Skocz do zawartości

Pakiet Sport


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, gdy w CP pojawił się TVP Sport, można powiedzieć, że ta platforma oferuje dostęp do większości najlepszych krajowych lig. Jest siatkówka, piłka ręczna, żużel, koszykówka, hokej na lodzie, czyli praktycznie wszystko, oprócz piłki nożnej, chociaż z drugiej strony jest I liga, która według niektórych prezentuje wyższy poziom niż OE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest tam pare dobrych zespołow ale kilka reszta to badziew który ledwo sie trzyma na powierzchni.

Ale musze przyznac ze polsat ma teraz dobra oferte sportowa dla ludzi ktorzy nie interesują sie piłką nożną.

Ci co sie interesują maja Cyfre.

A i żużla pelnego w polsacie nie ma bo GP na zuzlu z udzialem najlepszych zawodnikow jest w Cyfrze na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gdy w CP pojawił się TVP Sport, można powiedzieć, że ta platforma oferuje dostęp do większości najlepszych krajowych lig. Jest siatkówka, piłka ręczna, żużel, koszykówka, hokej na lodzie, czyli praktycznie wszystko, oprócz piłki nożnej, chociaż z drugiej strony jest I liga, która według niektórych prezentuje wyższy poziom niż OE.

Są tam 3 zespoły które wejdą do oe i co zostanie ? Otym ze 1 liga jest lepsza od OE mówili komentatorzy tvp pod czas relacji meczów / a ty co byś mówił zeby zachęcić/ i jezeli chcesz to powtarzaj ale sie osmieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazuje sie, ze TVP Sport nie bedzie obecny w pakiecie Familijnym, czyzby za duza to konkurencja dla flagowego sportu w Polsacie (Polsat Sport). Ani jeden , ani drugi kanal nie oferuje zadnej atrakcyjnej ligi zagranicznej w pilce noznej. Obydwa kanaly raczej daja w swojej ofercie niszowe dyscypliny sportowe. Nie rozumiem doboru programow w Familijnym, jezeli obok Eurosportu jest Polsat Sport - to dlaczego pominieto TVP Sport. Czyzby doborem oferty programowej rzadzil przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No proszę... Siatkówka to dyscyplina niszowa... Formuła 1 też pewnie... Sporty zimowe to już całkiem u nas nieznane... :shock: Z lig piłkarskich w PS i TVP Sport najlepsza jest holenderska, mniej więcej 6. miejsce w Europie. Czyli nie jest źle. Fanów futbolu może to nie zadowoli, ale fani innych dyscyplin są w 7. niebie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę... Siatkówka to dyscyplina niszowa... Formuła 1 też pewnie... Sporty zimowe to już całkiem u nas nieznane... :shock: Z lig piłkarskich w PS i TVP Sport najlepsza jest holenderska, mniej więcej 6. miejsce w Europie. Czyli nie jest źle. Fanów futbolu może to nie zadowoli, ale fani innych dyscyplin są w 7. niebie. :D

 

Tak siatkowka rekordy popularnosci bije tylko w naszym kraju, gdzie indziej to raczej malo znana dyscyplina, no zapomnialbym o Wloszech. Formula 1, powiedzmy "kolokwialnie" jezdzi co dwa lub trzy tygodnie. Notmiast w ligach hiszpanskiej, niemieckiej, angielskiej graja najlepsi pilkarze, ktorym to nasi "kopacze" (wystarczylo ogladac mecz z Irlandia Pln) do piet nie dorastaja. Czy to komus sie podoba czy nie to jest europejski, a zaryzykuje nawet swiatowy sport numer 1. Akurat tych wydarzen, ktore sa wydarzenien dla fanow sportu, wlasciciel dekodera CP jest pozbawiony. No ale tak to juz jest i trzeba to zaakceptowac, jezeli wlasciciel siec CP idzie nie na jakosc tylko ilosc abonentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że siatkówka jest mało popularna w innych krajach, ważne, że w Polsce jest popularna.

No ale tak to juz jest i trzeba to zaakceptowac, jezeli wlasciciel siec CP idzie nie na jakosc tylko ilosc abonentow.
A to niby co ma oznaczać, że jeżeli ktoś nie jest fanem piłki nożnej, to jest gorszy i psuje reputację platformy :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby abonenci Polsatu raz czy dwa obejrzeli porządny mecz ligi angielskiej czy hiszpańskiej z profesjonalnym komentarzem to naprawdę zastanowiliby sie czy ta siatkówka jest taka wspaniała.

No ale kazdy ma prawo wyboru.

Polsat idzie po najmniejszej linii oporu, bierze ilosc a nie jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jestem abonentem CP i staram się obejrzeć choć z jeden mecz w weekend na Canal+ i nadal uważam, że siatkówka jest wspaniała. Nie ma co porównywać dwóch całkiem odmiennych dyscyplin. Osobiście uwielbiam i piłkę nożną i siatkówkę jak niemal każdy inny sport o którym kiedykolwiek słyszałem. :wink: Jesteś wyznawcą piłki nożnej i nie przepadasz za siatkówką proszę bardzo ja się nie będę czepiał - wolność i demokracja :jupi: . Znam osoby, które są wręcz zakochane w siatkówce a piłkę nożną uważają za wielki [beep]. Więc każdy ogląda to co lubi i nie musisz narzucać innym swoich upodobań. Nie wiem czego się boisz, że tak często zachwycasz ofertą sportową Canal+ a mieszasz z błotem ofertę sportową Polsatu. Jesteś niemal tak upier-dliwy jak abonenci N-ki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma Canal+ w CP, ale jestem "abonentem" CP, który jest także abonentem Cyfry+ i mam dostęp do Polsatów Sportów i do Canalów+ i mam jakieś porównanie, a "kolega" Tiesto12 chyba nie? Chodziło mi o to, że jestem "abonentem" CP tym takim biednym z glinianej chatki na wsi, ale mam także dostęp do Cyfry+. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś informacje odnośnie tego, czy w Polsacie Sport w najbliższym czasie pojawią się jakieś nowe transmisję? Chodzi mi o to czy PS wygrał jakieś przetargi na dotąd niepokazywane mecze, spotkania, czy imprezy na swojej antenie? Nie chodzi mi o jakieś tam przypuszczenia tylko pewne informacje. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z eMTi. To że Polsat promuje siatkówkę nie oznacza że jest gorszy/lepszy od C+ z najlepszymi ligami w piłkę kopaną. mam mozliwośc oglądania obu platform i w danym momencie wybieram to co mnie najbardziej interesuje. czasem przegrywa liga angielska z polska siatkówką a czasem odwrotnie.

Wszystko zależy co jest w danej chwili dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wszyscy moga sobie pozwolic na megapakiety w c+ i jednoczesnie familijny lub wieksze w cp.

niestety, ale na dzien dzisiejszy wiekszosc klientow decyduje sie na platforme raczej ze wzgledow finansowych kosztem wyrzeczeń typu "tam wiecej hd" albo "tam wiecej sportu na najwyzszym poziomie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu kolega leczy swoje kompleksy na forum o telewizji cyfrowej (:D) ale jeśli już, to niech mi wskaże co stracą abonenci CP na wygraniu przetargu przez TVP :P

będą mieli możliwość obejrzenia dokładnie tej samej liczby meczów- czyli wszystkich ;)

 

a przeciętny abonent ma gdzieś czy ogląda mecz na TVP czy Polsacie- różnica jednego pstryknięcia pilotem, ważne żeby ten mecz był :P

 

więc sorry ale nie rozumiem Cię koleś! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja mam takie pytanie... podobno Eurosport wykupił prawa do Bundesligi, który jest w CP, więc tak źle z ta piłką nie będzie no i jeszcze ta LM, tylko teraz tak: LM będzie tylko w Polsacie otwartym czy w sportowych też? Bundesligę będzie pokazywał Eurosport czy Eurosport 2, czy oba równocześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...