Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No... ja jakoś dziwacznie jak TVP Rozrywka wróciła na MUX 8 to na drugim telewizorze miałem nadal na nią EPG, mimo że nie ma na nim MUX L3 i MUX 8.

Ale dobra, to nie temat na te multipleksy.

@PowerTV a kiedy wejdzie ten nowy kanał? Mówiłeś po skasowaniu 4FUN GOLD że możliwe że za tydzień, a minęło już 10 dni od tych słów. I wiadomo czy w SD czy w HD?

 

Dzisiaj patrzyłem i jeszcze nie wszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MUX-L3  usługa EPG nie jest poważnie traktowana jako promocja. Wczoraj Top Kids JR miał EPG na tydzień, teraz jest do 11 lipca rano, NTL Radomsko już jest na tydzień. Co stacja to inna długość EPG, np. Power TV i Nuta TV ma do soboty EPG.

Na innych muxach nie ma takich cyrków z EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko co Wy tak przeżywacie ten MUX lokalny, fakt fajnie mieć kilka programów więcej za darmo i nie powiem, że mi też się bardzo podobał ten MUX. Obecnie od miesiąca po ich ostatnich zmianach mam brak sygnału. Mimo wszystko bardziej traktuje tego prywatnego regionalnego MUXa jako coś testowego i fajnie, że jest, ale też nie wymagam jakiś fajerwerków jak od MUX 1 2 i 3 czy 8. Serio nie macie co robić i analizujecie codziennie każdy kanał do kiedy ma EPG, przecież tam większość to stacje muzyczne w których to EPG jest po prostu zbędne, jeżeli jest i działa to git i nie przesadzał bym z ciśnięciem, że nie jest na tydzień tylko na kilka dni do przodu XD wyluzujcie trochę, dodawanie kolejny kanałów do tego MUXa to moim zdaniem zły pomysł bo już była ostra pikseloza, im więcej tym będzie gorsza, poza tym nie sądze, ze pojawi się tam kanał jakiejś wyższej półki, aczkolwiek chętnie zobaczyłbym tam np TELE5, które trafiło to tvmobilna niestety jako kanał kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. A ja bym chciał w tym MUXie TVN 24 czy coś innego ciekawego, a nie kupę [beep]a!

 

Oto jaki by mi pasował skład tego MUXa:

Power TV

NTL

TVR

4FUN.TV

STARS.TV

TVN 24

 

Myślę że 6 naprawdę sensownych kanałów by nam wystarczyło, a jednocześnie wszystkiego po trochu. Trochę disco polo, trochę popu, trochę staroci, trochę ogólnotematyki, trochę dokumentów i trochę informacji. Mie starczyłoby to nam? I byłaby modulacja zapewniająca dobry odbiór.

 

A nie wiecznie tylko brak sygnału i pełno beznadziejnych kanałów. Powiedzcie mi - czy ktoś z Was ogląda telezakupy? W MUX L3 jak nie Mango 24 czy TV Okazje to na takim NTLu są pasma telezakupowe. No kto to ogląda? Pytam się: KTO TO OGLĄDA? (sorry za caps)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN24 absolutnie nie ma co liczyć, choć wiadomo że by się przydał.

Co do kanałów zakupowych to nikt już prawie tego nie ogląda z czego jeden za pare dni zniknie. MUX jest widać nastawiony na kasę i jest to zrozumiałe bo to tez biznes, ale wsadzanie w niego takich kolejnych marnych kanałów to już dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 23:19, PowerTV napisał:

 

Nowy kanał na MUX L3 się szykuje. Może wskoczy już za tydzień. Kolejne zmiany w ofercie programowej MUX L3 planowane są wstępnie na 1 sierpnia oraz 1 października.

 

Nowy kanał miał być za tydzień ..., a zanosi się że z końcem lipca zniknie kolejny. "Mango 24" kończy nadawanie oraz możliwe że wkrótce kończy się umowa z "4 Fun TV" i  również zostanie wyłączony. I tym jak zwykle widzowie dowiedzą się po fakcie.

Inne firmy informują o takich rzeczach i dzięki temu wiemy o planowanym końcu nadawania "Mango 24".

W dniu 3.07.2020 o 23:19, PowerTV napisał:

 

Nowy kanał na MUX L3 się szykuje. Może wskoczy już za tydzień. Kolejne zmiany w ofercie programowej MUX L3 planowane są wstępnie na 1 sierpnia oraz 1 października.

 

Nowy kanał miał być za tydzień ..., a zanosi się że z końcem lipca zniknie kolejny. "Mango 24" kończy nadawanie oraz możliwe że wkrótce kończy się umowa z "4 Fun TV" i  również zostanie wyłączony. I tym jak zwykle widzowie dowiedzą się po fakcie.

Inne firmy informują o takich rzeczach i dzięki temu wiemy o planowanym końcu nadawania "Mango 24".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Należąca do Michała Winnickiego spółka MWE planuje uruchomienie nowego kanału Super TV. Firma właśnie wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji.

Ramówka kanału Super TV będzie poświęcona wyłącznie telesprzedaży. Emitowane będą audycje przedstawiające produkty, które można zamówić telefonicznie lub przez internet bez wychodzenia z domu. Jak informuje portal wirtualnemedia_pl Michał Winnicki „telesprzedaż będzie nadawana z wcześniej przygotowanych nagrań, a w przyszłości także na żywo”.

Nowa stacja najprawdopodobniej wystartuje tuż po północy z 31 lipca na 1 sierpnia. Zastąpi kanał Mango 24, który zniknie z rynku wraz z końcem lipca.

Ostateczny termin debiutu Super TV będzie uzależniony od decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Wniosek o udzielenie koncesji na nadawanie firma MWE złożyła we wtorek.

Super TV ma nadawać całodobowo. Stacja nie znajdzie się w monitoringu Nielsen Audience Measurement, nie będą nadawane w niej reklamy.
Stacja będzie dostępna w miejscu, które z końcem lipca zwolni Mango 24 w naziemnej telewizji cyfrowej."

(Źródło wirtualnemedia_pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV zacznij poważnie traktować swoich odbiorców. Na antenie "NTL Radomsko " serwis informacyjny z sieci kablowej "TOYA" z iformacjiami tylko o Łodzi, w EPG nadal "Kurier" oraz " Rozmowa dnia"  i to teoretycznie może spełnia wymogi lokalności ale spowoduje kolejny odpływ widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiemy jakiego nowego kanału spodziewać się w MUX-L3, jednak jeśli będzie ta stacja na sat raczej zerowe szansę do wejścia na listę w dekoderach CP.

I zamiast skupiać się na nowych kanałach warto zadbać o obecne:

- skoro jest zgoda na zmianę nazwy "TVR" na "Home Tv" to do dzieła ?

-  znowu brak EPG na własnych kanałach choćby "Top Kids Junior"

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mylą BEZPŁATNĄ naziemną telewizję cyfrową z PŁATNĄ ofertą telewizji kablowej lub platformy satelitarnej.

 

Na MUX lokalny wchodzą tylko kanały, których nadawcy za to płacą operatorowi multipleksu. Są to kanały, które żyją z reklam lub telesprzedaży. Jako operator multipleksu nie odmawiamy żadnemu nadawcy, który jest tylko wypłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to jest logiczne, dlatego trochę się dziwie tej całej wymianie postów wyżej, nikt nie da kanałów, które są w płatnych pakietach na sat albo kablówce. Warto się cieszyć każdym darmowym kanałem, nawet jeżeli jest niższego poziomu, może komuś się spodoba, bo myślę, że jednak jeżeli by takie telewizje sprzedażowe nie miały zysków  (podejrzewam z emerytów, którzy to oglądają i płacą "promocyjne" ceny na chińskie produkty, których odpowiedniki można znaleźć w internecie za grosze) to nie powstawały by nowe na miejsce starych ;) Mi tam ten mux nie odbiera od miesiąca bo brak sygnału i nie mam problemów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...