Jump to content
pl677

MUX-L3, NTL Radomsko

Recommended Posts

Eska TV Extra ma problem z dosyłem światłowodowym. Zaraz przełączymy się na backup z satelity.

28 minut temu, PowerTV napisał:

Eska TV Extra ma problem, .... przełączymy się na backup z satelity.

I działa

W dniu 30.09.2019 o 13:13, maks27 napisał:

Zniknęła Eska Extra, Top Kids jr jest pod LCN 28

U mnie działa, ale czekam na NUTA.TV. Za to po wykupieniu NTL zszedł na psy!

Nie ma już LISTY ŚLĄSKICH SZLAGIERÓW I JESTEM WŚCIEKŁY!!!!

Od dzisiaj na MUX L3 dostępne są kolejne kanały dystrybuowane przez MWE Networks: Power TV, Nuta.TV, TVR i TO!TV. Kilka dni temu pojawił się też TOP KIDS JR, o czym pisano już na forum.

Obecnie na ofertę MUX L3 składa się 10 kanałów w jakości SD.

• Like 1

14 godzin temu, Serceirozum135 napisał:

Nie ma już LISTY ŚLĄSKICH SZLAGIERÓW I JESTEM WŚCIEKŁY!!!!

Mnie już też pytają "fani szlagierów" dlaczego nie ma na NTL.

Więc jako, że mam możliwość spytać, chciałbym się dowiedzieć, czy będzie Śląska Lista Szlagierów?

@PowerTV podaj choć przybliżony termin poprawnego funkcjonowania EPG w MUX L3. Te kanały które mdoszly są bez możliwości sprawdzenia programu na ekranie tv korzystając z EPG właśnie.

LSS będzie tylko w weekendy. Ten program nie buduje oglądalności w obecnej formule.

@PowerTV Czy już coś wiadomo kiedy zostanie poprawiony zasięg łódzkiego nadajnika MUX-L3? Po ostatnich zmianach w modulacji i innych parametrach pogorszył się zasięg, u mnie przy najlepszym ustawieniu anteny obraz pikseluje :(

@PowerTV pisałeś że wysłałeś ofertę na TVN HD w MUX L3 , i jak będzie lub Polsat HD czy inny kanał HD ???

Niewykluczone, że od stycznia zmieni się miejsce nadajnika w Łodzi na wyższy obiekt. Wyższy obiekt = lepszy zasięg.

Ofertę na HD w MUX L3 otrzymały TVN oraz Telewizja Polsat. Rozmowy trwają.

• Upvote 1

Poza kominami jak w EC4 to co? Red Tower, żeby ta różnica wysokości była naprawdę zauważalna? :D Czy może, żeby nie było konieczne aż tak drastyczne przestawianie anten to Textilimpex?

@PowerTV możecie poprawić czas w Kamieńsku? Wiem, że niedługo zmiana czasu, no ale... ;) No i EPG musi być koniecznie :)

Edited by akoss22
  • Upvote 1

Na antienie NTL Radomsko nowy program: pasy łowickie czyli testcard, inaczej obraz kontrolny.

edit: Po Kurierze ok. 19:45 pasy łowickie były zamiast bloku reklamowego.

Edited by maks27

Takie coś jest stałą atrakcją kanałów od MWE - kiedyś pasy zamiast reklam spotkałem na TO!TV, a innym razem na NUTA.TV. :)

Błąd leżał po stronie redakcji w Radomsku. Już wyjaśniliśmy sprawę.

Kanał NTL częściowo jest tworzony w Szczecinie, częściowo w Warszawie i częściowo w Radomsku.

• Upvote 2

@PowerTV jak rozmowy z TVN HD, czy z Polsat HD ? Odpowiedzieli na ofertę  wejścia do muxa ?

Doczekamy się Echo24 chociaż 🤗.

Rozmawiamy z jednymi i drugimi, a także z trzecimi :)

Może w grudniu pojawią się jakieś nowe kanały na MUX L3, ale w przyszłym roku to już na pewno. Jeden nadawca wykupił slot na przykład dopiero od marca 2020.

• Upvote 1

Hmm... To co wylatuje? :) Jako, że jestem w zasięgu jestem bardzo ciekawy co to za zmiany. Przyznam, że mux regionalny jest mi bliższy sercu jak reszta :D Viasat History może? :D

PS. Trzecimi? :) Pulsami?

Edited by akoss22

Nic nie wylatuje. Pojemność MUX L3 została zwiększona i ma on miejsce na nowe kanały.

Wykorzystanie MUX L4 pokazuje, że MWE potrafi dobrze zarządzać slotami na multipleksach lokalnych.

• Like 1
  • Upvote 2

Nie wiem jak to wygląda w L4, ale jestem trochę sceptyczny do 12 kanałów, z czego 2 ze znaczkiem HD. Zupa pikselowa nie jest smaczna. Może, ktoś wrzuci jakiegoś screena albo podzieli się wrażeniami. @SatExpert:D

@PowerTV rozumiem, że o wszystkim się nie dowiemy (np. zawartość mux), ale interesuje mnie jeszcze kwestia zwiększenia zasięgu. Realne?

Rozważamy zmianę obiektów nadawczych MUX L3. Stanie się to w 2020 roku lub najpóźniej w 2021 (wtedy będzie to już raczej DVB-T2).

• Like 1
  • Upvote 1