Skocz do zawartości

VOX Music TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego, że nikt nie ogląda tego kanału przez ten nadajnik, a co za tym idzie - ZPR nie dostaje żadnych zgłoszeń nt. problemów z nadawaniem VOXu z tego przekaźnika. Drugim wariantem może być leniwość widza, który albo nie ma chęci albo nie wie, gdzie tą usterkę zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Większa? Jaka większa? Jest prawie identyczna z pozostałymi. Może parę mm większa. Czyli prawie nic. To i tak nic w porównaniu do np. oznaczeń na TVN Meteo Active czy podczas dokumentów na TVN 24/TVN 24 BiS ;) Tam to dopiero kupa jest.


Ta "12" trochę przypomina tę polsatowską. ;)

Bo to jest ta sama dwunastka. Taka sama jest także na TVN-ach (nie wszystkich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zauważyłem przypadkiem ,że usunęli z plansz nazwy utworu nazwę albumu, z czego zawsze się śmiałem, bo nazwa albumu nie pasowała do reszty(wykonawca i tytuł) , nie wiem czy to na stałe, czy tylko jakieś błędy, dla mnie zawsze lepiej jak jest pełne info o piosence  (jak na Trace Urban), ale że to Vox.... to niech robią co chcą, lepiej usunąć niż się ośmieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Nawet ładnie wygląda ta nowa oprawa. Ciekawe, czy jeszcze jakieś zmiany nastąpią w Vox Music TV?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zauważyliście, że na VOX występują czasami przycięcia obrazu? Czasami razem z dźwiękiem. Zauważyłem to na różnych dekoderach np. nc+ i nie jest to problem z instalacjami antenowymi, bo taki sam problem występuje np. oglądając VOX w aplikacji nc+ Go w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy widzieliście, ale na VOXIE, belki pokazują się bardzo wolno i późno. Dopiero po 30 sekundach (?) rozpoczęcia klipów. A belki ''za chwilę'' pojawiają się na na VOX i Eska Extra, tyle że one są albo na końcu klipu, albo co 2 klipy. Podobnie jest na PM HD.

 

A ta czcionka na belce wygląda, jak by kanał dopiero startował, ale nie w 2019 r, a w 2009 i to jeszcze w 4:3. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...