Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I zobaczymy, czy to będzie nowy slot, czy wymiana, jak było z Mango 24 -> Super TV.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2020 o 08:20, PowerTV napisał:

Praktycznie tak. Postaramy się, aby kanał zaświecił już 30-go września, ale jak wiadomo, wszystko zależy od techników :)

Nowy kanał zadebiutuje jednocześnie w MUX L3, MUX L4 i MUX-Szczecin.

30 września już ma się ku końcowi a na MUX L4 nowego kanału brak.

Jak pozostałe lokalizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jak wygląda obecnie odbiór Mux-L3 w okolicy Wielunia(południo9wy zachód Łódzkiego)? Kiedyś odbierałem na antenie siatkowej. Jak teraz wygląda odbiór po przeniesieniu systemu antenowego na wyższy obiekt na górze Kamieńsk? Jeśli jest ktoś z Was z okolicy Wielunia to proszę o odpowiedź. 

 

PS. Mieszkam w centrum Wielunia nieopodal PL. Legionów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikuu napisał:

Jedynym ratunkiem dla tego MUXa jest przejście na DVBT2 co podbije trochę jakość no chyba że upchacie znowu tam 50 kanałów.

 

Przydałoby się przejście na DVB-T2, popieram.

@PowerTV z rodziny MWE brakuje chyba tylko Adventure TV oraz Top Kids ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem z Czech i niestety nie rozumiem języka polskiego, więc moje wiersze są tłumaczone przez tłumacza. Chciałbym zapytać, jak to jest z nadawaniem stacji Ultra TV. Czy program naprawdę jest w rozdzielczości 4K, czy jest dostępny tylko w SD / HD ze względu na pojemność multipleksu? Z Czech pozdrawia David.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, david.racz23 napisał:

Witam,

 

jestem z Czech i niestety nie rozumiem języka polskiego, więc moje wiersze są tłumaczone przez tłumacza. Chciałbym zapytać, jak to jest z nadawaniem stacji Ultra TV. Czy program naprawdę jest w rozdzielczości 4K, czy jest dostępny tylko w SD / HD ze względu na pojemność multipleksu? Z Czech pozdrawia David.


W kiepskim SD jest nadawany

o 4K zapomnij w MUXL3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co lubią mieć śmieci w TV.

Jak NTL jeszcze normalnie funkcjonował, to jeszcze ten MUX się oglądało. Teraz nie ma po co. Biznes24 z VHS, kilka muzycznych od MWE i kilka.kanalow co gdyby nie logo na ekranie to ciężko by było załapać co się ogląda. Stars, 4Fun czy RedCarpet mają lepszy poziom niż reszta od MWE i można je z innych źródeł oglądać w lepszej jakości choćby przez Sat FTA

Większych śmietników niż MUXy Winnickiego chyba w polskim eterze nie ma. 

Edytowane przez TvFanR-sko
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...