Skocz do zawartości

Pakiet MultiChoice


michalx1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a co do tego po północy to później się ludzie dziwią co jest z dziećmi i dorosłymi... jacy oni są itd. oh ludzie, ludzie :lol:

 

Jeżeli dorośli ludzie chcą oglądać erotykę, to dlaczego im tego bronić? To wolny kraj. Dopóki nie oglądają tego dzieci wszystko gra. Zawsze dziwiłem się takiej hipokryzji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno nad morzem widziałem antenę satelitarna z napisem Filmnet ,nie wiem czy ma to jakikolwiek związek z tym kanałem ,ale podaję jako ciekawostke :D

Kiedyś "Filmnet" sprzedawał zestawy satelitarne do odbioru swego programu. Stąd ta antenka, mój kolega też taką posiada, również ma dekoder Filmnetu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno nad morzem widziałem antenę satelitarna z napisem Filmnet ,nie wiem czy ma to jakikolwiek związek z tym kanałem ,ale podaję jako ciekawostke :D

Kiedyś "Filmnet" sprzedawał zestawy satelitarne do odbioru swego programu. Stąd ta antenka, mój kolega też taką posiada, również ma dekoder Filmnetu :wink:

 

A Twój kolega odbiera nadal FilmNet ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
MTV wchodziła w skład pakietu Multichoice ale czy była kodowana? Satelitę analogową miałem od 1996 roku i o ile mnie pamięć nie zawodzi to MTV Europe była FTA, później została zastąpiona przez MTV Germany. Ktoś pamięta jak to było?

 

Tak - MTV Europe weszła w skład pakietu MultiChoice dokładnie w dniu 2 lipca 1995. Sygnał został zakodowany w Videocrypt. Oprócz MTV, w skład pakietu weszły takie kanały jak: CMT, Discovery, FilmNet.

 

MTV Europe w 1996 na pewno była kodowana.

Kanały muzyczne dostępne dla wszystkich w 1996 to: Viva Germany z Hotbird i MCM France z Hotbird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

User @krisfazer kiedyś umieścił scany wykazów oferty analogowej z 1994 r. Nie wiem, czy będzie pomocny ten link, ale zapodam: http://icemann29.fotosik.pl/albumy/315071.html Również ja publikowałem na Forum wykaz z kwietnia 1995 r. - dwie najpopularniejsze satelity. Mój wykaz znajdziesz na pierwszej stronie tematu przyklejonego "TV Analogowa dawniej". Kanały kodowane oznaczyłem gwiazdką (*) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Pakiet MultiChoice byl kodowany w videocrypcie 2.Tego co pamietam system ten zostal szybko zlamany.Pod koniec dzialalnosci w roku 1997 sam FIlmnet mial okolo 20.000 legalnych abonentow.Byla tez wersja skandynawska tego kanalu.Nadawala ja firma NETHORD [mam nadzieje ze sie nie myle]ktora zostala przejeta przez Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec dzialalnosci w roku 1997 sam FIlmnet mial okolo 20.000 legalnych abonentow.Byla tez wersja skandynawska tego kanalu.Nadawala ja firma NETHORD [mam nadzieje ze sie nie myle]ktora zostala przejeta przez Canal+.

Ta firma to była "NETHOLD". :)

Wersja skandynawska kanału FilmNet w późniejszym czasie nadawana była w systemie D2-MAC i kodowana w systemie Eurocrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...