Skocz do zawartości

Występował ktoś z was w TV?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Około 2000 roku w "Kawa czy herbata" był kącik, gdzie ludzie mający urodziny bądź imieniny przysyłali swoje zdjęcia i mnie tam pokazano.

A moje zdjęcie wraz z wypowiedzią pokazano w czwartek przed głosowaniem w TVP Info podczas wieczornej debaty pt. Wybory Polaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dopiero znalazlem ten temat - Ja wystepowalem dwukrotnie - tanczylem :)

Pierwszy raz w 2013 w Polsacie - "Got to Dance".

Drugi raz w 2015 roku w TVN - "You can Dance".

 

W tym drugim przypadku sprawilem, ze Agustin Egurrola byl w  szoku i zaczal stukac sie w policzki, tak jak to bylo w choreografii :)

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dzisiaj po południu byłem w Opolu, przechodziłem akurat obok Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, patrzę, a tu koło niej jest ekipa telewizji Polsat. Reporter z mikrofonem i kamerzysta. Przeprowadzali jakiś wywiad z policjantką. Kamera była skierowana tak, że przechodząc obok tej ekipy, spojrzałem prosto w jej obiektyw z niewielkiej odległości. Kto wie, może będę w Polsacie? ;) Może w polsatowskich "Wydarzeniach"? Właśnie przed chwilą przełączyłem mój tuner na kanał Polsat i je teraz w tym celu oglądam, aby sprawdzić, czy gdzieś tam siebie nie zobaczę. ;) Na co dzień jednak w ogóle nie oglądam Polsatu.

 

Edycja, godz. 19:20:

No i pokazali w polsatowskich "Wydarzeniach" wywiad z tą policjantką. :) Było to jednak jakieś kilka, może kilkanaście sekund. Mnie tam akurat nie było widać. :( W ogóle zostało to chyba zmontowane tak, że nikogo w tym czasie "w tle" nie było. A oprócz mnie, w tym czasie tym chodnikiem przechodzili też inni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając jakieś 6-7 lat byłem na koncercie Arki Noego razem ze szkołą. Później widziałem ten koncert w TV i nawet zobaczyłem siebie w tłumie ludzi :D W W-wie kilka razy też zdarzyło mi się przechodzić obok reporterów robiących wywiady, czy to TVN24 czy Polsatu. Nie wiem jednak, czy gdzieś tam w związku z tym załapałem się później do TV bo nie trafiłem na te wywiady później :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam na koncie żadnych występów. Choć kiedyś w szkole średniej razem z klasą mieliśmy grać statystów w filmie krotkometrażowym Babcia wyjeżdża. Wszystko było kręcone i... później nie widzieliśmy tej sceny. Po prostu z niej zrezygnowali :(

Poza tym to w kilku meczach Cracovii widziałem siebie na trybunach w powt. TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Do niedawna nie miałem się czym chwalić, jeśli chodzi o występy w telewizji, bo ich najzwyczajniej na swoim koncie nie miałem, ale za to 2 lata temu udzieliłem krótkiej wypowiedzi do jednej z gazet lokalnych (niestety, nawet nie wiem jakiej  :sad:). Dzisiaj jednak moja facjata (słabo widoczna, ale jednak) pojawiła się w Obiektywie na TVP3 Białystok, w materiale dotyczącym wystawy (a właściwie konferencji) o PRL-u na mojej uczelni, czyli Uniwersytecie w Białymstoku  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...