Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę to tak, zobaczmy co grają w STARS.TV i też to zagrajmy. Wstawmy to na pozycję nr 24 na liście CP i sukces gwarantowany :) Oczywiście upraszczam ale nie da się ukryć, że wszystko co Bisior wymienił można zobaczyć w STARS.TV :) Jestem gotów do walki w razie czego!

Jednak z zapowiedzi wynika coś jeszcze, kopia będzie dotyczyła pewnego segmentu, nie wszystkiego. Lambady raczej nie zagrają no ale wszystko wyjdzie w praniu już niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SatExpert, z punktu widzenia każdego szefa stacji tv opowiadasz straszne głupoty :lol2: Przecież każdy szef marzy o tym aby nie mieć ŻADNEJ konkurencji, wtedy wystarczy zapodać play i coś tam sobie gra a ludzie oglądają bo i tak nie mają wyboru. Ale to by było piękne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy szef marzy o tym aby nie mieć ŻADNEJ konkurencji, wtedy wystarczy zapodać play i coś tam sobie gra a ludzie oglądają bo i tak nie mają wyboru.

Mam nadzieję, że nie mówisz tego z autopsji szefie? ;p Do tej pory byliście monopolistami w swojej dziedzinie, a tu nagle jakiś konkurent.

 

No ale widzę, że polsatowcy zmienili taktykę

Miało być p-music gdzie P to miał być pop, a tu nagle takie nazwiska na playliście. Pożyjemy, zobaczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My monopolistami? Wydaje się, że polskich kanałów muzycznych już dziś jest ponad 10 :) Jeśli myślisz, że STARS jest całkowicie oderwany od reszty to nie ma tak dobrze. Okazuje się, że są ludzie którzy kochają STARS ale czasem od nas przełączają się na POLO i to jest ich drugi ulubiony kanał muzyczny po nas :) Przynajmniej tak wynika z dogłębnej analizy badań Nielsenowych. Więc nie ma czarnej dziury w której jesteśmy tylko my i nic więcej nas nie obchodzi a teraz nagle jakieś Muzo się pojawia. Tym bardziej, że nie będzie to dokładna kopia, Bisior części muzy którą gram w STARS nie strawi ha ha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My monopolistami? Wydaje się, że polskich kanałów muzycznych już dziś jest ponad 10 :)

 

A kto przed wami grał to co wy gracie? Przecież nie Eska, nie 4fun i nie Polo ;p Więc IMO byliście monopolistami. Może nie pod względem oglądalności, ale pod względem biblioteki muzycznej już tak :) o to mi chodziło.

A to, że i tak w zestawieniach wszystkie kanały muzyczne pakuje się do jednego wora to już inna sprawą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zrobi z tego piach. Tam nie ma entuzjastow jak w Stars tv .

Tak, takie odnosze wrazenie, ze w Starstv sa ludzie robiacy Tv dla ludzi a nie dla sztuki jak Polsat, tam imo liczy sie aby upchac gdzies reklamy i zwerbowac na prezenterow np Ibisza juniora jesli takowy istnieje lol.

Panie Dyrektorze ludzie tesknia za stylem i klimatem MTV lat 90 pójdziecie w tym kierunku i zaden polsatowski syf wam nie zagrozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze radiowcy beda tanczyc jak im zagra corpo ^^

W Polsce imho jedyna stacja majaca szanse to starstv.Pisze to jako fan muzycznych telewizji ktory z ubolewaniem oglada jak Polscy "fachowcy" umiejetnie niszcza marki jak np VH-1

Nie wiem kto za to odpowiada (Tusk ? hehe)ale to jest sksndal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Muzo.TV muzycznie będzie kopią Stars.TV.

Wartością dodaną będą jednak programy z prezenterami (informacje, ciekawostki, wywiady, konkursy etc.) .

Czy będzie OK? Przekonamy się jak ruszy.

Jedno jest pewne, Grupa Polsat chce zwojować telewizyjny rynek muzyczny. Może wreszcie Polsat będzie bardziej promował "swoje" gwiazdy z talent show i przypominał niektóre koncerty TopTrendy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat podłapie temat muzyczny i zawalczy o każdego widza tworząc kolejno kanały: z dance, hip hop - rap - rnb, rock. Kanał z Disco Polo już jest, teraz powstaje kanał ze starszą muzyką - perełkami. Jak widać polsat zaczyna eliminacje konkurentów kanałów muzycznych z dużą widownią - disco polo, muzyka lat 80' 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skopiują starsowe granie to oczywiście może mnie zaboleć ale nie sądzę abym musiał biznes zamykać :)

Mam nadzieję, że nie zaboli z prostego powodu - podejście do widzów. Polsat jakoś nigdy nie miał dobrego podejścia do swoich odbiorców. Przynajmniej ja tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ilu tu ekspertów z pozytywnym myśleniem i błyskotliwymi teoriami ;)

"Kopia", "korporacja", "reklamy", "brak entuzjastów" "polsatowski syf" i sprowadzanie wszystkiego do jednego wora. Taka polska przypadłość.

 

Na profilu FB można znaleźć taką informację:

"Metallica // BASTILLE // Kings Of Leon // Ellie Goulding // U2 // Madonna // Florence And The Machine // MUSE // Bryan Adams // Myslovitz // The Rolling Stones // COMA // The Police // HEY // Tears For Fears // T LOVE // John Newman // Radiohead // Queen // Imagine Dragons // Genesis // Editors // happysad // Depeche Mode // Dawid Podsiadło // David Bowie // Coldpaly // Bon Jovi // Adele // Kult // i inni :)"

 

Nie wygląda to źle...

 

 

Be89 napisał:

"Tyle że tej telewizji nie robi Polsat a radiowcy."

 

Tutaj bym się doszukiwał ciekawostki i pewnej zmiany na rynku, bo mam w pamięci starą odsłonę (sprzed grudnia ubiegłego roku) Eski Rock. Stacji z dobrą muzyką, fajnymi prowadzącymi i audycjami, których lubi się słuchać. Teraz jest nieźle, ale po tak wielu cięciach (i nadawaniu tylko w Warszawie) to już nie to samo. Tymczasem spora część ekipy z tego radia zaczyna robić telewizję i nie wydaje mi się, że pracują nad nią z kajdanami na rękach. Nie ma darmowych obiadów. Komercyjne przedsięwzięcia muszą na siebie zarabiać czy się to komuś podoba czy też nie. Można robić dobrą robotę i złą robotę i to niezależnie od medium, które się tworzy.

 

Muzo.tv? Zobaczymy co pokażą.

 

 

Pozdrawiam,

xplorer

(pracownik korporacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...