Skocz do zawartości

VOX Music TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej by było gdyby reklam nie było. Jak wiemy - tak się nie da. Idziemy więc dalej, możemy zagrać 12 minut reklamy w godzinie i musimy w kanale tematycznym tyle zagrać aby była szansa projekt finansowo poskładać. Zrobimy więc dwa bloki 6 minutowe - za długo, większość zmienia kanał a jak wiemy reklamodawca płaci od oglądalności bloków reklamowych a nie ogólnej. Zrobimy trzy krótsze bloki - źle bo za często. Nie ma tu dobrego rozwiązania jakkolwiek się głowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars wybrało chyba taktykę: więcej przerw, ale krótszych. Może się niektórym wydać, że kanał jest przesycony reklamami, ale tylko tak się wydaje. Pamiętajmy, że nie ma wyjątków i każdy ma jedynie 12 minut do wykorzystania.

I tak macie komfortową sytuację, że Stars nie puszcza co przerwę autopromocji czy ogłoszeń nadawcy, bo przerwy wydłużały by się jeszcze bardziej. A tak mamy koniec reklam i od razu klipy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem z muzyką discopolo nie byłoby stworzenie jakiegoś typowego bloku w ramówce dla niej niż wymieszanie z całą resztą. Ocena za całokształt projektu ogólnie pozytywna wg mnie tylko playlista wygląda tak jakby ktoś miał jeden katalog z różnymi gatunkami, załadował go do odtwarzacza i włączył losową kolejność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOX nie ma reklam, ale z czasem i tak się pojawią, bo kanał bez reklam sam na siebie nie zarobi (no chyba, że część finansowania kanału pokryje budżet np. samego Radia VOX, w co wątpię). STARS na początku też grał bez reklam (od października 2012 do marca 2013 - 6 miesięcy, a kanał istnieje od 1,5 roku). Tak naskakiwaliście na Stars.TV, że puszcza reklamy, a w TVP tych reklam coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol

 

Nie wiem jaka stację oglądasz, ale na pewnie nie STARS.TV. Tam 3/4 piosenki i następnie reklama, cały czas tak jest. Byłoby dobrze gdyby były dwa bloki reklamowe na godzinę.

Chyba jednak odbierasz jakieś inne Stars.tv :D Oglądam już czwartą piosenkę, a reklam jak nie było tak nie ma. Ale będzie jak zawsze przed pełną godziną, a potem gdzieś dwadzieściaparę po pełnej.

 

PS. Już piąta piosenka bez reklam. Dziwne no nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego. Nie jestem jakimś zagorzałym fanem telewizji muzycznej, w tym Stars.tv, ale razi mnie gdy ktoś bez pojęcia kłamie. W życiu nie oglądał, a zarzuca niewiedzę komuś innemu. Temat ilości i częstotliwości reklam w S.TV był poruszany wielokrotnie, ale nie dociera do niektórych.

 

11:51 - pierwszy blok jaki zauważyłem w przeciągu 20 minut oglądania.

Kolejny blok 12:12 (wg mojego zegarka)

 

Z racji, że są dość krótkie, pewnie gdzieś wkradnie się trzeci. Ale dla jasności:

 

Pełna godzina, na oko:

xx:10-14 blok

xx:30-34 blok

xx:50-54 blok - razem 12 minut reklam. Zostaje 48 minut na muzykę. Przyjmując, że jeden kawałek trwa ok. 3-3,5 min, to w 16 minutach pomiędzy blokami powinno zmieścić się przynajmniej cztery utwory (z racji nieregularności czasu trwania - czasem trwają np. 5 min.), ale spokojnie wejdzie pięć sztuk. To nie są 3 wspomniane wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardzo często można trafić na Marco Bischin - Morena i Claydee - Mamacita Buena.. Z dwa dni temu ta Mariola to leciała około godziny 17, a następnie leciała .. 30 minut później, jako kawałek w zestawieniu Top20. Ogólnie ze starszymi piosenkami jest dobrze, ale zbyt częsta powtarzalność utworów i wrzucanie disco-polo w ciąg starszych piosenek, to wady tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...