Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 103 i Ariva 203


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem dziś nowy soft: A203 20171017 V1.33B2

 

i póki co jest okej poza jedną rzeczą. Chciałem wgrać starą listę kanałów i za nic nie chce mi się to wgrać. Pasek wgrywania na userdb nawet nie drgnie i lipa bo będę musiał sobie listę znów ręcznie układać a to katorga. Będę go testował to dam znać :) Na pierwszy rzut oka w Ariva 203 po wgraniu nowego softu lekko lepszy i ostrzejszy obraz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po aktualizacji softa z 1.26 do 1.33B2 na Ariva 203 w konfiguracji DDNS zniknęła opcja portu serwera a bez tego nie mogę się zalogować, macie jakieś rady? Myślałem o wgraniu starszej wersji ale nie wiem czy to nie spowoduje jakiś problemów  :-|

 

Dokładnie chodzi o menu z 0:24 

 

Edytowane przez Kuba123321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Zakupiłem nowy tuner Ariva 203. Wcześniej miałem podłączone 103 i 150 combo. Do tego stara karta cameleon i splitter clone +.

 

Całość nieprzerwanie użytkowalem przez 5 lat.

 

Po podłączeniu nowego tunera w graniu najnowszego softu wykonaniu resetu i nowej listy rozpocząłem użytkowanie.

 

Co kilkanaście minut bez względu jaki kanał jest włączony obraz się zatrzymuje na kilka sekund. Podczas zmiany kanału często wyskakuje zablokowane i po kilku sek wskakuje obraz. Na drugim tunerze wszystko śmiga. Zamienialem karty klienckie clona, sprawdzałem ustawienia czy są takie same jak w tym starym i bez efektu...

Edytowane przez qrak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft z bugiem, powróciłem do poprzedniego, tak na marginesie wkurza mnie ciągłe nękanie komunikatami z modułu CI. Inni Producenci dają opcję wyłączenia tego, Ferguson niestety zlewa klienta, soft w większości tunerów niedopracowany. Dobrze, że mam kilka tunerów, inaczej nerwicy bym dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowy moduł CI najgorszy to fakt, ale na Święta załadowałem konto to oglądam, wkurzają co rusz komunikaty, ale piwko łyk i dalej patrzę ;)

Pomimo wszystko Ariva 203 obrazek daje ładny i złotówki wydanej na ten tuner nie żałuję.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA do tego Tunera mam jedno zastrzeżenie: Przy zwisach nie ma guzika włącz/wyłącz z tyłu tylko wtyczkę trzeba wyciągać. To jest masakra. A na jakim sofcie jedziesz, który jest stabilny dla 203 bo ja mam ten najnowszy i nawet nie wiem do jakiego mam wrócić jakby coś świrowało więcej niż to zamrażanie czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Kilka pytań na temat Arivy 203:

1) Czy nagrane na dysk audycje są szyfrowane,  czy nie i można je odtwarzać na komputerze/smartfonie? 

2) Gdzie mogę znaleźć najnowszy soft i czy można go wgrać do tunera poprzez pamięć USB? 

3) Czy ostatni soft z neatywnym CI+ poprawnie współpracuje z modułem CI+ CP? 

4) Ostatnie pytanie z ciekawości: Jakie parametry techniczne oglądanego kanału wyświetla ten tuner? 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...