Jump to content
pakumy

TVP Info

Recommended Posts

No to teraz czekamy aż te zmiany się pojawią...

Właśnie zachwalali ten kanał w Wiadomościch m.in. było o nowym sprzęcie studyjno nadawczym. Oczekuję zatem obok dobrej zawartości merytorycznej także porządnej jakości obrazu. 8)

Ale strony internetowe poszczególnych ośrodków regionalnej trójki jeszcze funkcjonują :np Tv Kraków

jestem ciekaw jaki będzie cały ident, jaka grafika ekranowa, jakie dżingle i zajawki no i jak logo będzie wyglądało na ekranie

Wiadomości pokazały jingiel główny i czołówkę kanału. Średnio ciekawie wygląda.

Koniec programu o 0:13, więc coś na rzeczy jest.

y_2007_m_10_d_05_uid_750785_width_284.jpg

średnie to logo, ale myślałem że będzie gorsze. jestem ciekaw jaki będzie cały ident, jaka grafika ekranowa, jakie dżingle i zajawki no i jak logo będzie wyglądało na ekranie

Jeszcze śmieszniejsze te logo niż "dwójka" w nowym logo Polsatu 2, ten prostokąt z "INFO" wygląda na dłuższy niż logo TVP, a tak moim zdaniem nie powinno być. Mogli zrobić te logo takie długie, żeby sięgało do połowy ekranu, więcej ludzi widziałoby, że ma nowy kanał.

to logo jak dla mnie jest beznadziejne, pomysły na forum były lepsze (bez urazy, bo były dobre) projekty na lofo tego kanału. Ten, który który ma być jest beznadziejny, wielki i taki nijaki. Nie podoba mi się totalnie, fajne były projekty, ludzie mogli je przesłąć do TVP i moze jakaś kasa by była dla nich a tak jakieś glupie logo.

Witam. Moderatorzy mogą zmienić nazwe tematu z TVP 3 na TVP INFO. Na stronie internetowej TVP zamiast odnosnika do TVP 3 pojawil sie odnosnik do TVP INFO (link jeszcze nie działa). Jak na razie na kanale TVP INFO jest przerwa do godziny 06:00. Pozdrawiam.

Edycja RafiX: A niech już Wam będzie :wink: Ale co nagle, to po diable :P

Testy TVP Info trwają :wink: Jak na razie parę razy pokazała się plansza TVP Info ale bez logo, następnym razem na testbildzie testy zielonego kółka (coś takiego: ramowka_bo.gif)

No i testy grafiki ekranowej:

90814978.png

28653532.png

24986791.png

50891702.png

90477714.png

wlasnie wrocilem z imprezy w miescie

obecnie jest cos takiego

50891702.png

z tym ze tylko logo na tle paskow :)

telegazeta - oczywiscie tvp3 warszawa na astrze (news na stronie 100 - TVP INFO ZASTĄPI TVP3 :) ) , a w poznaniu szum naziemnie :)

po tym co widze na screenach i teraz na astrze to bardzo slabo....

update: testy trwaja, w czasie pisania posta do loga na tle paskow dolaczyl napis na zywo :) po czym na chwile zniknelo w ogole i worcilo :)

teraz zamiast pisku slychac jakas muzyczke (tandeta) + pana ktory krzyczy "1,2,3 moze sie uda, pawel pogadaj! - 1, 2, 3, mowie do ciebie, slysze sie w studiu, ma tak być? sprzezenie zwrotne, słysze siebie w studiu " i tak dalej, non stop gadaja slychac studio ale jakosc jak przez telefon :)

hahaha, dawne tvp3 poznan w swej telegazecie informuje

Szanowni Państwo

01.08.2007 roku zakres infomacji w Telegazecie został ograniczony.

Uprzejmie informujemym że aktualnie dostępne są informacje o TVP3 Poznań i ważne telefony

pierwszy raz to widze, heheh to ladnie, a jak w innych czesciach kraju?

Teraz leci zwiastun programu punkt widzenia powtarza sie i za każdym razem dają inna kombinacje grafiki ;p kombinują też z logiem TVP WARSZAWA bez 3.

Wrocławski TVP 3 też szum ;p

wlasnie sobie wlaczylem, ciekawe te ich kombinacje, element loga - sam napis tvp jest jakby nieprzezroczysty (cos jakby wzieli z tvp historia ; tego pierwszego tylko w bieli) i podpis warszawa ale fatalna czcionka ktora kojarzy mi sie z wiadomosciami z poczatku lat 90 ;) ) generalnie widze ze sa nie przygotowani, i ze jak to tvp zenada i proby... o wlasnie pojawilo sie dodatkowo logo tvpinfo... naprawde mega slabo ;/

upadte: i dwa znaczki mamy tvp warszawa, tvp info i dwa znaczki wieku, jedno po rpawej jedno po lewej

update 2: zajawka punktu widzenia ale nie stopklatka na loopie leci i podpis (analogiczny do na zywo "powtorka"

w tej grafice tvp info najgorsze sa te strzalki obok nazywo, czy powtorke po prostu straszne, zaczeli testowac pasek :) hahah 1,30h maja, na bank cos sie wysypie jutro

1tv2007100604385200ao5.jpg

2tv2007100604385700yx3.jpg

jeszcze godzina a oni caly czas testuja... znowu logo tvp warszawa (zenada)

3tv2007100605005700te1.jpg

naprawde czuje ze bedzie klapa techniczna, bo wizualnie juz jest, a program i tak sie nie zmieni :)

tv2007100605035500sq1.jpg

hmyyy... a to nie powinno byc pod logiem warszawa?

w poznaniu (5:18 ) pojawil sie sygnal na ziemny ze sremu, wg śniegu o innej niż przy zerowym sygnale konsystencji (nie ma tropo) moge zgadywac ze prawdopodobnie rowniez w wroclawiu i bydgoszczy coś nadaje... smieszne jest ze teraz cala polska moze patrzyc na ich zabawy

no i na 34 minuty przed startem pojawila sie standardowa plansza tvp 3 :) heheh, ostatni raz?

i sie zaczelo... ident tvp info lata na loopie rowno od 5:30 kilka razy, a teraz strary dobry zegar tvp i logo tvp info odlicza czas do staru

5:57, na chwile slownie kilka sekund weszlo studio (wiadac wystroj, dosc ciekawy na pierwszy rzut oka, kamera i jakis typkow (pewnie tych co krzyczeli 1,2,3, ;) parenascie minut wczesniej)

no to sie zaczelo "witam panstwa, milo mi zaprosic na pierwszy serwis informacyjny" a ja... ja ide spac ;) dobranoc

TVP INFO ruszyło. Wszystko przypomina Superstacje jest też i wada a tą wadą jest zbyt wysoko ustawiony pasek informacyjny i logo. Czasem też pojawiają się problemy z czołówkami (zielony ekran po zakończeniu czołówki bodajże Przeglądu Prasy).

Na dodatek Pogoda ale i niektóre reklamy (np: Studio Wschód) są w starych niepasujących z nową grafiką animacjach.

W Szczecinie zamiast loga TVP 3 jest logo TVP SZCZECIN w paśmie lokalnym.Szkoda że takie beznadziejne.Co do TVP INFO to grafika ujdzie,ale podkład muzyczny budzi mieszane uczucia

Z takim kanałem to oni nawet TV Biznes nie zagrożą, który robi się coraz ciekawszy.

no i redakcja TVN 24 na razie może spać spokojnie :wink: No zobaczymy czy ofensywa TVP przyniesie wymierne skutki

Może wydzielcie nowy temat o TVP INFO? TVP3 zakończyła działalność, niech ma swój wątek.

Ciekawy rytm jest w animacji "Reklama" :lol: kua.... kua... kuoo kua, kua, kua (coś wam to nie przypomina? :>)

Właśnie łączą sie z telewizjami regionalnymi i gadają o programach które będą... przy okazji coś mają sporo wpadek :>

Według mnie te logo pokazywane podczas programu regionów ( TVP...) powinni zlikwidować a tam dać logo TVP INFO wyglądało to by tak :

logo_tvp_info.png KRAKÓW

lub

logo_tvp_info.png

----KRAKÓW---

Tak samo podczas pasma wspólnego

Hehe problem w tym że programy regionalne nie będą miały nic wspólnego z TVP Info ^^; bo nie będą tam tylko informacje regionalne.

Pogoda była :> nawet ciekawą tonacja ^^

5:57, na chwile slownie kilka sekund weszlo studio (wiadac wystroj, dosc ciekawy na pierwszy rzut oka, kamera i jakis typkow (pewnie tych co krzyczeli 1,2,3, ;) parenascie minut wczesniej)

To jest studio TVP Sport a nie TVP Info :P