Jump to content
neo_patryk

Pakiet Sport

Recommended Posts

Witam. Zapraszam do rozmowy na temat pakietu sport, kanałów w nim obecnych i cenie. Moim zdaniem pakiet nie jest wart tej ceny, cociaż do lutego mogę zmienić zdanie.

PS: Zna ktoś eMail do CP

Pozdrawiam :D

Guest Anonymous

mozliwe ze dołącza w końcu tvp sport:) ale tego nikt nie wie może sport club:) czas pokaże jak narazie to powinni te kanały dac do familijnego:)

Powinni coś dodać, bo nie wierzę by Eusp2 był wart takiej podwyżki, a reszta kanałów też nie jest rewelacją, np: PSE, na którym są same powtórki, czy ESPN, który jest bardziej dokumentalny, niż sportowy.

Ja myśle,że dodadzą cos bo skąd taka wysoka podwyżka :?: może to być Sportklub albo TVP Sport...wszystko jest możliwe 8)

Zapewne cos w zamian na podwyzke dadzą nowego!

Może NASN, TVP Sport a może Sport Klub...

Wiele jest mozliwości

Marzenia o nowych kanalach sportowych ajk dopiero ziscily sie w N moze i Cp cos dolaczy. czas pokaze.

i tak w CO nie bedzie dlugo dobtrego sportu moze ich uratowac TYLKO sportklub bo tak to bedzie masakra. Hm a Nka oprocz tego PU kupila jescze cos do NSportu?

podwyzki nie sa bo dochodza nowe kanaly , bo juz doszly / eurosporty/ a znowych jedynie moze dojsc tvp sport , bo ta stacja bedzie wszedzie / nawed w c+/ a nie czytaliscie opini c+i cp o nasn , jest za drogi a sportklub nie interesuje ich maja wlasne kanaly sportowe / publikacje przedstawicieli cp i c+ pod czas startu sportklubu / . sportklub + nie jest na nasz rynek . a n niedawno kupila lige wloska kobiet siatkowki.

Witam wszystkich.Chcialbym wziasc Polsat Sport HD ale nie umiem znalezc ramowki dla niego.Czy mam rozumiec ze to co leci na Polsacie Sport leci rownolegle na PS HD ?? Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

Witam wszystkich.Chcialbym wziasc Polsat Sport HD ale nie umiem znalezc ramowki dla niego.Czy mam rozumiec ze to co leci na Polsacie Sport leci rownolegle na PS HD ?? Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

PS HD ma inna ramówkę niż normalny PS, chyba że realizowana jest jakas transmisja live w HD, wtedy na PS HD jest to samo co na PS lub PS extra tyle ze w wysokiej rozdzielczosci

Seba84

Liga Arabska w Polsacie Sport = :lol2:

Nie ma sensu, bo mało kogo będzie obchodziła ta liga. Sam nawet nie znam żadnej drużyny z Arabii Saudyjskiej. Już lepiej jakąś europejską ligę np. (turecka). Ale z tym tematem przejdźmy do tematu "[CP]Polsat Sport i Extra, w dziale "Polskie kanały FTA/CI".

Guest Anonymous

Różne arabskie ligi lecą FTA, więc po co je kodować :smile:

Co do tematu-pakiet sport jest trochę za drogi-10zł byłoby do przyjęcia

czy wie ktoś kiedy odbędzie się przetarg na prawa do transmisji ligi mistrzów, oczywiście piłkarskiej, i jak wypada polsat na tle konkurencji w tej sprawie :?: jest jakaś realna szansa :?: czy raczej zostanie ona w n albo weźmie ją cyfra+ :?:

Mam w CP umowę na Familijny, ale dodatkowo opłacam także pakiet sport. Na najbliższy okres rozliczeniowy już zapłaciłem tak jak zawsze 51,80 zł. Gdy jednak wchodzę w iCOK, to owszem - ta kwota jest zaksięgowana, ale w zakładce Płatności, w tabelce "Opłacone pakiety" mam tylko Familijny. Dodam, co istotne, że zawsze było wyszczególnione, że Familijny i Pakiet Sport. Tym razem po raz pierwszy nie ma... Zastanawiam się dlaczego i jedyne co mi do głowy przychodzi, to podwyżka ceny pakietu Sport, ze względu na dołączenie TVP Sport...

Nie, to iCOK coś szwankuje :)

Nie Ty pierwszy i nie ostatni... Ja miałem podobny problem z iCOK, ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy :wink: