Skocz do zawartości

Openbox - seria SX


zuchnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Mam ogromny problem z Openboxem SX9 Combo z CI+ Cyfrowego Polsatu.

Tuner nagrywa bez problemu, ale gdy chcę przenieść nagrania na PC (zapis niby w .ts) NIC nie odtwarza tych nagrań. Próbowałem wszystkich playerów na świecie i nic. Kupiłem tuner po to, aby archiwizować nagrania z satelity, a tu kicha!

Co robić? Help me! :-|

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Poprawiono też pisownię w poście. Usunięto też link prowadzący do nikąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dokładniej to chodzi o Openbox S6 ze wschodu czy o tego z zachodu zwanego też Openbox/Skybox.

Wątek jest o modelu SX a więc jesli posiadasz Ukrainskiego Openboxa S6 to jest on bardzo podobny w obsłudze do modelu z serii SX to mogę pomóc w kwestii obsługi tego boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że tuner szyfruje nagrania, również te dekodowane przez moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. :roll:

Tym bardziej, że, z tego co widzę, tuner ten wspiera też natywne CI+.

Hmm,  czyli nic nie mogę zrobić.... Co ciekawe gdy wgrałem alternatywny soft DROID 2 SKYWAY-TM.COM nagrywał i odtwarzał na PC ale tuner skrócił timeshift do 30 min oraz nie odbierał YT z sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas timeshift można ustawiać w Opcjach nagrywania do wyboru jest 30,60,90 i 120 min.

Co do odtwarzania nagrań na PC to możliwe, że wina tkwi w nie odpowiednim playerze.

Proponuję zainstalować Media Player Classic (MPC-HC).

Prześlij jakiś nagrany materiał video to postaram się sprawdzić czy da się go odtworzyć.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sofcie DROID 2 nie ma możliwości zmiany czasu timeshift (jest tylko 30 min).

Chciałem załączyć plik .ts, ale chyba się nie da na forum... (nie widzą możliwości dołączenia).

Media Player też nie daje rady.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście TVP info (niekodowany) dał się nagrać. To co, mam wgrać plugin, aby to działało?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...