Skocz do zawartości

Pakiet Sport


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To samo pomyślałem. Już by lepiej TVP pakiet otwarty kupiła a tak to 10mln wydanych ,które by mogły się przydać w walce o LE. Mam nadzieje, że Polsat kupi prawa do Le. Myślę, że będą o nią z Orange konkurować, bo TVP jak zwykle wymięknie, N się wykrwawiła na LM a dla C+ to za mało prestiżowe rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już by lepiej TVP pakiet otwarty kupiła a tak to 10mln wydanych ,które by mogły się przydać w walce o LE.

Wiedziałem, że ktoś do tego tak podejdzie. Niby 10 mln wydanych (a LE mimo wszystko, to nie jest to samo, co LM), ale czemu nikt nie myśli o tym, ile będzie zysku z reklam :roll: I teraz to nie TVP zarobi, a Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie zakupy, duzo halasu o nic. Z pewnoscia sport nie jest lokomotywa cyfrowego polsatu. Zreszta odnosze wrazenie, ze podstawa dzialania tej sieci jest wszystkiego po troszeczke, ale niczego porzadnie. Staraja sie zrbic wrazenie, ze zalezy im na kliencie, ale wystarczy poczytac wiekszosc postow na tym forum. Tzw. przecietny odbiorca ma w glebokim powazniu takie podejscie, wolalby zeby w koncu cos zostalo przez Polsat zrobione porzadnie. Albo nastawiamy sie na wielkie imprezy sportowe, albo na znane seriale filmowe. Jaka na razie to wizerunek sieci dalej jest nijaki. Ot poprostu zlapac klienta i niech placi, a reszta sie nie liczy. Nie bedzie zadowolony to zlapiemy kolejnego itd. I niestety jak widac to sie kreci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat kupił całą LE - ponad 200 meczy - i będzie mógł je pokazać na antenie swoich kanałów; przy czym większość meczy będzie zapewne dostępna na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport HD, a wybrane mecze oraz mecze polskich drużyn będą na antenie głównego Polsatu. Co do LM, to Polsat będzie pokazywał mecze polskich drużyn, jeśli któraś awansuje do tych rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eliminacje pokaże tylko i wyłącznie TVP, na mocy umowy ze Sportfive.

Co do LM to Polsat pokaże 1 mecz na zywo + skróty, a po północy retransmisje drugiego najciekawszego meczu. I to nie wina Polsatu tylko UEFA, która nie chciała sprzedawać pakietów takich, jakie były w ofercie, tylko, aby więcej zarobic w dwóch, jednym-całym, a drugim bardzo okrojonym, poieważ Poslat nie moze pokazywac skrótów we wtorek do czego miała prawa TVP>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. mam pytanie. Mam wykupione pakiet familijny. Chce wziazc na wrzesien dodatkowo pakiet Sport aby sprawdzic te dodatkowe serwisy Polsat Futbol. Czy musze jakos osobno zaplacic za ten pakiet, czy po prostu place odrazu 51.80 zł i wlaczaja mi pakiet familijny + sport ?? Prosze o odpowiedz szybka :) dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
niekoniecznie, zawsze lepiej zadzwonić i mieć pewność... ja raz tak zapłaciłem, i sportu nie miałem, tylko jakąś nadpłatę, nie pamiętam do końca jak to rozwiązałem, ale stratny nie byłem :jupi:

 

To tak jak ja, wpłaciłem trochę więcej niż 13,90, ich komputer tego nie rozpoznał i dopiero po dodzwonieniu się do nich włączyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy najlepiej załatwia się poprzez ICOK.

 

Ja mam np. familijny i w przelewach elektronicznych zaznaczyłem dodatkowo pakiet Relax Mix.

Po wpłaceniu odpowiedniej należności miałem na drugi dzień włączony pakiet RelaxMix.

Nigdzie nie trzeba dzwonić i prosić się. Oczywiście po miesiącu wszystko wraca do normy.

Nadal płacisz tylko za familijny. No chyba, że chcesz znowu sobie coś dokupić.

 

Ale jak ktoś tu napisał. Polsaty futbole będą odkodowane do końca roku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wspaniały biznesowo plan p. Dominika. Po co w PS i PS Extra piłka nożna skoro już wcisnęli te kanały abonentom i kablówkom? Zrobi się nowy kanał za który widzowie zapłacą, kablówki się dołożą. Biznes się kręci.

 

A za pół roku powstanie Polsat Futbol Extra za następne parę złotych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...