Skocz do zawartości

WIWA HD 80 EVO Memo


Mikuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odbieram na tym dekoderze wszystkie kanały z MUX 1 i 2 natomiast nie mam MUX 3. Jakości i siłę na 1i 2 MUXie pokazuje mi 100%/100% natomiast z 3 pokazuje jakość 0%, a siłę 100%. Nadajnik mam 5 km od domu, zbiera mi nawet z nadajników oddalonych o 70km z siłą i jakością też 100/100 natomiast MUXa 3 nie chce nigdzie załapać. Co może być przyczyną? Instalacja to zwykła antena siatkowa do przedniej telewizji analogowej, kabel oraz zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wzmacniacz w antenie na symetryzator, odpiąłem zasilacz, wymieniłem kabel i mało to pomogło z MUX 1 i 2 mam silę 80-90% jakość podobna, natomiast z MUX 3 jakość góra 17%, a siła 30% i tnie kanały. Może jeszcze antenę wymienić? Ma on parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Posiadam Wiwe HD 80 mini NEW! chciałem zrobić aktualizację softu poprzez Usb lecz ten odbiornik nie chce wykryć zapisanego softu z dysku zewnętrznego. Co robić aby ten plik z oprogramowaniem był wykryty. Dodam,że wszystko oprócz softu jest odczytywane z pamięci usb.

 

Już sobie poradziłem z tym. Użyłem innego oprogramowania i tym razem odbiornik bezproblemowo wykrył zapisany plik konfiguracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na Upload pliki do aktualizacji oprogramowania do odbiornika DVB-T WIWA HD 80.

 

Wiwa HD 80 tylko dla wersji MINI! (chipset MSD 7818)

11017.154651.1

 

Wiwa HD 80 tylko dla wersji NEW! (chipset MSD 7818)

120405.115628.1

 

Wiwa HD 80 tylko dla wersji EVO! (chipset MSD 7818)

121029.491511.1

 

A gdzie można zobaczyć pliki aktualizacji oprogramowania dla tego dekodera jak i wersji z numerem 50 w nazwie? Przyznam że jestem bardzo tym zainteresowany.

 

WIWA HD 50 dla wersji NEW!oraz MEMO! (MC bez +) (chipset MSD 7818)

120713.491511.1

wersja z 13-07-2012:

naprawiono nagrywanie, poprawiono problemy wyświetlania kanałów HD podczas nagrywania, dodano funkcję skanowania kanałów tylko niekodowanych oraz szybkie przewijanie filmów przyciskami numerycznymi i inne.

W przypadku problemów z aktualizacją spróbować pliku flash.bin

 

image.pngimage.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...