Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Raczej chyba nie będzie, ma być za Mango 24 nowy kanał Super TV

2. Miał być już dziś start Super TV, ale podstawy nie ma, czyli KONCESJI

3. Nie wiadomo

4. Telezakupowy

 

@PowerTVczemu z MUX L3 wywalacie kanały które były od zawsze np. 4fun Gold a zawalacie ten MUX jakimś za przeproszeniem gó*nem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV prosiłbym o interwencję u tego nadawcy u którego sygnał w MUX-L3 miał być około 10 lipca. Tak prywatnie myślę że ten nadawca to TVS gdyż z opóźnieniem dostosował pozwolenie radiowe w swoim MUXie do danych z UKE (charakterystyka nadawania nadajnika, użyta moc), także "tradycyjnie" w UKE jest gubione pozwolenie na MUX TVS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję źe będzie też na MUX L3 kanał radiowy tak jak na MUXie TVS

W dniu 1.08.2020 o 12:33, PowerTV napisał:

Jako operator nie "wywalamy" żadnego kanału. W tym przypadku to nadawca 4fun zrezygnował ze slotu na program 4fun Gold.

I kiedy będzie w końcu Super TV? Macie koncesję czy tylko tak planujecie a pozwolenia brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można się powołać na koncesję Mango24 :P Ale przynajmniej dobrze, że najmniejszy bitrate ma.

 

W dniu 3.08.2020 o 17:21, dvbtrecorder napisał:

Dzisiaj już dali na MUXy lokalne, w tym na MUX L3, Super TV ale tam na razie leci... zgadnijcie co. Żadne nowe telezakupy, a stare dobre Mango.

 

Tak przecież miało być? ?Moim zdaniem ten kanał powstał tylko z powodu upadku Mango24 i kłopotliwej sytuacji w NTL i gdyby nie koronakryzys, to ten kanał by nie powstał, a NTL Radomsko nadawałoby "Kuriera" dalej. Zresztą pewnie ten kanał i tak zmieni niebawem formułę, bo albo np. nie będzie chętnych reklamodawców, albo właściciel wymyśli zupełnie nową/odmienną koncepcję kanału czy coś.

Inna kwestia że nie widziałem jakichś szumnych/ambitnych zapowiedzi odnośnie tej stacji, jedynie widziałem jakiś lakoniczny komunikat o wysłaniu wniosku koncesyjnego (z informacją co w nim jest) i uzasadnienie nazwy sloganami (a i koncesja jest chyba tylko dlatego, że wszystkie programy na MUX-L3 muszą mieć koncesję, nawet jeżeli jest to program planszowy osiedlowego operatora czy monitoring bloku nr 7).

 

W dniu 3.08.2020 o 16:05, ziomq napisał:

W zasadzie to jedyny chętny - BCAST się wycofuje, Emitel ma to gdzieś, więc tylko TVL i MWE wchodzą w grę. Jej konkurent - TV Bolesławiec - jakoś się nie kwapi, okoliczne kanały mają bardziej "miejski" charakter i zainteresowani znajdują się chyba tylko w Jeleniej Górze, a do Wałbrzycha to za daleko (a może to i dobrze, bo tam jest ostry Meksyk - w biednym Wałbrzychu utrzymują się aż 3-4 telewizje, ciekawe z czego).

Edytowane przez Kacper10
Usunięcie Entera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że tez lekko irytuje mnie ciągły brak EPG na tych kanałach, człowiek jest już przyzwyczajony do tego na innych kanałach, gdzie zawsze jest EPG, jak jest EPG to zostaje przy kanale na którym widzę co leci lub będzie lecieć, a tak to przeskakuje dalej.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...