Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu włączenia Red Carpet TV zupa pikseli pojawia się na każdym kanale muxa. Mimo to sygnał mam siła i jakość to 100%. Więc to chyba przepełnienie muxa, nawet momentami dźwięk także przerywa.

@ziomq te zakłócenia pojawiły się po dodaniu kanału.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment wszystko odbiera OK. Zgodzę się że nie jest potrzebny kanał z telezakupowy w tym MUXie. Tak na dobrą sprawę wystarczające jest pasmo telezakupowe/wróżkowe na innych kanałach grupy MWE. Oczywiście nie jestem fanem tego "kontentu" ale obecnie nie ma sensu aby zapełniał cały slot.

 

Jednocześnie zasugerowałbym aby PowerTV wysłał ofertę do kanałów nie-zakupowych z tej listy FTA z satelity:

https://pl.kingofsat.net/find2.php?pos=&cl=pol&num_pays=&num_genre=&num_crypt=1&num_standard=&ordre=freq

Wbrew pozorom lista jest krótka. 

 

Dodatkowo wysłać ofertę do kanałów nadawanych w TV naziemnej lokalnie. 

http://radiopolska.pl/wykaz/mux/12
http://radiopolska.pl/wykaz/mux/107

 

TVS, TV Republika, Polsat Visat History...

 

Dodatkowo zasugerowałbym aby przejrzał kanały na WPPilot (te które są tam niekodowane).

Edytowane przez ziomq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swordfish może w ten sposób. Lepiej dla widzów/właściciela MWE/Nadawców telezakupów jakieś krótkie powtarzam krótkie pasmo tego "kontentu" na obecnych kanałach niż zajmowanie całego slotu.

Jak mówiłem nie jestem fanem tego pasma.

 

https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=22&p=234308&sid=432e75c605b9b3c5ccc28259c386dca6#p234308

Edytowane przez ziomq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu RCTV przez chwilę był problem z dosyłem, ale wczoraj wieczorem już wszystko znów zaczęło działać poprawnie.

Nie zmienialiśmy modulacji MUX L3. Sygnał dalej powinien docierać daleko od nadajników. Sprawdźcie jak to dziś wygląda na Waszych TV?

 

Kolejne kanały na MUX L3 mogą się pojawić w okolicy marca-kwietnia, ale wtedy na pewno będzie się to już wiązało ze zmianą modulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po włączeniu na jeden z kanałów MUX L3 w odbiorniku mam dziś datę 6 czerwca !!!

A to już może wpływać na złe zrealizowanie zaplanowanych nagrań, czy przypomnienie o programie. Czasem z tej funkcji korzystam, aby nie przegapić jakiegoś programu, a mamy przecież styczeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziomq podejrzewam że Biznes24 jako kanał płatny raczej małe szanse abyśmy go zobaczyli w MUX-L3.

 

Jak wspominałem używam opcji nagrywania. Mam podłączony dysk do tv i po zaprogramowaniu nagrania  tv pokazuje komunikat że za chwilę rozpocznie się nagrywanie, o ustawionej godzinie tv przełącza się na kanał z MUX-L3 wyskakuje komunikat: rozpoczęto nagrywania ..... i nic się nie dzieje.

Po prostu z sygnału tv odczytuje informację że ... jest inna data i nie zaczyna nagrywać. Tak jest na każdym kanale obecnym w MUX-L3 !!!

W dniu dzisiejszym jeśli dobrze pamiętam (wyszedłem z domu)  EPG pokazuje datę 7 czerwca i ta data miesza w funkcjonowaniu nagrywania.

@PowerTV obiecywał EPG po konsolidacji NTL Radomsko z grupą MWE a teraz "blokuje" nagrywanie przez nieprawidłową datę w sygnale swojego MUX-a.

Minęło tyle czasu i własne kanały jak TVR czy Nuta.tv nie mają EPG, skoro uważasz je za niepotrzebne to może na satelicie też je wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 12:59, PowerTV napisał:

Powinno to już być poprawione. Sprawdź i daj znać.

 

Data nadal błędna, dziś "niby" 17 czerwca jak tak dalej pójdzie to będę musiał skasować z listy ten MUX. Ta błędna data robi mi zamieszanie w programowaniu nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV

Na Nuta.tv, Power.tv oraz TVR oznaczenie wiekowe na niektórych telewizorach, zwłaszcza CRT, oraz przy wyłączonym overscan,  jest w połowie ucięte i dziwnie to wygląda. Kiedyś to samo było na NTL Radomsko. MWE zajmuje się emisją tych stacji przekaż więc proszę do odpowiedniego działu, aby  to  też skorygowali pozycję oznaczenia wiekowego.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie planujemy zmiany oznaczenia wiekowego na NUTA.TV, Power TV i TVR. Są to kanały robione już raczej pod telewizory LCD, a nie kineskopy.

 

Natomiast mamy dobrą wiadomość dla osób czekających na więcej EPG. Do Szczecina zostały już przewiezione dokumenty z Radomska i udało się odkopać umowę na system EPG. Mamy nadzieję, że jeszcze w lutym EPG rozszerzymy także na pozostałe stacje w muxah lokalnych naszej grupy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV teraz EPG tylko na NTL Radomsko ? jak to będzie robicie coś ?

Nie działa Red Carpet TV - czarny ekran chyba problem po stronie nadawcy, podobnie na sat i w kablu.

 

Stan na godzinę 12:59 cały mux bez EPG ciekawe  jak długo ??

Red Carpet TV poprawnie działa.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...