Jump to content
LDAWID

MiracleBox HD-6 Plus CI - czy warto?

Recommended Posts

Nie wiem jaki jest w Miraclebox-ie ale w LX2 na pewno nie działa właściwie - pixeloza obrazu. I niestety, raczej nie ma szans na zmianę tego problemu - zamknięty kod źródłowy sterowników. Sugestia dystrybutora dekodera była  taka, żeby wysyłać maile do producenta.

Guest poziom

Dream multimedia, marusys oraz miracle wypuściły oczywiście nieoficjalne nie przyznając się do tego obsługę ci+.

Obsługa ci+ polega m.in na tym, że moduły z samą funkcjonalnościa ci+ które mają certyfikacje pod konkretne odbiorniki działają w vu, dmm czy miraklach.

DMM wypuściła sam patch, a w vu ma to image vti, w miracle egami.

Żaden z nich oczywiście do tego się nie przyzna, kod jest skradziony/shackowany bo żaden dekoder e2 nie dostanie oficjalnej certyfikacji ci+.

Działanie modułów proponuje sprawdzić na własną rękę i ew. zwrócić odbiornik jak nie będzie działać/wieszać się po wypstrykaniu kilkunastu kanałów.

http://satvision.de/ratgeber-und-workshops/vti-software-hebelt-trotz-pairing-ci-restriktionen-von-sky-und-hd-aus-2651

Wszyscy 3 dobrze wiedzą, że wprowadzenie ci+ to mus. Rynek niemiecki to największy rynek zbytu i $$. Sky uszczelnia swój system i sama kartka długo nie polata.

Edited by poziom

Witam Panowie po długim czasie - potrzebuję pomocy. Mój Miracle Box premium Mini HD wziął był :-) wyzionął ducha :evil: Ni stąd ni zowąd - na standby  pokazał mi status RH5300  I nic go nie rusza, że ja się w***** m :wink:

Próbowałem "dzwonić" do mego sprzedawcy, ale sznureczki do niego tvsat-sklep.com oraz tvsat-expert.pl nieczynne. Podany telefon też nie odpowiada. Na domiar złego, w Gdańsku miałem fajny serwis https://www.proserwis.com.pl/ ale jak dzisiaj byłem u nich, to usłyszałem iż już napraw sprzętu nie prowadzą :shock:

Jestem teraz w czarnej ... dziurze.

Może ktoś z Was podpowie, gdzie takie rzeczy w naszej Najjaśniejszej teraz jeszcze naprawiają?

Posted (edited)

Przy cenach nowych dekoderów z E2 to naprawa Mirki mało opłacalna.

Mirce wypraw pogrzeb z honorami.

Zakup coś nowego z gwarancją - nawet w 4K już w sensownej cenie kupisz.

Edited by tweed77