Skocz do zawartości

Strona internetowa Polsat Box


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jest już tak od dawna, Ci ludzie nie wiedzą (chyba) jak zmieniać coś na stronach internetowych. Te kanały zmieniły nazwę już dawno a ci jeszcze nie zmienili tego. Tu mamy znaczek RealityTV i Club a jak wejdziemy w ofertę programową to mamy nowe logo Zone Reality i Zone Club ale za to nazwy stare. Ci ludzie naprawde się obijają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowe informacje, m.in. o Wedding TV pojawiły się już na strone CP, cieszy to, że coraz szybciej reagują i informują ludzi o nowościach prawie na bieżąco.

W informacji tam zawartej można też przeczytać że na Wedding TV znajdą się także polskie produkcje w ciągu najbliższych 6 miesięcy, hmm... to mogłoby być nawet ciekawe taki program jak np. "Wyścig do ołtarza" - wersja polska :D

 

Poczekamy, zobaczymy

 

Aaa no i nie zapomnieli dodać ze kanał Wedding TV dodali w pakiecie familijnym "Cyfrowego Polsatu, największej w Polsce platformie satelitarnej" - swój sukces podkreślają na każdym kroku, ale to w sumie pozytywne, mogliby jeszcze bardziej nagłaśniać z wyprzedzeniem dodanie nowego kanału, Cyfra chwali się tak za każdym razem kiedy coś dołączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

wg. mnie nie robią sami tego programu tylko korzystają z czego juz zrobionego, co ma loga i większość kanałów, które są dostępne w Polsce. Jakiś gotowy Program TV i już. Mam jeden minus w Programie TV, brak listy wszystkich kanałów, które są w tym programie tylko trzeba tak przeżucać aż się terafi się na ten, który chce się zobaczyć, nie wybierając kategorii(Dla dzieci, Film itd.) ale może to dopracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w ofercie powiadasz? Ani w CP, ani w Cyfrze+, ani nawet w n nie ma Viasat Explorer ani Viasat History. A na CP jest ich program. Jakiś znak? :wink:

Program Viasat History

Program Viasat Explorer

No nie wiem czy jest to znak bo masz również program HBO, Canal + itp. a tych jak wiadomo nie zobaczymy w CP. Stronka faktycznie full wypas lepsza od poprzedniej i zawiera bardzo dużo informacji a dział Montaż zestawu satelitarnego - instrukcja palce lizać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się nowa odświeżona strona CP.

Jest teraz bardziej profesjonalna. :)

 

Szczególnie podaoba mi się artykuł o montażu zestawu satelitarnego: http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... ntazu.html

 

Dobre dla osób,które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z TV-SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na nową stronkę Cp i od narzuca mi się jedno słowo na myśl: "Wreszcie!!!!!!!!". Już myślałem że nikt się stroną internetową w CP nie zajmuje a jednak. Kolorystyka w stylu MTV - całkiem spoko i dość przejrzyście :) No i zawartość !!! Czy tamta stara strona zawierała w ogóle coś naprawdę przydatnego oprócz zakładki kontakt? Raczej nie. Teraz jest dużo lepiej. Cyfrowy Polsat przez ostatnie 1,5 roku przeszedł naprawdę niezły face lifting - oferta programowa, obsługa klienta, liczba abonentów, logo, strona internetowa, konferencje, hd............ brawo dla CP !!! i oczywiście dla n - bo nakręca rynek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 1,8mln abo dal im do myslenia. odswiezaja strone w barco profesjonalny sposob (od teraz lepsza od strony n), duzo ciekawych informacji, oddzielaj polskie i zagraniczne kanaly niekodowane od listy kanalow w danym pakiecie. po 2gie CP zaczal kodowac od dzis w Nagrze3 czyli dbaja o to zeby do oferty mieli dostep jedynie oficjalni abonenci placacy abo. Brawo i jeszcze raz browa dla CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a program TV mnie normalnie powalił na kolana :D Super teraz jest, z opcjami wyboru kanałów z pakietu jaki się wykupiło i z możliwością zaznaczania kolorami filmów, bajek, sportu itd. SUuuuper najlepszy program tv w necie, nie tylko dla abonentów CP jak widzę, bo są programy wszystkich, naprawdę wszystkich polskich stacji tv a także repertuar stacji niemieckich, angielskich i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miłe zaskoczenie ze strony Cyfrowego Polsatu - poprzednia strona nie mieściła się w jakichkolwiek kryteriach. Pod względem treści genialny Program TV (mam nadzieje ze obce Cyfrowemu kanały jednak pozostaną), natomiast reszta już na trochę gorszym poziomie. Pomysł bardzo dobry, wyraźny styl Web 2.00. Także N i Cyfrowy mają w tej chwili bardzo ładne, funkcjonalne strony, choć obie trochę w innym guście. I co ciekawe gdyby je złączyć razem to wtedy mielibyśmy wzór. Bo N nie ma programu tv (odsyła do stron onetu, co poniekąd jest jako tako do wytłumaczenia, ale akurat serwis onetowy do udanych nie nalezy) i nie ma tak ogolnie rozwiniętego działu jak "Warto wiedzieć". Cyfrowy nie ma za to forum (nadal boją się krytyki i negatywnych opinii? - moze i slusznie, bo to widac na forum N, Ci jednak odważyli się temu przeciwstawić). Nie ma też multimediów, jakie prezentuje N (reklamy, filmy promocyjne kanałów, multimedialna instrukcja obslugi). Plus za takie wytłumaczenie oferty, że nie jest ona aż tak chaotyczna jak się wydaje z pozoru (choć nadal nie rozumiem sytuacji w której biorąc jeden pakiet film do familijnego płaciłbym więcej niż za 4 razem :roll: ) Minus za dział informacje. Żeby do niego dotrzeć trzeba odnaleźć link "o nas" na dole strony, a następnie spojrzeć na rubrykę aktualności. Link "kontakt" powinien chyba powędrować z samego dołu na samą górę tuż za link "zamówienie". Gdy nie ma możliwości kontaktu przez stronę internetową to warto takie rzeczy eksponować.

 

A tak estetycznie: bardzo podobają mi się trendy Web 2.00, ale tu trochę przesadzono z czcionkami. Większość jest sympatyczna, ładnie dobrana, ale niektóre jakby nie pasują do reszty (np. po najechaniu na jakąś pozycję w programie tv). No i oczywiście trochę śmieszne co teraz napiszę, ale dzisiejszy Megahit ma tak sowity opis, że choćbym nie wiem co miał zrobić to nie da się przeczytać całej zapowiedzi (nie miesci sie na ekranie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek - web 2.0 to nie wyglad a funkcjonalnosc polegajaca na wspoltworzeniu (a wlasciwie tworzeniu) witryny przez uzytkownikow. Przyklady: pl.youtube.com; wiadomosci24.pl interia360.pl.

 

a i jeszcze. jaka masz rozdzialke? ja mam na laptopie malutka 1024 i calosc sie miesic! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ale tutaj web 2.0 w tym zakresie też zostało wprowadzone (tzn uzytkownik moze sobie poprzestawiać kanały wedle uznania). No i przyznasz mi chyba rację, że można już mówić także o wyglądzie pasującym do 2.00 - wyglądzie intuicyjnym, gdzie brak jest naszpikowania informacją, gdzie często wykorzystuje się jeden kolor tła, gdzie grafiki jest mało, ale jest ona ładnie wkomponowana. Także wg mnie jak najbardziej można mówić także o designie w warstwie web 2.00 i tego poglądu będę strzegł.

 

Rozdziałka 1280x1024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy kanał NBC nadaje z HotBirda i czy jest FTA?

Według tego to jest FTA : http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... iczek.html

Troche dziwne

Cyfrowy Polsat startuje z odświerzoną stroną internetową a brak jest aktualizacji przykładowych kanałów zagranicznych :P

 

Nie wiem co o tym myśleć. Kolejny chwyt marketingowy? Przecież NBC nie nadaje na HotBirdzie! Wiem, że chęć dostępu do tej stacji jest ogromna (tutaj myślę o przekazie kilkugodzinnym z Siriusa z transpondera Arqiva). Pewnie i sporo przyszłych abonentów poszłoby tym samym tropem z myślą, że to chodzi o ten kanał.

 

Oczywiście, miejsce logo NBC powinno zająć logo z Das Vierte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...