jednak przedłużył mi umowe na CP i od dizsiaj mam abonament na pakiet familijny + sport. Rachunek mi wyrównają za poprzedni abonament który obowiązywał do dzisiaj.

Więć nic tylko dzwonic i cieszyc się z oglądania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ty wprowadzasz w błąd ;) Umowę możesz przedłużyć na każdy pakiet, ale jeśli jesteś w okresie podstawowym umowy, albo nie chcesz przedłużać, czy po prostu opłacać co jakiś czas a nie obowiązkowo co miesiąc, to też możesz uruchomić pakiety dodatkowe, ale tylko gdy pieniądze będą na koncie.

A co do twojego przedłużenia - od wczoraj do końca obecnego okresu rozliczeniowego masz ten pakiet za darmo, potem już płacisz pełną stawkę, żadnych wyrównań nie będzie, ale jeseteś zobowiązany go opłacać co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do nich żeby aktywować sport na kolejny miesiąc.Oczywiście wcześniej wpłaciłem 51,80zł.Dowiedziałem się od konsultanta że teraz zmieniły się zasady odbioru dodatkowych pakietów i nie można już tak włączać kiedy się chce.Trzeba złożyć deklaracje na wybrany pakiet żeby oni mieli zaznaczone że ja wpłacam na ten pakiet a oni mi go będą aktywować co miesiąc bez dzwonienia.Oczywiście zadałem najważniejsze pytanie -czy to mnie nie uwiąże na 2 lata ? Konsultant odpowiedział że to deklaracja dobrowolna nieterminowa i będzie aktywna dopóki będę wpłacał dodatkowo.Podał mi kod deklaracji i mam zadzwonić za 48h i im go podać to dopiero aktywują mi ten sport .Też tak mieliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz zeby co miesiac bez dzwonienia i proszenia pakiet byl wlaczany z pieniedzy zaksiegowanych jako wolne srodki trzeba zlozyc taka deklaracje. Nie jest to wiazace terminowo, a dobrowolne zadeklarowanie sie ze jesli na koncie jest nadplata to zeby z tych srodkow byl wlaczany zadeklarowany pakiet dodatkowy. Mozna takze nic nie deklarowac, ale wtedy co miesiac trzeba do nich dzwonic i prosic o wlaczenie dodatkowego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka cena jest dla starych abonentów z umowami na czas nieokreślony.Ci co zaakceptowali nowy regulamin mają starą cenę.Jak ma się CP i chce się oglądać piłkę nożną to pakiet sport to konieczność .Najlepszy towar to Bundesliga.Potem Liga Europejska i Orange Sport Info.Czasami przydaje się Tvp sport.Reszta z tego pakietu to bądziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem sobie aktywować pakiet "sport" przed rewanżowym meczem "Lecha Poznań" ze "Spartą Praga", więc zapłaciłem przez "ICOK"/"płatności elektroniczne", jak to zwykle robiłem kwotę 53.80 (za obowiązkowy "familijny" + "sport"), ale niestety mimo zaksięgowania środków na koncie jeszcze tego samego dnia tylko ważność "familijnego" została przedłużona, a "sport" nie został włączony...

 

Następnego dnia oczywiście napisałem do nich przez formularz kontaktowy w "ICOKU" (wolę mieć pisemne dowody swoich interwencji :D ), ale poza mailowym potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia żadna odpowiedź nie nadeszła, więc po dwóch dniach napisałem ponownie maila na kontakt@cyfrowypolsat.pl (podałem w nim między innymi identyfikator wpłaty systemu "płatności.pl"), ale także ani włączenia pakietu, ani odpowiedzi się nie doczekałem...

 

Już więcej chyba żadnego dodatkowego pakietu nie opłacę, a swoją drogą bałagan muszą mieć tam STRASZNY teraz, a to w końcu spółka giełdowa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka cena jest dla starych abonentów z umowami na czas nieokreślony.Ci co zaakceptowali nowy regulamin mają starą cenę.Jak ma się CP i chce się oglądać piłkę nożną to pakiet sport to konieczność .Najlepszy towar to Bundesliga.Potem Liga Europejska i Orange Sport Info.Czasami przydaje się Tvp sport.Reszta z tego pakietu to bądziew.

Jakich starych abonentów. Ja jestem nowym z umową na 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem. Właśnie podpisałem umowę na familijny plus sport, bo jeżeli chciał bym na sam familijny to pakiet sport wtedy tez kosztuje 16,90 a jeżeli na pakiet familjny plus sport to 37,90 plus 13,90. zamotane no ale w końcu taniej o 5 zł na miechu a sport zawsze kupuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...