Skocz do zawartości

MiracleBox HD-6 Plus CI - czy warto?


LDAWID
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dream multimedia, marusys oraz miracle wypuściły oczywiście nieoficjalne nie przyznając się do tego obsługę ci+.

Obsługa ci+ polega m.in na tym, że moduły z samą funkcjonalnościa ci+ które mają certyfikacje pod konkretne odbiorniki działają w vu, dmm czy miraklach.

 

DMM wypuściła sam patch, a w vu ma to image vti, w miracle egami.

Żaden z nich oczywiście do tego się nie przyzna, kod jest skradziony/shackowany bo żaden dekoder e2 nie dostanie oficjalnej certyfikacji ci+.

 

Działanie modułów proponuje sprawdzić na własną rękę i ew. zwrócić odbiornik jak nie będzie działać/wieszać się po wypstrykaniu kilkunastu kanałów.

 

http://satvision.de/ratgeber-und-workshops/vti-software-hebelt-trotz-pairing-ci-restriktionen-von-sky-und-hd-aus-2651

Wszyscy 3 dobrze wiedzą, że wprowadzenie ci+ to mus. Rynek niemiecki to największy rynek zbytu i $$. Sky uszczelnia swój system i sama kartka długo nie polata.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam Panowie po długim czasie - potrzebuję pomocy. Mój Miracle Box premium Mini HD wziął był :-) wyzionął ducha :evil: Ni stąd ni zowąd - na standby  pokazał mi status RH5300  I nic go nie rusza, że ja się w***** m :wink:

Próbowałem "dzwonić" do mego sprzedawcy, ale sznureczki do niego tvsat-sklep.com oraz tvsat-expert.pl nieczynne. Podany telefon też nie odpowiada. Na domiar złego, w Gdańsku miałem fajny serwis https://www.proserwis.com.pl/ ale jak dzisiaj byłem u nich, to usłyszałem iż już napraw sprzętu nie prowadzą :shock:

Jestem teraz w czarnej ... dziurze.

Może ktoś z Was podpowie, gdzie takie rzeczy w naszej Najjaśniejszej teraz jeszcze naprawiają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...