Skocz do zawartości
  • 0

Tuner TV-Sat HD z ulubionymi na własnej numeracji


SzD
 Udostępnij

Pytanie

Witam serdecznie.

Chciałbym zasięgnąć informacji, jaki tuner nadawałby się do bezproblemowego (czyli bez zawieszania się co chwilę) odbioru kanałów satelitarnych FTA, w tym HD. Moim podstawowym wymaganiem jest funkcja umożliwiająca ustawienie listy ulubionych wg własnej numeracji kanałów, żeby nie musieć wstukiwać 3- albo 4-cyfrowych kanałów przy wyborze programu, oraz możliwość swobodnego sortowania kanałów ulubionych. Poza tym, musiałby posiadać wejście HDMI. Dodatkowo chciałbym, by była możliwość włączenia teletekstu z poziomu tunera.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dowolny Ferguson z serii "Ariva". Dla ciebie wystarczyłby np. model Ariva 102E. Jest stosunkowo niedrogi i spełnia twoje wymagania. :) A gdyby co, to możesz też na nim skorzystać np. z oferty "Smart HD+" po zakupie startera i umieszczeniu karty w czytniku tunera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale, jeśli dobrze rozumiem, gdybym ustawił sobie tylko jedną listę ulubionych, z kanałami od 1 do iluś-dziesięciu (bo taki mam zamiar), to nie będzie problemów z sortowaniem? Kilka list ulubionych raczej ma mały sens. Dla mnie sens ma, żebym mógł ustawić dany kanał na wybranym przeze mnie kanale jedno- lub dwucyfrowym. Jedna lista wystarczy do tego w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous
... Jedna lista wystarczy do tego w zupełności.

Wrócimy do tematu, kiedy będziesz miał antenę wielokonwerterową, albo obrotnicę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tutaj kolega @Jego Cień ma rację.

Rzeczywiście, w Arivach przy większej liczbie list "ulubionych", zmiana pozycji danego kanału np. na liście głównej powoduje automatyczną zmianę tej samej pozycji na pozostałych listach, tzw. "ulubionych:. :?

Zależy jednak, jak komu to pasuje. Ja np. mam obrotnicę (choć chwilowo nie zamontowaną) i poza główną listą mam jeszcze dwie "ulubione", skupiające kanały platformy Cyfrowy Polsat oraz oferty Smart HD+. Poza nimi mam też utworzone automatycznie listy kanałów osobno z poszczególnych satelitów przeze mnie odbieranych. Mi jednak przy tym zmiana pozycji danego kanału na wszystkich listach nie przeszkadza. Dla mnie to nawet jest zaleta, bo nie muszę potem z osobna przestawiać danego kanału na każdej z list, na których się on znajduje, tylko kolejność na wszystkich listach jest taka sama. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...