Skocz do zawartości

Openbox - seria SX


zuchnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A dokładniej to chodzi o Openbox S6 ze wschodu czy o tego z zachodu zwanego też Openbox/Skybox.

Wątek jest o modelu SX a więc jesli posiadasz Ukrainskiego Openboxa S6 to jest on bardzo podobny w obsłudze do modelu z serii SX to mogę pomóc w kwestii obsługi tego boxa.

 

Posiadam SX6. W tej chwili brak czasu uniemożliwia mi w pełni sprawdzenie możliwości tego tunera. :/ Ale dzięki, w razie czego napiszę w topicu lub na PW. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam. Chodzi mi po głowie zamiar zakupu Openboxa SX9. Zależy mi na dwóch czytnikach CI. Czy są jakieś nowe lepsze wieści nt. współpracy w tym tunerze modułów naszych dwóch prywatnych nadawców: Cyfrowego Polsatu i nC+? Będzie to działało bez wzajemnego blokowania się? W sierpniu pojawił się nowy soft. Czy coś zmienił w obsłudze modułów? Będę wdzięczny za każdą informację o tym tunerze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner sprawnie działa z modułem CP. Nie mam doświadczenia z obecnością drugiego modułu CI, jak również z kartami dostępu warunkowego.

Poruszony powyżej problem z odtwarzaniem nagranych programów jest faktem. Nagrane programy FTA można odtworzyć na PC, kodowane nie.

Co jest ciekawym, tuner odtwarza nagrane programy telewizji kodowanej nawet bez obecności modułu w slocie. Myślę, że jest jakieś zabezpieczenie sprzętowe - wymóg dla producentów. Nie po to koduje się przekaz, aby kolejne odcinki ulubionego serialu można było obejrzeć w necie za darmo. ;)

Linuxowa platforma jest zaletą dla profesjonalistów. Dla przeciętnego użytkownika, który przeczyta instrukcję obsługi, użytkowanie odbiornika też nie będzie problemem. Pozdrawiam.

Edytowane przez KrzyGla
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam posiadam wersję Openbox SX9 HD i próbuję wgrać najnowszą wersję oprogramowania którą znalazłem na rosyjskim forum oznaczoną FAC.OPENBOX.SX9.NCIP.v3.02.87.20170810 jednak podczas podłączenia pendrive z plikiem dekoder zawiesza się na długo z komunikatem aby czekać i nic się nie dzieje. Po resecie dekodera ładuje się z starym softem. Co może być przyczyną?

 

Kwestia2: mam skierowany talerz na Astrę 19'2 i bardzo chcę odbierać HBBTV na tym sprzęcie jednak nie działa mi to. Nie pojawia się żadna informacja o możliwej obsłudze czerwonego przycisku. Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2018 o 10:54, kratek napisał:

Witam posiadam wersję Openbox SX9 HD

Nie wiem czym się kierowałeś kupując ten wynalazek ale z tego co piszesz to ten sprzęt to dziadostwo jest. Jeśli nie ma dostępu do shella, to szkoda kombinowania, bo wszystko robisz z pilota albo z pendriva szukając softu na ruskich forach. Aż się wierzyć nie chce że to ponad 600zł kosztuje/kosztowało. Nie dałbym nawet 100zł za to.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...