Skocz do zawartości

VOX Music TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może nadawca poszedł by jeszcze o krok dalej i także ESKA ROCK TV zawitałaby na satelicie? ;)

Zapomnij. Rock się nie sprzedaje i prędzej czy później na Esce Rock TV zobaczyłbyś "ambitny" współczesny pop.

 

jakoś o Rebel TV była afera i musieli zmienić na RBL.tv

Jak wytłumaczyli mi kiedyś tutaj forumowicze nazwa Rebel była (i jest) zastrzeżoną marką niemieckiego nadawcy, dlatego polski Rebel musiał się zmienić w RBL. Z kolei takie nazwy jak np. TV4 czy Tele5 raczej nie będą zastrzeżane gdyż są bardziej "powszechne" i zapewne kanały o takich nazwach nadają w paru krajach jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam osobiście aż tak bardzo nie jest potrzebne żeby ESKA ROCK TV była obok VOX TV na satelicie, bo jak mam ochotę to sobie włączę w tv aplikację ESKA GO i jest dostępna nawet bez reklam ;) Myślałem bardziej pod kątem poszerzenia ilości polskich kanałów dostępnych FTA na satelicie bo te z kolei mogą zasilić później bez większych problemów natury technicznej pakiety w kablówkach a jak wiadomo w tych ostatnich im kanałów więcej tym lepiej dla przeciętnego abonenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Eska Rock TV pojawiła się na HB, to automatycznie mogłaby liczyć na większą oglądalność, niż rockowy RBL.TV, ponieważ ma znaną markę. Eska TV szybko zyskała popularność, która była na tyle duża, że ZPR zdecydowało sie odkodować sygnał tego kanału na stałe. To samo może być z innymi kanałami muzycznymi ZPR, chociaż takie kanały jak Eska TV, Polo TV, czy VOX Music TV są nastawione na muzykę bardziej popularną od tego, co prezentuje Eska Rock TV, czy VAVA TV, co sprawia, że od początku były bardziej pewnymi projektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam gance gal czy będą w kablówkach czy nie po za tym dużo lepszym rozwiązaniem są zbiorcze instalacje satelitarne niż kablówki, bo jest się nie zależnym od nikogo ty decydujesz co będziesz oglądał :) za pewne kanał pojawi się w miejscu Polo TV, choć może być różnie i od razu wskoczą na np tp 11,393 z EPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie przed chwilą na kanale Vox TV na platformie eskago.pl widziałem "Proud Mary" Creedence Clearwater Revival, zatem po raz pierwszy udało mi się trafić na utwór tego zespołu w polskiej stacji muzycznej. :)

Nie wiem, czy kanał Vox Music TV to będzie to samo co Vox TV, ale bardzo na to liczę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...