Skocz do zawartości

Soft 1.26B3 dla 52E/102mini/102E/150/152/202E/250/252


tomek6680t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

You Tube wreszcie działa ?

u mnie działał już w poprzedniej wersji więc bez zmian jak dla mnie. Dalej działa poprawnie.

A kanały radiowe nadal kasują się po włączeniu nagrywania?

u mnie nie kasuje kanałów muzycznych, ale nigdy nie sprawdzałem więc nie wiem czy poprawili czy u mnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie g .... poprawili,mogliby się skupić choć na 2 rzeczach,zrobić parę skórek do wyboru i you tube zrobić porządnie,wcześniej jakiś kolega pisał że działa.

Wystarczy wybrać najwyżej oceniane i dolny klip Bieber choć nie jestem fanem -connection failed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saw70

W youtube sprawdziłem z ciekawości z 10 filmików ,tylko z dwa nie wystartowały w " najwyżej oceniane ",jak ktoś chce mieć bezbłędnie działające youtube i YP ,to zawsze zostaje mu komputer. Ariva to tuner satelitarny nie kombajn multimedialny .

 

Nie każdy ma komputer :)

 

To oczywiście żart, ale wracając do tematu to, że dwa u Ciebie nie wystartowały to nie znaczy, że tylko te dwa nie działają. Nie działa żaden oficjalny teledysk (VEVO itp.), które prawdopodobnie w nieco inny sposób są przechowywane na youtube. Kiedyś to poprawili na tydzień czy dwa, ale yt znów coś zmieniło i dalej nie działa. Jakie mogłoby być rozwiązanie tego problemu? Obstawiam, że problem leży głównie w API a nie w samym kodowaniu klipów, więc firma teoretycznie mogłaby postarać się o coś w rodzaju API pośredniczącego na własnych serwerach, z którym dekoder komunikowałby się zawsze w ten sam sposób, a firma dokonywałaby zmian jedynie na serwerach własnych, które wychodzą dalej i można by poprawić błędy bez konieczności aktualizacji softu. Wydaje mi się, że taka rzecz byłaby możliwa, gdyż problem leży raczej w samym "grabowaniu" linków do materiałów wideo, stąd błędy typu "connection failed" czy "movie not founded on server". No ale równocześnie obstawiam, że firma, która nie ma ani jednego programisty, nie potrafi dogadać się z dostawcą softu (jak już kiedyś pisałem - "chińska język trudna język") oraz nie potrafi poprawić trywialnych błędów oprogramowaniu przez okres niemal dwóch lat nie będzie w stanie zrobić czegoś takiego. Nie będą bronić poszarganej opinii jeszcze nie tak dawno topowej marki w tym segmencie - po prostu niedługo znów skroją naiwniaków na tym samym patencie, sprzedając coś co nie do końca działa tak jak powinno, niemal nic sobie z tego nie robiąc - już są nowe modele dostępne i poczekajmy dwa lata, ja obstawiam że będzie identyczna historia. Ale drugi raz na pewno nabrać się nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mathey

To że softy do Ariv są niedopracowane i raczej nigdy nie będą ,to wiadomo od Ariv z procesorem ali 3602,każdy mógł się o tym dowiedzieć ,czytając kilka postów na paru forach,ludzie kupują Arivy nie ze względu na ich możliwości a raczej ze względu na ich cenę.

Co do YouTube,obecnie część filmików na tym portalu zawiera banery reklamowe,przekierowania i inny "[beep] marketingowy"z którym tuner satelitarny Ariva z softem 3 i "trochę" Mb nie radzi sobie .

 

..... hm,teledysk "My Słowianie" wyszukuje się w YT tak samo szybko w Arivie ,za nie całe 300zł,jak i w telewizorze za nie całe 3000zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Mathey mądra i konkretna wypowiedź.Tak jak piszesz kiedyś przez 2tg latało YT,więc można zrobić było.

Nikogo nie interesuje jakieś API,gdy kupiłem wszystko latało,mogli napisać że YT czasem gra czasem nie.Inne dekodery radzą sobie bez problemu z YT i nie tylko drogie VU+.

Kiedyś po zakupie na YT działało także przewijanie.

Zebrać się i napisać petycję do Fergusona z życzeniami poprawek,może 1000 podpisów by coś pomogło.Mamy jeszcze softy nie oficjalne,ale też nie potrafią dokonać mądrych zmian.

Piszą poprawki jak w oryginale,jakie to poprawki - mogliby wymienić je szczegółowo.

Pochwalę w tym sofcie że działa lepiej EPG,nie gubi jak we wszystkich poprzednich i szybko się ładuje.

Ogólnie to może być a raczej musi być,innej alternatywy nie ma,chyba że zmiana dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty nowego oprogramowania:

 

1. Nie działa programowanie nagrywania (na poprzedniej tez nie działało), tryb nagrywania odczytuję jako ustawienie oglądania

2. Ręczne nagrywanie działa - kosztem wy[beep]a z listy ulubionych kanałów radiowych oraz jednego z MUX

3, Kanały radiowe z ESKAGo - nie działają w dalszym ciągu

4. IPTV nie działa

 

I zapewne jeszcze wiele innych funkcji nie działa.....

 

Następnym razem kupię telewizor z DVB-S/S2 z czytnikiem modułu CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...