Skocz do zawartości

Wojna średniej czy stałej ceny w NC+


Gursonek
 Udostępnij

Drogi abonencie NC+, które rozwiązanie jest dla Ciebie lepsze...  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Drogi abonencie NC+, które rozwiązanie jest dla Ciebie lepsze...

    • Każde rozwiązanie ma dobrą, jak i złą stronę
      6
    • Jestem zwolennikiem, średniej ceny, bo...
      2
    • Wstrzymuje się od głosu, dlatego że...
      7
    • Jestem zwolennikiem stałej ceny, ponieważ....
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Obserwując dość uważnie wątek pt. "Oferty dla stałych abonentów NC+" odnoszę dziwne wrażenie, że zaczynamy wojnę o nazwie "Kto ma rację?" Dlatego mając na uwadze dobro wątku ofert postanowiłem otworzyć nowy wątek, w którym każdy będzie mógł swobodnie wypowiedzieć jakie ma stanowisko w sprawie ceny abonamentowej w NC+. Temat ten połączony jest z ankietą, która ma na celu pokazać nasze jednomyślne zdanie, wyłonić oficjalne stanowisko użytkowników forum w tej sprawie. Sonda potrwa trzy miesiące. Wybieramy opcje, głosujemy, a następnie piszemy dlaczego zdecydowaliśmy się na tą opcje.

Myślę, że te "demokratyczne wybory", będą dobrym rozwiązaniem. Niech przemówi lud! :D

 

Jestem pierwszym, a więc:

 

Wolę stałą cenę, bo po pierwsze jestem już tak nauczony płacić od kiedy mam telewizje satelitarną, że w miesiąc w miesiąc opłacam stałą stawkę abonamentową. Po drugie wychodzę z założenia, że stała cena abonamentowa daje lepszą pozycje przy przedłużeniu umowy na następny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem czwartej opcji bo zarówno stała cena jak i średnia ma swoje wady jak i zalety.

@marekpolek po pierwsze każde zdanie rozpoczyna się od dużej litery, po drugie nie nabijaj niepotrzebnie postów bo to jest dział ankiet i wypowiadamy się na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda cena czy to stała czy średnia ma swoje wady i zalety.

Ja niedawno przedłużyłem ,a sumie podpisałem nową umowę za średnią cenę 59,93 zł i jestem zadowolony.

Wiem ,że niektórzy "czarni wizjonerzy" twierdzą ,że przy następnej negocjacji będę startował nie ze średniej a z wysokości 79,90 abonamentu ale z mojego wieloletniego doświadczenia z różnych platform (n-ka , Cyfra czy CP) mogę powiedzieć , że nigdy to nie miało w negocjacjach żadnego znaczenia.

Podawałem górny pułap cenowy który jestem w stanie zapłacić za miesiąc oglądania konkretnego pakietu i za którymś tam podejściem dostawałem to co chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem stałej ceny, ponieważ denerwują mnie "skoki" pieniężne! oczywiście fajne s promocje cenowe dla nowych abonentów, ale wg mnie najlepszą promocją byłyby "otwarte okna" niektórych kanałów nawet Sundance HD czy History HD (dla tych co nie mają opcji wykupionych) albo paczki Filmbox np. na okres Świąt Wielkanocnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...