Skocz do zawartości

Abonenci ,,Słonecznej Platformy".


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pozwolę sobie zaproponować temat w którym podzielimy się wiadomościami na temat pakietów z których korzystamy, od kiedy jesteśmy abonentami Cyfrowego Polsatu, jakie mamy dekodery itp. :?:

 

Mój zestaw:

 

Echostar 606 - Pakiet Familijny + Relax Mix - 3 rok. :D

 

Echostar 717 - Pakiet Mini + FTA z Astry 19,2E ( TVP3 Warszawa, Superstacja, Trwam, RDC) zainstalowany zez, działa bezproblemowo - 1 miesiąc. :D

 

Jestem ogólnie mówiąc z oferty Cyfrowego Polsatu zadowolony. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar DSB-606 plus zez na Astre. Od Czerwca 2005.

 

Co do pakietów w zależności od miesiąc różne opcje wybieram. Ale najczęstszym zestawem jest

Familijny + Film+ Muzyka i taki zestaw pozostanie do sierpnia 2007 pozniej zastanowię się co dalej.

 

Wcześniej miałem wykupiony cały Relax Mix przez kilka miesięcy do czasu wprowadzenia porozumień przez CP. No i Playboy Uk też był aktywny miesiąc lub dwa przez ten okres :P

 

Obecnie zastanawiam się nad kupnem dekodera z pakietem mini lub platformy n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomson dsp50po od lutego 2002

od samego poczatku zawsze pełny pakiet oczywiście oprucz playboya

w tej chwili posłane wypowiedzenie zastanawiam sie nad nowym echstarem dvr 747 ale jak narazie mam mało informacji od użytkowników na jego temat narazie mam czas do końca marca do tego czasu napewno coś wybiorę oczywiście tylko cp n jak dla mnie jest słaby c+ mam z nimi bardzo niemiłe wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starego, zasłużonego i bezawaryjnego Sagema 4275. Abonent CP (właściwe to moja mama jest abonentem, ale o ja wybrałem Polsat - ona chciała Wizję TV) od 2000 roku, a dokładniej od 14 czerwca. Godziny nie pamiętam, ale około 15 :) Od wielu lat wykupuje pakiet Familijny. Nic pozatym. Raz wykupiłem RM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent CP od początku grudnia 2006

Familijny only...

 

Echostar DSB 717

 

Ogolnie jestem zadowolony, tylko mam pare pytań:

 

1) Czy u was też na tym tunerze jeżeli np. oglądacie jakiś program przez godzinę non sotp bez przełączania to po jakimś czasie nagle nie ma dżwięku i wtedy albo pomoze poczekac kilkanaście sekund, albo przełączyc kanał i wrócić na poprzedni. Czy tez tak macie?

2) Jezeli podpisalem umowe na 17 ms pakietu familijnego, i chcialbym zakupic relax mix to ile za niego bede placil- jeszcze przed podwyzka i po (interesuje mnie full pakiet bez playboyTV, czyli pozniejszy relax mix film.)

3) A i jeszcze jedno... czy u was również tne echoś tak strasznie się grzeje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od września 2005 mam echosia DSB616 i pełny pakiet oprócz playboy tv. Miałem trochę kłopotów z dekoderem ale jak przywróciłem ustawienia fabryczne 5 razy po kolei to teraz wszystko śmiga aż miło a po za tym wymieniłem przewód scart na lepszej jakości i jest wszystko ok. jestem zadowolony z CP.Mam jezcze zeza na astrę i wszystko działa bardzo dobrze nawet podczas opadów moge odbierać programy z astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1) Czy u was też na tym tunerze jeżeli np. oglądacie jakiś program przez godzinę non sotp bez przełączania to po jakimś czasie nagle nie ma dżwięku i wtedy albo pomoze poczekac kilkanaście sekund, albo przełączyc kanał i wrócić na poprzedni. Czy tez tak macie?

2) Jezeli podpisalem umowe na 17 ms pakietu familijnego, i chcialbym zakupic relax mix to ile za niego bede placil- jeszcze przed podwyzka i po (interesuje mnie full pakiet bez playboyTV, czyli pozniejszy relax mix film.)

3) A i jeszcze jedno... czy u was również tne echoś tak strasznie się grzeje?

 

1) Tak u mnie to samo, ale wystarczy nawet 15 min oglądania :), zacina mi się też obraz i również ta sama procedura co z głosem. Czasem zawiesi się całkiem że na każdym kanale pisze brak sygnału ale zazwyczaj pomaga mu wyjęcie wtyczki z gniazdka i odpoczynek, ale tak mi się robi koło 10godziny oglądania.

2) Dokładnie nie wiem, więc się nie będę mądrzył.

3) Grzeje się, ale nie zwracam uwagi, zrób mu dużo przestrzeni i dostępu do powietrza to nie będzie się tak grzał.

 

________________________________________________________________

 

A wracając do tematu....

 

Początek grudnia 2006,

Jestem zadowolony, chociaż że nie ja wybierałem.

 

Reszta w dopisku :) |

.................................\/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

No to i ja się przedstawię w tym :lol: "konfesjonale" :lol::lol:

Abonent od 08.10.2003. godz.17:16 :!::lol::lol: (zdarte z umowy)

Cały czas dekoder Tomson (już trzeci) i chwilowo (trzy miechy)Sagem,zawsze pełny pakiet poza PLAYBOY

zez na ASTRE w tej chwili ok. 600 kanałów TV

 

Ogólnie zadowolony, nie korzystam z takich gniotów jak np. ZONE ROMANTICA ,TVP KULTURA , FOX Life ,POLSAT ZDROWIE I URODA , lubie kan. sportowe i wszystkie typu DISCOVERY.

Brak mi (i chyba nie tylko mnie) -Nationale Geografic,

abonament + dzierżawa dekodera - 69 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP mam od 28.10.2005 wraz z Echostarem 616. Do grudnia oplacalem pelny pakiet bez Playboya. Obecnie jestem na nieobowiazkowym (film + muzyka). Jak wreszcie sprawa poprawnego dzialania modulu z Ferdkami sie wyjasni, wezme go.

Ostatnio echostar gryzie sie z diseq - po wlaczeniu nie odbiera sygnalu z astry (pomaga kilkakrotne wylaczanie). Tego problemu nie mam z Fergusonem. Pozatym wszystko dziala jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagem - od maja 2002 to już czwarty - w pierwszym padło programowanie wszystkich kanałów, w drugim pamięć, w trzecim zasilanie - pakiet podstawowy - od kiedy pokazał się Eurosport dodatkowo pakiet sportowy, od stycznia pakiet relax (ze względu na planowaną podwyżkę pakietu sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung dsb-s305g. umowa od jakis 5-6 miesiecy. pelny pakiet, bez playboya. podpisane porozumienie na cinemaxy, wiec od lutego nic sie nie zmieni. rownoczesnie jestem abonentem c+ od kilku lat, pakiet komfortowy do niedawna, ostatnio pakiet startowy, mysle o rezygnacji i zakupie CP z pakietem mini. moze nie ten temat ale w c+ pioneer 1330 od poczatku, zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentem CP jestem od 26 marca 2000r. Przez ten czas miałem Sagema ISD3275, który padł i został wymieniony na Samsunga DSR7000, w między czasie miałem tez Sagema ISD4275 z dostępem do neta ale to był totalny złom. Na chwile obecną posiadam Samsung DSB-305G i jestem z niego jak na razie bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od listopada 2006 CP z RM i dodatkowo mam: NATIONAL GEOGRAPHIC , ALE KINO, DISCOVERY TRAVEL, PLANETE

Ale te kanały które wymieniłeś, że masz je dodatkowo, zapewne odbierasz z Cyfry, lub z kablówki... To temat o Słonecznej Platformie, a w niej dotychczas nie mamy tych kanałów, które wymieniłeś dodatkowo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lub jutro jade po dwa echostary 717

 

na 1 - pakiet mini

na 2 - pakiet familijny + (prawdopodobnie) film

 

edit: maly update. zamowilem samsunga z infolinii

 

samsung - familijny + relax mix

 

jutro domawiam jeszcze mini i tu pewnie juz echostar

 

edit: już są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...