Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sąsiad zgłaszał osobiście dyrektorowi NTL problemy EPG niestety otrzymał odpowiedź po sprawdzeniu innym tv w siedzibie Tv, że jest prawidłowo.

Ja mam dekoder DVB-T Cyfrowego Polsatu i mam brak tytułów. Niestety do Pana Dyrektora nie dociera że część widzów nie widzi tytułu programu po wlączeniu kanału na belce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak sobie pomyślałem że fajnie by było, gdyby NTL i TVT z Rybnika rozszerzyli współpracę i z nadajników TVT nadawali by NTL, a z nadajników NTL leciało by TVT. Myślę ze byłby to dobry sposób na rozszerzenie zasięgu obydwu stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nie wiecie co się będzie dalej działo z nadajnikiem na Sienkiewicza? Powoli przymierzam się do zmian w ustawieniach anten naziemnych, bo w Rzgowie działają mi MUX 1/2/3 to tylko raz na jakiś czas co raczej wynika z przesterowania i nawet cudem któregoś razu udało mi się ściągnąć MUX8. Posiadam KDL-47W805A więc obsługuje DVB-T2, ale niestety góra do MPEG4...

 

Niestety kompletnie nie ogarniam instalacji antenowej... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie to mieszkam w zasięgu (wg sat-charts.eu) nadajnika zarówno z Kamieńska jak i z Łodzi, ale przyszłość tego drugiego jest niepewna, bo mają pozwolenie tylko do 1 listopada... Zastanawiam się jak ustawić anteny, żeby odbierać MUX 1, 2, 3, 8 i L3. Już mam anteny w dwie strony ustawione (przez MUX8), a tu jeszcze trzecia będzie potrzebna? :P Chyba, że ustawiona "tyłem" do EC4 da radę odebrać z niej sygnał - niby to tylko niecałe 10 km ode mnie. MUX8 to około 39 km, a L3 51 km.

Edytowane przez james_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mieszkam w zasięgu (wg sat-charts.eu) nadajnika zarówno z Kamieńska jak i z Łodzi, ale przyszłość tego drugiego jest niepewna, bo mają pozwolenie tylko do 1 listopada... Zastanawiam się jak ustawić anteny, żeby odbierać MUX 1, 2, 3, 8 i L3. Już mam anteny w dwie strony ustawione (przez MUX8), a tu jeszcze trzecia będzie potrzebna? :P Chyba, że ustawiona "tyłem" do EC4 da radę odebrać z niej sygnał - niby to tylko niecałe 10 km ode mnie. MUX8 to około 39 km, a L3 51 km.

 

Ja w Wieluniu odbieram MUX 1,2,3 tyłem z nadajnika Kalisz/Mikstat z odległości 45 km, także możesz spróbować ustawić na Kamieńsk i według mnie powinno odbierać pozostałe muxy. Moja antena typu yagi jest przodem ustawiona na Kamieńsk (60 km), a tyłem łapie Mikstat (45 km).

Myślę, że te 10 km pójdzie tyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ale pytanie czy będą od pojutrza nadal prowadzili emisję z Sienkiewicza? Przecież pozwolenie mają tylko do 1 listopada, a nie widziałem żadnych informacji o przedłużeniu terminu przez UKE, a na stronie samego urzędu nie mogę znaleźć jakichkolwiek informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! To już jakaś informacja dla mnie, chociaż zastanawia mnie jedno. 10 km ode mnie jest MUX3, który też jest nadawany z Kamieńska. To nie będzie problem? Zostawiliby ten L3 w Łodzi to byłby spokój i nie musiałbym kombinować :)

 

Nie będzie żadnego problemu, gdyż MUX3 z Łodzi nadaje na kanale 43, a MUX3 z Kamieńska na kanale 26.

Co najwyżej dekoder lub telewizor zapisze 2 razy multipleks lub zapisze tylko ten o mocniejszym sygnale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...