Skocz do zawartości
  • 0

Dekoder HD dla radia FTA


amarok4
 Udostępnij

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Że ten tuner ma być tani to rozumiem. Ale odbiornik HD za max 70 zł ? Na allegro są jakieś wynalazki typu "Medion" czy "Comag" (powystawowe) po 70 zł, ale na takie coś to szkoda pieniędzy. Musisz przynajmniej podwoić przeznaczoną kwotę, aby kupić cokolwiek "zdatnego" do użytku (choćby używkę) np Opticum, Ferguson lub nBox z Enigmą (gdzie dzięki pluginom można także słuchać radia internetowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za 50-70zł możesz kupić dekoder z cyfrowego polsatu HD 3000, HD 5000, HD 6000 lub sagem esi-88, pamiętaj żeby karta była aktywna tzn. dekoder odblokowany do kanałów FTA. Dekodery CPT wyszukują kanały z innych satelit ale czasem mogą nie radzić sobie z niskim SR ( np paczka RMF Maxxx z Thora 0,8W), może precyzyjne ustawienie anteny pomoże w odbiorze tak niskich SR (SR 1005). Odbieram Thora na układzie zezującym i może dlatego nie udało mi się złapać sygnału z transpondera z paczką stacji radiowych RMF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Że ten tuner ma być tani to rozumiem. Ale odbiornik HD za max 70 zł ? Na allegro są jakieś wynalazki typu "Medion" czy "Comag" (powystawowe) po 70 zł, ale na takie coś to szkoda pieniędzy. Musisz przynajmniej podwoić przeznaczoną kwotę, aby kupić cokolwiek "zdatnego" do użytku (choćby używkę) np Opticum, Ferguson lub nBox z Enigmą (gdzie dzięki pluginom można także słuchać radia internetowego).

 

tutaj bym podyskutował w sprawie tunerow Comag na przykład:

 

Większosc to tunery co sprzedawano do oferty HD+. Mają wejscie na moduł CI+. Często mają dwie glowice dvb-s2. Na niektorych chodzi soft z [beep] ;)

Ja przez rok użytkowałem z modułem TNK HD pozniej z modułem AlphaCrypt i kartą Cyfry. Nagrywanie niezależne - dwie głowice. Nagrywał jako jeden plik - nie dzielił jak ariva na kilka. Nie kodował nagran. Obraz lepszy od polsatowskich dekoderow. Dysk podpięty przez usb 2,5 cala 320GB. Odtwarzał avi, divix, ts, mp3, flac, ogg. Polskie menu, lista własna. Wykonanie w miarę porządne. Narzekac nie mogłem. Sprawdzałem na astrze 19,2 - 23,5 - 28,2 - Hotbird. Działa diseqc. Możliwosc edycji transponderow i satelit. Wyszukiwanie po satelicie i transponderze. Stacje radiowe też działały ok bez problemow.

Sprzedałem ze względu na przesiadkę na linux - E2.

Polsatowskie to przeważnie wyłudzone nie zdane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...