Skocz do zawartości

UHD 88 i pakiet podstawowy


Orange Srorandże
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem orange tv z pakietem podstawowym. Instalacja satelitarna zakupiona na własną rękę nie z orange. Oto zdjęcie z informacjami na temat sygnału

http://postimg.org/image/ys7xkiupv/

Problem polega na tym, że nie odbieram wszystkich kanałów, na szybko tych których nie ma, TVN 24, Eurosport HD, TVN Turbo, Style, Całej listy nie będę wymieniał. Karta dostępu została aktywowana, dekoder wygląda na sprawny ( Jestem po jednej wymianie, stary padł przy aktualizacji). Kontaktowałem się z orange, ale od 3 dni brak odzewu, a tel miał być w pon. Czy wina leży po mojej stronie. Sprawdzałem dostępność kanałów w tym pakiecie i powinny one być. Dziękuje za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Eurosport HD w pakiecie podstawowym pojawił się u klientów, którzy zawarli umowę po 2 stycznia bieżącego roku. Reszta kanałów powinna działać jak poprawisz jakość sygnału. Możemy również sprawdzić uprawienia Twojej karty VIA jak prześlesz szczegóły poprzez pomoc.orange.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange po raz kolejny pokazuje że stali Klienci nie są dla nich ważni i mają ich za nic. Kompletnie nie rozumiem polityki Orange, co im zależy żeby włączyć te 2 kanały - Eurosport HD i mini mini - wszystkim?! Ustawiają przeciwko sobie dotychczasowych Klientów. Z pewnością nie jest to praktyka zachęcająca do przedłużenia z nimi umowy w przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange po raz kolejny pokazuje że stali Klienci nie są dla nich ważni i mają ich za nic. Kompletnie nie rozumiem polityki Orange, co im zależy żeby włączyć te 2 kanały - Eurosport HD i mini mini - wszystkim?! Ustawiają przeciwko sobie dotychczasowych Klientów. Z pewnością nie jest to praktyka zachęcająca do przedłużenia z nimi umowy w przyszłości...

To chora polityka platform satelitarnych. Niestety, platformy mają gdzieś klienta, którego już złapali. Mi dekodera SHD 85 na UHD88 nie chcieli wymienić, dopiero jak go trochę specjalnie popsułem i poszedłem do salonu kłamiąc że to już któryś z rzędu, który tak sie zachowuje to wymienili na UHD88 :D

Trzeba się upomnieć o swoje.

Piotrek Woronin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie przedłużenia umowy. Mam pakiet podstawowy, ale jakimś cudem mam w nim TVP1HD i TVP2HD. Poprosiłem konsultanta, żeby w umowie zagwarantowali mi, że po przedłużeniu umowy (na kolejne 2 lata) będę miał te same kanały, które mam obecnie w szczególności te ww. Ustnie mi to gwarantowało już dwóch konsultantów, ale podobno w umowie tego nie można zamieścić :lol2:

 

Jak chcą stracić klienta to trudno. Rozmowy z obsługą klienta są naprawdę ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder grał dłużej niż pół godzinki na 164 kanale, wyłączył się sam. Poranne uruchomienie i ....... brak wymienionych kanałów. Ponowny telefon po to by zostać spytano o detale umowy które osoba rozmawiająca ma przed nosem. CYTUJĘ ,,Wie pan kanały są dopisywane sukcesywnie w kolejności podpisywania umów" . Nie wiem jakie kryterium biorą pod uwagę przy uruchamianiu. Obsługa powiedziała, ze najpóźniej dzisiaj mogę próbować aktualizować kartę i zajmą się tym, żebym nie musiał już dzwonić....Wieczorem się przekonamy jeżeli nie to następny telefon w następnym tygodniu. Życzę cierpliwości.

Ok, kanały dopisane działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pieter2295 - U mnie podobnie, tylko że ja wykorzystałem to że kończyła mi się umowa i jasno dałem im do zrozumienia że jeżeli nie wymienią, to rezygnuję i tak od roku mam uhd 88.

 

@marekzer - Orange nie można wierzyć, najlepiej jakbyś miał to na piśmie, ale jeżeli się nie da, to poproś konsultanta o imię i nazwisko, ew napisz maila żeby mieć podkładkę na wszelki wypadek. Szczerze sam się zdziwiłam że nie ma tych kanałów zaznaczonych na stronie z pakietami Orange TV, pomimo iż są w podstawowym. Z tego co pamiętam była wiadomość w satkurierze o przyłączeniu tych kanałów do p. podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają nas za idiotów. Dlatego nie chcę mi się czekać na koniec umowy i sam perfidnie zepsułem ten ich SHD85, podając mu za duże o 100V napięcie generatorem (ma się różne zabawki w pracowni). Dwie minuty i po strachu. Nie miał szans tego wytrzymać. Aczkolwiek plomba nie ruszona, więc musieli wymienić :D Oni mnie mają gdzieś wciskając mi badziew, to ja im robiłem straty w dekoderach (bo dwa takie załatwiłem w ten sposób, bo swój i koledze pomogłem się go pozbyć)

Pozdrawiam

Piotrek Woronin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...